II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
5. říj 2009

maliník taky piju ale dva šálky denně , skusím ještě tu hodně teplou koupel a k tomu budu přikusovat čokoládu a popíjet čaj se skořicí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berryl
5. říj 2009

to nám radila asistentka v kurzu to je prý 90%
Nápoj na vyvolání porodu Ingeborg Stadelmannové
6. Ricinový koktejl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Připravte si směs z ricinového oleje(půl panáku) (ke koupi v lékárnách) s 0,33l meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce.

berryl
5. říj 2009

ono prý prostě když mimi nechce ven, tak nepomůže nic, ale když je nalomené tak už stačí jen malinko

já piju maliník horký a Ty endie?

endie
5. říj 2009

někdy horky a někdy studený podle toho jak si na něho vzpomenu 😅

jo a stoho oleje se tak max. po.... 😀 😀

petule83
5. říj 2009

to nevadí Endie,se posereš,ale pojedeš! 😀

berryl
5. říj 2009

jo to říkala Peťul, že když to nezabere a mimi nechce ven tak se přinejhorším poser..

berryl
5. říj 2009

jdu koukat na ulici, připojím se s mobilu

endie
5. říj 2009

posraná ale pojedu 😀 😀

endie
5. říj 2009

taky jdu koukat na ulici

berryl
5. říj 2009

holky tak jsem byla na wc a něco mi říká,že mi asi odchází pomalu hlenova zatka

petule83
5. říj 2009

už zase Týnko?no abys nejela ještě dnes! 😅

endie
5. říj 2009

průhledná a nebo s krví?

kukinek
5. říj 2009

o tom nápoji jsme taky četla a kdyby na to došlo, tak bych to zkusila - ono totiž i kdyžse z toho člověk posere, tak e to dobře, protože mimčo klesne níže a porod se pak rozjede..
berr..tyjo,at fakt nejdete ještě dneska v noci, to je tak napínavé 😵
petul..máme dorjann danny sport, jsem z nšj fakt nadšená, vyhrál u nás na celé čáře 😵 😵 😵

petule83
5. říj 2009

Kuki my ho máme taky 🙂 jakou barvu máte?

berryl
5. říj 2009

no minulé to bylo průhledné a teď tam byla nitka červená tak uvidíme 🙂

kukinek
5. říj 2009

Fakt? 😕 😀 Tak to je dobrá náhoda. Máme ten šedý, se zelenýma kytičkama, líbil se nám nejvíce. Rozhodovali jsme se mezi tímhle a tím černým s kvítkama. Jaký máte vy?A už ho máte taky doma?

endie
5. říj 2009

no tak děvče tobě dávám max. do zítřka a Říša bude venku 😀

berryl
5. říj 2009

no uvidíme, to snad jeste ne já chci toho 10.10 🙂

berryl
5. říj 2009

holky vy máte stejné kočárky,to je náhoda pak budeme vozit společně! kuki petul taky nebydlí daleko od nás 🙂

kukinek
5. říj 2009

no o je teda fakt náhoda, protože ten danny není zase až tak rozšířený. Fakt?jsi taky z poruby petul?

petule83
5. říj 2009

kuki já mám černý s kytičkama 😅 mám ho v albu 🙂 výborně,tak budem vozit všichni! 🙂

Týnko myslím,že Ríša už leze 😀

petule83
5. říj 2009

áááá my opět škytáme 😅 kuki jojo jsem z Poruby,už směr na Opavu,jestli ti říká něco Pustovec?

berryl
5. říj 2009

petul počkej vezmu si zrcadlo a podívám se jestli nevidím hlavičku 🙂

kukinek
5. říj 2009

😀 ten černý je fajný, tak to je super,fakt. Už se těším na vození 😵

berryl
5. říj 2009

já bych byla rada kdyby nebyla nějaká šílená zima,sníh,led abych mohla v pohodě s malým ven a jezdit,ale uvidíme

petule83
5. říj 2009

třeba bude fajn a půjde to,ale třeba taky budeš unavená a bude vozit Ráďa

petule83
5. říj 2009

kuki já taky 🙂 ať si pak ta naše mimi nepopletem 😀 Ještě že čekáš holčičku 😅

petule83
5. říj 2009

Holky já se loučím,papa zase zítra 😉 Týnko kdyby něco piš! 😲

salikova
5. říj 2009

Ahojte! Tak já sem teď došla domů(uf, tam je zima) a dočetla vás... Tyjo, to sou zprávičky!!! 😲

kuki: Ahoj! Úplně tě chápu - já byla až doteď klidná, ale jak se to tak nějak blíží a tady se začíná rodit, uvědomuju si, že už vlastně není cesty zpět a začínám trpět strašnou hysterií (právě teď sem z toho zas rozhozená) a strachem!

A právě teď je mi úplně do breku! Jednak sem si četla ten porod (to bylo tak dojemny), pak sem se loučila s kámoškama (-zítra se vracím do Prahy a ony přijedou pak za mnou a mně se po nich do té doby bude stýskat 😢 ) a vůbec tak s celým svým milovaným rodným městem a pak mám taky strašnej strach, že prostě do té Prahy nedojedu a to jedu ještě se psem! Ach jo!!! Bojim bojim......

nika
autor
5. říj 2009

endie ozvi se jestli jsi tu.