II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
27. čer 2009

ahojky
endie máš fakt krásné věcičky v albíčku 🙂

berryl v našem okolí taky všichni cestují,to příjde líto,ale já říkám,že budem mít letos hezčí dárek-miminko 😵

Včera jsme s přítelem byli v cinestaru a nakoukli jsme do chicca a koupili Vojtovi sadu povlečení do postýlky a zavinovačku,měli na to akci.Tak už máme dvě sady barev i s nebesy-modré a žluté 🙂
Jinak přítel je už týden nemocný a mě včera večer začlo být taky divně a dneska už jsem samozřejmě celý den proležela 😖 Nějaká viroza a ještě k tomu mám průjem 😝 No hrůza 😠

nika
autor
27. čer 2009

tak skoro uklizeno, byla jsem nakoupit abych tu ten týden sama neumřela hlady.

jinak holky vy nikam nejedete na dovču? ani po našich lukách a hájích? my jo, v srpnu.

jinak u nás taky prší. ☹

petule83
27. čer 2009

Niki my ne ☹ Letos na to nejsou penízky,možná na nějaký jednodenní výlet 🙂 A kam jedete vy?
No doufám že se po tom dešti u vás zase nezačnou zvedat řeky 😖 Vždyť tam už musíte z toho blbnout 😔

nika
autor
27. čer 2009

petu, zvažujeme šumavu a okolí brna, resp. jižní morava. asi zůstaneme u toho brna, přeci jen je to blíže.
dešť je hnusný.
petu my jsme ok, ale je to hrozné, dneska mi jen chodili fotky od známých kteří přišli o vše, ěnkolika dnes bourali baráky.

i vojáci jsou utahaní, pomáhají co můžou, je tu i kamarád, jako jeden z velitelů, jsou tu druhý den a už toho mají plné kecky. kdyby alespoň nepršelo. a bylo sucho aby mohlo vše vyschnout.

je třeba věřit že bude líp.

nika
autor
27. čer 2009

nevím jestli by jste některá chtěly, můžu poslat fotky, ale není to sranda.

petule83
27. čer 2009

Niki my jsme byli na jižní moravě loni,lednickovaltický areál a super 🙂 jižní morava je krásná 🙂
Já to pořád sleduju na netu a ve zprávách a chce se mi brečet,úplně se do těch lidí vžívám 😢 I když oni prožívají totální peklo ☹

nika
autor
27. čer 2009

petule tak na to nekoukej.
já v tom jsem známí a tak. je to děs.
nejhorší to bylo ve čtvrtek ráno, šílené moje vzpomínky na 97 děs běs husina a slzičky.

berryl
27. čer 2009

Peťul tak to bude ta sada do postýlky co jsem koupila i já :o) my dvě snad budeme rodit i ve stejné porodnici v jeden den:o)

no jinak jsem si u zpráv opět pobrečela je mi to tak líto!!!

nika
autor
27. čer 2009

holky ve správách byl dům která jsme měli kupovat, tedy jsem naštěstí nedostali hypotéku. žlutý s bylo v něm napasované červené auto a má upadlý kus zdi, ach jo.

berryl
27. čer 2009

Veru to byl prostě osud!!!

nika
autor
27. čer 2009

berryl ve všech třech případech, kdy jsem sháněli bydlení, všechny tři domy zničené. a to nejsou zrovna něják blízko potoka. prostě pohroma, ne potopa stoletá ale dvousetletá

berryl
27. čer 2009

je to strašně smutné!!! je mi to moc líto

nika
autor
27. čer 2009

jo nám všem.

no nic jdu se vrhnout na prádlo, tak žehličku do ruky a pak se ukážu.

dandulka1
27. čer 2009

Ahoj holky, jsem ráda že bydlím tady, celý den jsme s manžou makalina zahradě, vyklízeli půdu, pálili staré dveře...............no prostě dřina. Máme i posekáno a vypleto. Tady pražilo sluníčko celý den až v noci možná sprchne, obloha je šedá.
Taky mi je těch lidí líto, vůbec si to neumím představit a vážím si toho co máme. Zítra dopol.mi přijede kluk z chorvatska a záplavy jsou i v Rakousku tak doufám že projedou. Jako překvápko má nové relaxační křeslo a polštář High School Muzical, miluje ty muzikály. Včera jsem brečela, šla jsem mu pro vysvědčení a měl dvě dvojky a dala mu trojku z angličtiny, že prý je chytrej ale nesoustředí se. Nevím co budem dělat ve 4.třídě, ani jeden neumíme aj, petr měl na vš ruštinu a já z ní loni maturovala. A doučování stojí 450 na hodinu. Bylo mi to líto, bude smutnej až přijede.
Jsem tak přetažená že se mi nechce spát a v tv nic nedávají ☹

nika
autor
27. čer 2009

daldul neboj přijede v pořádku.

zkus na doučování sehant nějákou studentku, ti si 450 neberou, safra já si brávala tak stovku dvě.

neboj zvládneš to. a neboj spraví se to, já taky bojovala v 3a 4 třídě s trojkami a kam jsem to dotáhla 😀

nika
autor
28. čer 2009

ahojki vespolek, opět deštivé ráno, a já už mám převlíklé peřiny a uklizeou ložnici, to jsem ale pracovitááááá co 😨

endie
28. čer 2009

ahojík

no to teda jsi, já už bych taky uklízela , jenomže Robin spí tak musím být ticho at se konečně pořádně vyspí

nika
autor
28. čer 2009

to já jsem sama až do čtvrtku tak to využívám, 😉

nika
autor
28. čer 2009

včara jsem vydražila koupací kyblík na aukru za 270 a poštovné, uplně jsem na něj zapoměla, ale je můj.

endie
28. čer 2009

🙂 tak to máš super
já budu koupat klasicky ve vaničce

dandulka1
28. čer 2009

Hezkou neděli.....
nika - děkuju za podporu. Musíme to zvládnout.
U nás je pod mrakem, ale peru, myslím že pršet nebude. Je příjemně. Za hodinu přijede kluk, tak budu mít po úklidu. Až vše vybalí tak bude bugr 🙂 Doma moc nepobyde, zítra odpoledne ho bere bývalí na 5 dní na dovču, ale hlavně že se nebude nudit, já letos nikam nepojedu tak aspon má nějakou činnost.

berryl
28. čer 2009

ahoj holky,já jsem se vzbudila ve 3h a usnula jsem az kolem 5h, malý celkem kopal prcek jeden. Holky nemáte některá zjištěno kolik se dá měsíčně za prcka jako plenky a potom kdyz se nekoji tak za sunar a pak přikrmy? Potřebovala bych to orientačně vědět,ale vůbec nemám představu.

nika
autor
28. čer 2009

endie já chtěla i kyblík do zásoby. co kdyby když tak ho prodám.
vaničku mám po sobě je obří, a zachovalá.

berryl kamarádka co má malou co má měsíc počítala plíny - jednorázovky cca 1.500 měsíčně. ale je fakt že malé mimi do 3 měsíců má největší spotřebu plen.

my půjeme asi do látkovek, jsem nalomená za 85 % ještě chci využít nabídky kamardky co látkje a ošahat si to a propočítat.

nika
autor
28. čer 2009

berryl já měla taky oťukávací noc, mimouš si nedal pokoje. ale teď chrupe. snad mu ten rytmus nezůstane po porodu 😀

dandulka1
28. čer 2009

sušené mléko nevím, používala jsem Nutrilon a cena se hodně změnila, ale plíny počítej 6-8 kusů denně. První 2 měsíce určitě. Mají to řídké 🙂 a kakají často 🙂

nika
autor
28. čer 2009

asi si půjdu dneska zaplavčit do krytého bazénu do Frenu, ten náš je kvůli záplavám zavřený, nateklo do něj.

dandulka1
28. čer 2009

Jo a příkrmy jsem nekupovala, mám raději přírodní věci tak jsem začala mrkev s bramborem, polévky , vývary a jogurty. Mě se ty příkrmy nelíbí. Není nad brambory s máslem a maso 🙂 Kluk mi to jedl od 6.měsíce.

nika
autor
28. čer 2009

jo zapoměla jsem napsat že v částce jsou i mastičky na zadeček,vlhčené ubrousky.
kamarádka přebaluje 10 denně. pokaždé je malá pokakaná.

petule83
28. čer 2009

Ahoj holky,
Dandulko to je blbé,pro cizí jazyk musí být většinou aspoň trošku vlohy.Ale to doučování by nebylo špatné a ve škole nic takového nemají?Jako hromadně?

Niki ty se máš,já bych šla taky plavčit,ale já a bazén to nejde k sobě 😒 Vlezu tam,chvíli tam jsem a druhý den už mám pálení 😠 Nechodím v létě ani na koupaliště.

Berryl no to je sranda s náma dvěma 😀 Aspoň máme stejný vkus 😅 Třeba fakt budem rodit spolu 🙂

berryl
28. čer 2009

aha moc děkuji tak už mám aspoň představu, no snad budu kojit a pak přejdeme na přikrmy a určitě jsem taky pro dělané doma než kupované :o) máme možnost bytu 3+1 je moc pěkný a cena je vyšší tak zjišťuji kolik budeme mit cca výdaje,jeste že má manžel konečně tu práci raději to zaklepu. Právě jedeme do ikea a pak k rodičům na oběd. Zatím pa a díky