II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
2. lis 2009

Ahoj holky, malá ted taky zabrala,, uhoupala jsem jí na ruce, byla protivná. Byla jsem v ložnici a už je zasenapříč postýlky. Ze spaní často knourá. V noci po každém krmení hodinu vzhůru,, přebaluju často, víc jí, víc čůrá 🙂

sali - koukám že máš to co já. Mě se to s prsama stalo do rána, nejdřív bolesti kloubů, pak horečka a ráno jak když mi prsa někdo namlátil tyčí. Když nebudeš zvládat tak se nahřej, odstříkej jen ručně abys neměla boule a leduj.

blecha - no pozítří je mi 34 🙂

Nevím jak je u vás ale u nás hrozná zima a leje ☹ Jedu dát žádost o porodné, ještě jsem se k tomu nedostala. Dnes už jsem spala bez podprsenky, prso mám menší a bolí minimálně.

Holky malá v tom lehátku nechce být, nevím proč. Možná jí vadí že je na zemi, dávate je na stůl?

Já dárky nemám ani vymyšlený,, natož koupený. Ještě jsem si nevybrala dárek za malou, dárek k narozeninám a vy už máte vánoce. Malá dostane bazen, bude ho mít v obýváku až bude sedět a bude si v něm hrát. Nikam neuteče, nespadne a hračky se nebudou nikde válet po zemi. V Rossmanu měli výprodej tak ho mám už doma. Pro kluka mám spacák, taky výprodej (radost mu neudělám 🙂 ) ale nekupte to když bylo 50ˇ% sleva. K vánocům dostane telefon a to má ještě 29.11. narozeniny. Asi půjdu do banky s kuklou na hlavě, protože penízky nejsou. Ve středu mu musím zaplatit 2000 kurz angličtiny, ta mu nejde a do toho přinesl lístek že jedou na školní výlet na 5 dní - 1600,- Nemáte někdo návod jak přijít k penězům ? 😀 😀 😀

berryl
2. lis 2009

ahoj Dan s penězi je to asi všude stejně! Je to na hovno! Já s malým lehátko dávám na sedačku nebo na stůl,je tam rád. Pres den tam spinka. Porodné jsem taky jeste neřešila. Dan co ta dieta???kuki tak to musí bolet au snad Ti tam poradí co dělat. Tak to měla i kamarádka a nakonec dala přikrm a už se k kojení nevrátila.

petule83
2. lis 2009

Ahoj baby 😀 Rychle,malý usnul po šíleném pláči 🙂 Ale přendala jsem ho do postýlky a už zas kňourá 😠

Sali já si nemyslím že to budeš mít chřipku,spíše je to kvůli té laktace né?Já mám každý den tak hoďku třepavku,prostě se mnou hází zimnice(ale teplotu nemám)a jakoby mě píchá v prsou.Dělá mi to každý den.

Bleško kéž bys měla pravdu-poptávka x nabídka 🙂 A co tvá prsa,lepší?

Nikuš kdybych se nebála o mlíko,tak denně brečím.Snažím se to vydržet,abych fakt neztratila mlíčko 😖Držím palce na poradnu!Snad máš jen dojem a strach že máš málo mlíčka a nakonec malá bude přibírat úplně nádherně! 😉Myslím na tebe!Jdu k doktorce zítra a úplně se bojím toho samého.

Endie tak jak se zdá máme společnou oblíbenou reklamu 😀 Merci je super,jakmile jí dávají,raději přepínám,protože jsem se přistihla,jak u ní bulím jak želva 😀 To je hrůza ty hormony! 😲 A teda tvůj muž na vás tak kašle?To bych já s mou povahou nepřežila! 😠 Jak to zvládáš bobku? ☹

Týnko písnu ti IP na téma "tchán",tady to psát nemůžu,Tomáš tady koukne a bude peklo...Ale jsou to úžasné nervy 🙄 Jinak taky držím palečky na poradnu,ať vše dobře dopadne! 😉 Já dárečky určitě prckovi kupovat budu,jen se spíš děsím toho kdy! 😅 A vůbec všechny vánoční dárky...

Holky my máme místo dítěte mončičáka 😀 On hrozně píská a vydává divné zvuky,brečí jen někdy.A taky štěká ze spaní,normálně jak pes 😀

dandulka1
2. lis 2009

berryl - máš to v IP

dandulka1
2. lis 2009

petul - my máme hýkala pořád hýká 😀
Jinak ta beba leze pěkně do peněz, stála 235,- kč a vydržela nám 6 dní a to nic nevylévám, vše sníme 😲 Jedu koupit to největší balení co existuje.

dandulka1
2. lis 2009

Holky nedáme nové téma?

nika
autor
2. lis 2009

souhlasím, s novým tématem něco vymyslete a pak dejte odkaz.
mne právě vzbudi.a pošťačka než jsem vykoukla z balkonu byla fuč. doporučenej dopis pro manžu. ach jo.

dandulka1
2. lis 2009

Dědeček s babičkou jsou v nebi. Leží na lehátkách pod slunečníkem na nádherné pláži, popíjejí ledové drinky. Všude kolem nich jsou šťastní lidé, nikdo nemá žádné starosti, hraje rajská hudba - no prostě ráj...
V tom dědeček vstane a vlepí babičce facku. "Proč jsi to udělal?"ptá se babička "Protože nebýt té tvojí zasrané zdravé výživy, mohli jsme tady být už dávno".

berryl
2. lis 2009

Dan ta beba se musí spotřebovat do 14ti dní tak to velké balení nekupujeme a nevyjde ani levněji!!! právě jsem psala známému ať se podívá v Polsku jestli tam nevýjde levněji. My ji kupujeme v lékárně v interspáru za 218,- a máš pravdu leze to do peněz 😒 ale nedá se nic dělat.

Dan krásný vtip :o)))

dandulka1
2. lis 2009

No já mám tu 300g a vyšla na 6 dní tak to velké sděláme, příští týden bude jíst určitě víc. Prosím tě když jdeš k mudr. můžeš se zeptat na tu zácpu?, Naše má dovolenou. Jestli nevadí přidávat tu čárku vody navíc.

berryl
2. lis 2009

http://www.lekarna.cz/nestle-beba-ha-1-premium-...
dan my kupujeme tuto 400gr

my jdeme jen vážit až na 15:30h kdyby tam mudr byla zeptám se

kukinek
2. lis 2009

Mě t odopoledně odrovná 🙄 Usnula na půl hodky a teďka zase mrčela..jsem ji nabalila, že ji dám k oknu, to jse m neměla dělat, nesnáší rukavičky, takže měla vevteřině pusu jako čtverec 😀 Takže z čerstvého vzduchu nic nebude,půjdeme až odpoledne,až dojde manža. Jsem zvědavá, jak ve středu dojdu na poradnu s kočárem sama,už tedka jsem opocená až na zadku..
Jinak já dárky celkem mám, ještě mi chybí jeden pro manžu a pr oEllču mám dvě knížečky do vany a šustící a pak puzzle, koupila jsem to dříve, tak jí to zabalím pod stromek, aspon pro efekt 😀
A prachy jsou mazec, já to teda nejvíce vidím na plínkách, tím že kojím. Příjde mi ,že se můžu postavit před dům a rozhazovat je,že to vyjde nastejno..Jo a stejně můžu vyhazovat i ubrousky, to je to samé.

dandulka1
2. lis 2009

kukinek - 😀 😀 😀 normálně si mě rozesmála nahlas....

Malá spí už 2,5 hodiny ale už se budí, byla hodinu vzhůru tak dodržuje 3,5 hodinový režim na jídlo. Už je zase napříč postýlky. A to je prý nedonošená. V porodnici říkali že se nemá dítě nechat spát na zádech a ona se z boku přetočí a na boku nechce.

dandulka1
2. lis 2009

berryl - jsem pitomá, mám taky 400g

kelly1983
2. lis 2009

Ahoj holky

jen jsem Vám přišla říct, že jsme stále 2v1....začínám se děsit toho, že mě ten porod budou nakonec vyvolávat 😢

petule83
2. lis 2009

Kuki 😀 S těma plinkama mi to něco připomíná 😅 Co prsa?Mě se teďka malý jak jsem ho kojila přisál tak,že jsem myslela,že má v puse žiletku a řeže mi bradavku 😝 Ubrousky používáš hodně?Já jenom v krajním případě,většinou je totálně posraný,tak mu umyju dupu pod vodou.Tomáš říká že ho myju jak kuru 😀

Dan a jak jinak má malý spát,spí jenom na zádech,na boku se mi překulí.Holky jak na noc přikrýváte?Já ho dávám jen do zavinovačky a na něj tenkou fleecovou deku.Přikrýváte je tou peřinou,nebo tenkou dekou?

petule83
2. lis 2009

Kelly neboj,ještě dva dny do termínu a třeba to příjde!Děláš všechno pro to,aby šla malá ven? 😀

berryl
2. lis 2009

tak u nás se zavinovačky nevedou nemám je ráda, malý spí pod peřinou :o)
střídám mu polohy, záda, právý bok, levý bok, vždy mu dám ze zadu polštář ať se mi nepřevrátí

kelly1983
2. lis 2009

peti,horká vana, včera celej den na hřbitově, večer jsem pekla, chodím do schodů a dělám dřepy....nesexuju na to nemám náladu ani chut.

petule83
2. lis 2009

Kel tak tomu nech volný průběh,malé se asi u tebe líbí 🙂 Ale já ti něco povím,vím že to je individuální,ale nám asi pomohl ten sex.My jsme sexovali jen třikrát a na potřetí to zabralo.Mi se taky moc nechtělo,ale už jsem chtěla mít malého venku a to mužské sperma fakt obsahuje tu látku která vyvolává stahy 🙂 Hele my jsme večer udělali masáž hráze(která mi byla na prd,protože jsem byla nastřižená až k hlavě 😀 ),pak sexík a za hodinu jsme jeli 😀 Já vím,každý to má jiné 🙂

nika
autor
2. lis 2009

čauky jsem zpět z poradny, vítězně oznamuji že jsem přibrali za 4 dny 100g prý dolní hranice ale dobrý, jsem šťastná jak blecha. snad mi to vyplaví do mlíčka více cukru a malá bude sát o 106 🙂

jinak jsem to vzala zpět přes obchod - takový malý u nás na sídlišti, krásně se tam vejdu s čárkem, klasická stará sámoška takže super, mám to vyzkoušený, když bude třeba manža pryč tak neumřu hlady 🙂

teď je v práci ale je to dobrý jezdí na noc dom, alespoň něco 🙂

kelly mne zabrala asi horká vana a přemíra ovoce - dostala jsem pořádnej průjem 🙂 a začlo to.

holky klídek, dárky ty já vyberu až po šestinedělí na netu. ještě nemám ani vymyšleno.

jinak já používám místo ubrousků netkanou textilii - perlan(pervin45) používali to v porodnici, namočí se to do vody a je to pohoda, a dá se to prát.

200 kusů velkých vyjde na 490 ty jsem rozstříhala na čtvrtiny. a hlavně ta naše malá netýkavka s ubrousků děsně řve - jsou studené, toto namočím do teplé vody a je to pohoda.

kelly1983
2. lis 2009

peti zkusím ten sex dneska 😉 jsem teda zvědavá

nika taky si dávám horkou vanu a průjem? Tak o tom ani nemluvím ten mám furt 😀 😀 a můžu se jen napít....hrůůůůůza

berryl
2. lis 2009

ahoj holky tak minule na pořádně jsme měli 2970 a teď po 14ti dnech 3700gr 🙂 prý je to krásné,ale dávky z 90ml zatím zvyšovat nemáme,je to jedlik 🙂 tak jsem rada.jsme měli strach a asi ho krmili az moc,ale přibral ukázkově. Teď spí Riša u okna a je moc spokojený a Rada jel nakoupit at tady neumrem hlady,lednice je prázdná.Niki tak to je super gratuluji.

berryl
2. lis 2009

kelly my nakonec nesexovali,nebyla chuť,ale nalevala jsem do sebe maliníkovy čaj se skořici a fakt hodně.

nika
autor
2. lis 2009

berryl tak to je síla, malý krásně přibírá, my teda na vás nemáme 🙂
ale bude to jen a jen lepší.

blecha001
2. lis 2009

berryl: neboj ta pánev se ti stáhne 😉 jinak už jsem v OV 😉

endie: a co ji kupuješ? Taky bych ji chtěla udělat radost, nebo možná sobě hihhi.. protože ona z toho ještě nebude mít rozum... ale nevím co ji pořídit..

už se mi tam malá ozývá.. tak valím.. dočtu vás později papa

berryl
2. lis 2009

blesko tak pak nápis a sejdeme se s kočárky 🙂 no přibral krásně,tak jsem rada. Teď usnul bobek malý

dandulka1
2. lis 2009

Tak jsem byla odevzdat papíry na porodné a budu se těšit ažmi je připíšou na účet 😀

berryl - tak si představ že bebu ha ani velký balení nedělají, řekli mi to v lékárně. Na zácpu jsme dostali čaj, mám dát pár lžiček tak uvidíme. Prý to bývá z týhle beby více než z obyčejné. Zbudí se ti malý někdy dřív a řve hlady?, Nevím co s ní,, někdy se zbudí i o hodinu dřív a chce jíst a to se nemá, mají se dodržet intervaly. Budu jí dávat asi čaj. Když spí déle jak 3,5 hod (což je jen přes den) vypije i 120. Co budeš dělat když bude chtít jíst a nemáš zvedat dávku?

petul - mimi má spát na boku a založený záda kvůli ublinknutí ale i když jí je zapřu tak se odkutálí a lehne si jak chce. Už se přetáčí na břicho, je nějaká divná. 🙂

Holky prsa už nebolí vůbec, jsem tak štastná,, mlíko je pryč už po 3 dnech, tak tam toho moc nebylo. Jsem zvědavá jestli malá přibírá,, jdeme až 11.listopadu na vážení. Nemám jí kde zvážit.

berryl
2. lis 2009

dan u nás v lékárně mají bebu 900gr a stojí 477,- no jinak já malému dávám čaj fenyklovy od sunarek a zácpu nemáme! Jinak malý vypije těch 90ml a je spokojený,kdyz mu dám 90ml beby tak se dříve jak po 3h nevzbudi a kdyz mu dám moje mlicko tak se vzbudí po 2h, teď už v noci vydrží i 5-6h takže má o 1-2krmení méně,takže to neřeším pokud se vzbudí a bude mit hlad tak mu jídlo dám,dám mu méně,ale dám. Nenechala bych ho hladovet. Nepřibral moc a podle tabulky u beby by měl pít už 120ml mudr si vyslechnu,ale řídím se podle sebe 🙂 ona to myslela tak at mu nedáváme denně více dávek než 6 teď měl tak 8. Ale i tak kdyz bude chtít,tak mu dám 🙂

dandulka1
2. lis 2009

berryl - tu HA, jo? Vidíš a mě ve dvou řekli že se nedělá. A jak dávkuješ čaj?, Kolik a jak často, já už si to nepamatuju. 🙂 No tak to máš dobrý když ti jen spí, malá bývá už dlouho vzzhůru. Spí po 3,5 hod. déle jen když cestujem nebo je v kočáru. Nechci, ale posílám vám hrozný déšt ☹ dnešek byl za trest.

Jdu zkoušet kluka z dějepisu, ted jsme dodělali čj. Uf. Pak jdu sebrat prádlo a uvařit a zalehnout. Možná. Jak jsem cestovala tak malá spí od rána tak si myslím že po jídle bude mít vyspáno 😒 Jinak moc přibrat nemůžem, mám 15 balíků plen na 3-6 kilo tak abychom je vůbec užili 😀