II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
17. čer 2009

berryl a ještě bude 🙂

berryl
17. čer 2009

stejně jsem strašně moc zvědavá na koho bude prcek podobný 😲

adellaide03
17. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem byla v té poradně mimišek odpovídá přesně 21+3 tak jak má. Pan doktor říkal, že to se stává málokdy aby se miminko vyvíjelo přesně na den. A pochválil mě, že nechci vědět pohlaví takže nechci stále vědět. A naštvala jsem se na tchýni a to teda pořádně. Ona totiž tam kde je můj dr. pracuje v lékárně a sestřička mi šetrně oznámila, že se na mě pořát ptá a hlavě na pohlaví tak se mě ptala jestli jí mají něco říct nebo ne tak jsem jí jasně řekla že ne. Fakt mě vytočila. Vždyť jí říkáme o mimim všechno tak o co jí jde. Není jí to trapné se ptát aby ona věděla pohlaví a my hlavní rodiče ne? S dost věcmi jsem se u ní smířila, ale tímhle mě zase fakt naštvala. Jo a mimišek váží 395 gramů.

berryl
17. čer 2009

tak to se nedivím, že se zlobíš, byla bych taky naštvaná, no jo je zvědavá :o)))

adellaide03
17. čer 2009

berr já to o ní vím už dávno, že je zvědavá a spoustu věcí které mi vadily a nemohla jsem překousnout jsem překousla a fakt se snažím nevyvolávat konflikty a nějak tak s ní vycházet, ale tohle si teda pro sebe opravdu nenechám. Ona teda už vyzvídala od mojí mamky jestli něco neví (což neví protože nikdo nic neví), ale takhle chodit k doktorovi, že jí to není blbé. Ještě že existuje lékařské tajemství a že to sestřička s doktorem dodržují.

nika
autor
17. čer 2009

adelai to je teda na facku, jojo člověk si bohůžel rodinu nevybere, já jsem zase na tom tak že tchýni to nezajímá, ani se neptá, tak víme co je lepší.

nika
autor
17. čer 2009

jako aby jste pochopily tak se neptá na nic, ani na těhu na nic.

berryl
17. čer 2009

tak to já jsem měla veliké štěstí mám báječno tchýni. tchána i švagrovou, jsou perfektní, ale moje maminka je moje maminka tu mi nikdo nenahradí :o) jen že jsou super a mají mě rádi a já je

nika
autor
17. čer 2009

berryl to máš fajn, já bych taky maminku nevyměnila. mamku manžela jo, měla jsem skvělou švagrovou, ale bohůžel už tu s námi není. teď mi chybí kdy nejvíce byla skvělá mamka.

holky ani nevíte jak chci už neděli večer, až to bude vše za mnou, ta akce. pak jen a jen domácnost, miminko a vše kolem.

berryl
17. čer 2009

to je mi líto :O(

nika
autor
17. čer 2009

holky našla jsem na mimibazaru celou postýlku se vším za 2500 co vy na to.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23100671&tab=4

nika
autor
17. čer 2009

berryl jo díky, už je to 3 roky ale i tak, právě teď ale spoustu rad si beru do života i dál. hodně si pamatuji jak byl synovec s neteří malí a co vše dělala ona a jak, jak koupala, ...... opravdu škola života.

nika
autor
17. čer 2009

ach jo já jsem tak nerozhodná, co se týče těch věcí na mimi, se mnou je to děs. už abych vše měla a byl by klid.

adellaide03
17. čer 2009

No jo rodinu si nevybereme já mám naštěstí taky super mamču 🙂
Niky mě se teda ta postýlka líbí. A nebuď z toho smutná já jsem taky nerozhodná a zatím mám jen oblečky na mimi.

nika
autor
17. čer 2009

adel díky příjde mi i za dobrou cenu. se vším, jen matrace je molitan to jsem si psala dotaz.
o víkendu pořeším jestli půjčíme nebo koupíme, máme možnost dvě půjčit starčí, tak uvidím jak se rozhodnu. já jsem v tomto strašně nerozhodná, no co chcete jsem Vodnář a to je zdát. a hlavně v hlavě mám někde v podvědomí zakodováno že půjčené je sice fajn ale pocit že na to musíš dávat 3x větší pozor aby se tomu něco nestalo mne děsí.

nic jdu ještě pracovat a připravovat tak pa, zítra netuším jestli sem stihnu nakouknout, když tak se tu ukážu v neděli. pa

berryl
17. čer 2009

já taky mám jen oblečky a zbytek zatím je ve hvězdách :o)

adellaide03
17. čer 2009

Niky tak páček.
Tak to jsem ráda, že nejsem sama kdo už je za půlkou těhu a má jen oblečky 🙂

berryl
18. čer 2009

dobré ráno holky,nějak nemůžu dospat to vyšetření! Jinak tady v Porubě na hlavní třídě otevřeli nový obchod,je to inspirace do děts.pokoje. Jsou tam nadherne dřevěné obrázky na zeď místo bordury nebo tapety. Není to ani tak drahé,takže az koupím nafotim at to vidíte. Jinak my už chceme vědu pohlaví tak dneska se uvidí,ale důležité je at je vše v pořádku s krokodylkem

adellaide03
18. čer 2009

Berr tak držím pěsti na vyšetření.

berryl
18. čer 2009

adel moc děkuji
co pak děláš?

adellaide03
18. čer 2009

Zatím nedělám nic, chystám se, že si dám snídani a pak dělám mojí mamce speciální dárek. V pondělí má narozky, ale asi to nestihnu. Má takový tlustý sešit kam si jako puberťačka psala různé písničky, no a já teď na netu hledám texty těchto písniček, pak je chci vytisknout a nechat svázat jako knížku a taky tyto písničky hodit na cédečko, jsem sotva za čtvrtkou takže do pondělka to nestihnu, ale pak má ještě svátek a jsou Vánoce tak to už snad bude hotové.

berryl
18. čer 2009

adel to je super nápad a určitě potěší já stahuji na uloz.to kdybys něco nemohla najít tak tam toho je hodně

berryl
18. čer 2009

tak jsem právě četla, že léto nemá být tropické, mají se hodně střídat teploty, asi to je i dobře, protože bychom se upekly :o)

adellaide03
18. čer 2009

Berr děkuju za tip určitě se mi bude hodit. A s tím létem to je bezva. Já mám léto ráda, ale teď když jsme těhu tak je super, že se budou sgtřídat teploty že?

berryl
18. čer 2009

přesně tak, miluji horko, ale teď mi to vadí, člověk se více potí a pomaleji chodí ... :o) více pije a pak musím pořád na wc no sranda

adellaide03
18. čer 2009

Jo no právě. Já to teda zatím musím zaťukat vše zvládám v pohodě, ale ty horka jako byly předchozí roky to bych teda nechtěla. Je teda fakt, že bydlím na vesnici a máme tady kolem lesy takže to vedro tady nikdy není takové jako ve městě ale přesto.

berryl
18. čer 2009

to já tady umírám ve městě, navíc nám pálí slunko do oken, tak utíkám na chatu tu máme v kunčicích pod ondřejníkem, tam jsou lesy, chládek pohodička

adellaide03
18. čer 2009

Jo to Ti věřím ve městě ten beton to je hnus.
Ble teď tady vidím takového velkého hnusného pavouka fuj. Nemám teda fóbii, ale jejich milovník taky nejsem.

petule83
18. čer 2009

Ahoj holky,dneska bude asi pařák 😝
Dandulko gratuluji k holčičce! 🙂
Berryl a tobě mocinky držím palečky ať je vše v pořádku!!!!!!! 🙂