II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
2. čer 2009

jelikož se máme stěhovat a nevím jestli zůstaneme v Porubě tak se uvidí, kde nakonec porodím prcka ještě nevím

petule83
2. čer 2009

Berryl:teda tak ty už to máš za sebou? 😀 To musel být super sen 😅
Holky s těma kočárkama v Polsku je to fakt.My jsme se tam byli mrknout a mají tam velikánský výběr a ceny o hodně nižší.Určitě budem kupovat kočárek tam 🙂

nika
autor
2. čer 2009

ahojki kočenky,
tak moje vyhlídlé kočárky už někdo koupil ale nevadí do srpna času dost něco vymyslet.
docela jste mi daly brouka do hlavy ohledně toho Polska, já tam teda nejezdím ale asi budu muset zajet kouknout. pak si vyptám tipy na obchody. 🙂

dandulka1
2. čer 2009

Ahoj holky ...... tak si představte jakou mám smůlu. Jak mám alergii tak jsem začala trošku špinit, hrozně kýchám a ve břiše to bolí. Volala jsem doktorce a bohužel pro těhotné léky na alergii nejsou, mám zákaz chodit ven, nesmím větrat a mám užívat šumivý vápník. Můžu ven jen když je vlhko nebo po dešti ☹ Doufám že se nezačnu otvírat. Alergie hnusná 🙄

berryl
2. čer 2009

Dan to je šílenééééééééééééééééééé!!! a nějaké homeopatika?

Niky na kočárek je čas to máš pravdu, pak bych Ti napsala kam jet zjistila bych to od kamarádky

salikova
2. čer 2009

Dan:Ale kapky do oci a sprej do nosu muzes!Ja sem taky alergik a normalne to muzu uzivat..Prasky teda ne.Ale urco existuji homeopatika!Chudatko,tak se drz a odpocivej!

dandulka1
2. čer 2009

Holky děs.... místo nosu mám bambuli 🙂
sali a jaké kapky můžu? Kluk je taky alergik tak něco doma máme.
berryl posílám ještě pár neutrálních kousků.

nika
autor
2. čer 2009

dandul 😒 určitě bych zkusila homeopatika, a dobrou lékarnu aby ti poradili.

nika
autor
2. čer 2009

holky jdu pect bublaninu z rebarbory, a jahůdek ikdyž se mi nechce, ale chuť je chuť

berryl
2. čer 2009

Dan věci jsou super, zítra napíšu na mail

Niky děláš mi pěkné chutě!!!!!

nika
autor
2. čer 2009

to víš byla jsem u babičky na zahradě. nasbírala malo misku jahůdek a otrhala rebarboru. ale moc se mi nechce,
lenora je šílenááááááá

berryl
2. čer 2009

to mi by se taky nechtělo, ale kdyby mi ji někdo udělal :o) to já jsem poslední dobou lenivá na všechno

nika
autor
2. čer 2009

tak jsem jahodám určila jiný osud, skončí hned v bříšku mne a manžela spolu se šlehačkou 😀

berryl
2. čer 2009

no tak to má být :o)))

nika
autor
2. čer 2009

už jsem půlku snědla, zbytek nechám M.

jdu koukat na ten an věci, abych se uklidnila od těch kočárků,já jsem strašně nerozhodná, děs a M taky.

salikova
2. čer 2009

Dan:Mam alergii na pyly travin a lipu+roztoce,prach,peri,atd.Do oci mam kapky EMADINE a do nosu sprej NASOFAN.I kdyz u toho Emadinu je napsany,ze se v tehotenstvi nema uzivat,tak mi to alergolozka napsala a gyndar schvalil,takze jim verim..A tvoje doktorka ti nic nedala?Vzdyt alergie oslabuje organismus!Taky bych zasla aspon do lekarny pro nejaky homeopatika..Ja to mam letos nejaky slaby(TUK TUK),tak ani nic dalsiho nepotrebuju..Ale vloni sem jeste uzivala inhalator...

adellaide03
2. čer 2009

Sali já mám taky alergii na trávy a letos taky ťukám zatím pohoda. Že by nám to ty mimiška trochu spravily? Někdy jsem o tom slyšela, že s těhu se alergie může zlepšit nebo zhoršit tak kdyby se to zlepšilo to by bylo bezva co?

berryl
2. čer 2009

já nějak nemůžu usnout asi jsem nervózní ze zítřejší kontroly, prcek mě pořád kope :o) tak jsem rada,že se hlásí

salikova
3. čer 2009

Ahoj!Tak to ja zas nemohla dospat..Manzel je celej natesenej,ale ja mam nervy jak pred zubarem.Tak jedem.Mame tam byt v devet.Berryl,budu na tebe myslet.Mas to v jednu,ze?

rita185
3. čer 2009

Ahoj. Chcela som sa vás spýtať, či ste bola niektorá na morfologickom ultrazvuku v Gynfive a ako to tam prebieha. Môžem si so sebou zobrať aj manžela 😀 Teta keď som sa tam objednávala mi tak neurčito povedala, že áno, tak neviem čo si mám o tom myslieť. A robí sa ten UZV cez bruško alebo zo spodu. Ak ste boli u MUDr. Behúňovej akú máte s ňou skúsenosť? Ďakujem

berryl
3. čer 2009

rita s tím nemám zkušenosti

Petule toho 10.6 jak je sraz jdeš? pojedeš z Poruby?

Sal děkuji už začínám být nervózní ať je vše v pořádku 🙂

dandulka1
3. čer 2009

berryl nebuď nervozní, nemáš být z čeho, vše je v pořádku 😉 jsem nedočkavá, pospěš, chci vědět co čekáš. Já se nemůžu dočkat 16.6. 🙂

petule83
3. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Berryl no teda jestli můžu jít s váma,tak bych šla ráda 🙂 Pojedu určitě z Poruby a kde to je?Držím ti palečky a těším se až nám napíšeš copak to teda bude 😉
Dandul:já jsem na tom s tou alergií podobně 😖 Asi zajdu ke svojí doktorce.Já už vždycky když se mi chce kýchnout,tak si ucpu nos a pomáhá mi to.Já jsem totiž teď jak jsem byla v pondělí na tom velkém utz,tak jsem ráno špinila,ale doktor mi řekl,že jsem uzavřená.Ale mám to prý zřejmě ze zánětu.No ale to kýchání taky není dobré 😖

berryl
3. čer 2009

peti to je otázka jdeš a basta no pojedu z vozovny a jdeme do centra na stodolní, holky tak si to nenecháme říct manžel se nechal ukecat snad mu to do návštěvy mudr vydrží :o)

petule83
3. čer 2009

Berryl tak já pojedu ze zastávky předtím,ze 17.listopadu.a v kolik pojedeš?
Vy nechcete znát pohlaví?

berryl
3. čer 2009

no já ne a manžel jo a teď se nechal ukecat,že ne ale uvidíme jak dlouho mu to vydrží! Přesný cas jeste nevím musíme se domluvit je to 10.6

petule83
3. čer 2009

ale to pak máš snadnější nakupování když víš pohlaví 🙂 Ale jasně,záleží na vás jak to chcete 😉

berryl
3. čer 2009

zatím kupuji obojí :o) nebo neutrální věci, kamarádka dneska nastoupila do nemocnice 10dní přenáší, celé těhu ji říkali,že to bude kluk a jak byla minulý týden v nemocnici na vyšetření tak jí p.doktorka říká, to bude holčička co? A kamarádka vytrestila oči tak uvidíme co to nakonec bude :o)

petule83
3. čer 2009

Jééé tak to je mazec 😀 Ale říká se,že kluci se většinou přenášejí a holky jsou zvědavé 🙂 Ale tak uvidí se 🙂 Ale to by mě taky vyšokoval 😅

salikova
3. čer 2009

Tak už mám i po obědě u tchýně - sme se s manželem těšili, jak jíá řeknem, jestli bude mít vnučku nebo vnuka a ono prd. Ten prcek prostě nechce a nechce se ukázat! ☹ Strcil si mezi nohy ruku a ne a ne ji dát pryč - teď se nám určitě směje - rošťák jeden! 😠 😀 Ale jinak je všechno OK, tak z toho mám radost a týdny absolutně odpovídají podle PM. Akorát nebylo pořádně vidět srdíčko - teda srdíčko jo, ale křížení velkých cév ne, tak mám ještě bonus a příští týden už by se teda mohl ukázat... 🙂 Tak berryl: tfuj tfuj tfuj!

Papa všem a hezky odpoledne 😎