II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
10. črc 2009

endie klidek kdy to máš napsáno že ti končí někdy v unoru ne? automaticky musí uřad po vyčerpání poloviny podpůrčí doby - tj. rok informovat do kdy můžeš pobírat nemocenské.
u tebe jen informace, nic víc.
kdyby něco písni. ale přiznám se, od dneška jdu do práce až 20.7 huráááááááááááá

iank všem ahojki

endie
10. črc 2009

niki čao nechtěla jsem tě otravovat v práci máš toho sama dost i beze mě

je tady napsáno budu mít ke dni 25.7 při pracovní neschopnsoti vzniklé 27.1 vyčerpáno 180 dnů z roční podpůrří doby.

volala sjem naší učetní a ta blba nic neví, že mám jít ASI za doktorem a ten mi dá prý nějaké potvrzení že pokračuju dál, neboco

petule83
10. črc 2009

ahoj holky,já teď moc nestíhám,malujeme a počítač mám zrovna vyplý.Ale už mám noťas od přítele,tak se na vás můžu mrknout 🙂
Endie a Berryl:volala jsem do Lotosu-centrum pro těhotné a matky a kurz už mají zaplněný,ale paní si na mě vzala kontakt a dá mi vědět,protože koncem srpna bude opět otvírat nový kurz.A jinak jsem našla tohle-
http://www.cam.emitex.cz/
tak mrkněte a dejte mi vědět,jsou tam vpravo rozpisy na každý den,kde v jaké části Ostravy je kurz.Já osobně bych brala uterky nebo středy cvičení v Porubě.To plavání v Impoši není špatné,ale tam byste musely samy dvě,já do vody kvůli těm zánětům nemůžu 😠
Tak mrkněte a dejte vědět. 😵

dandulka1
10. črc 2009

endie - vždyt jsem ti poslala odkaz kde je co to znamená a co máš dělat.

dandulka1
10. črc 2009

Holky jestli vás to zajímá, našla jsem povídání k tvrdnutí břicha tak si to prolétněte http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha...

dandulka1
10. črc 2009

kdo ještě nemá nic na chlapečka - 36 kusů - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3565770

nika
autor
10. črc 2009

to je dneska ale počasí, u nás zataženo a fučí studený vítr. snad se vyčasí 😀

dandul pěkná várka věcí za supr cenu 😀

dandulka1
10. črc 2009

U nás taky funí, nedá se být na zahradě a je zataženo, ale od příštího týdne mají být tropy 😝

berryl
10. črc 2009

petul něco výber já se přizpůsobím mám cas každý den :o) hlavně,že nebudu muset chodí sama! Mám tu maminku tak se ozvu zítra

nika
autor
10. črc 2009

dandul tropy mi vadit nebudou budu ny chalupě,tam bude fajn, už se nemůžu dočkat, jen kdyby tu někdo za mne dodělal tu práci doma.

berryl užij si to s mamkou 🙂

nika
autor
10. črc 2009

rozhoduji se jestli peřinku 120 x 90 nebo 135 x 100, povlečení stejně budu šít. asi vezmu tu menší i tak bude velká.

ještě jeslti brát dvě? dandul co ty na dva kusy i peřin? do zásoby, nehledě na to že budeme mít dvě postýlky. nebo zvažuji že druhé vyřeším jen dekou huˇatou co budu mít?

dandulka1
10. črc 2009

já budu mít taky dvě postýlky, máme dům do patra, na denní ležení dole povlíknu deku a v ložnici peřinu. Stačí ta menší, na dítě je lehčí, měla jsem na kluka prošívanou péřovou a musela jsem jí dát pryč, nechtěl jí, byla těžká. . Zase záleží kdy ho dáš na velkou postel s normální peřinou. Polštářek nepotřebuješ, ten se do roka nepoužívá. Když se mi stalo že se pročůral a musela jsem peřinu prát, povlíkla jsem zase jen deku než to uschlo. Ale záleží na tobě.
tomu říkám břicho 🙂 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3565993

nika
autor
10. črc 2009

právě.
deku asi koupím vekou a rozpůlím, mají v Jysku krásnou, mikrovláko, je příjemná mám ji podobnou doma a sotjí zato.
je velká 140x200 cm takže dvě krásné deky do kořádku či postýlky z ní budou. na střídačku. jen vením jeslti tmavě hnědou nebo béžovou. asi koupím obě přešiju a nechám si od každé jednu a bytek prodám.. jedna stojí 500,. což se dá.

jjj pěkné bříško na fotce .-)

polštářek vím, bude jen na ozdobu postaven v postýlce.

je ja se tak těším an tu dovolenou, dneska jsem si říkala že udělám alespoň marmeládu a knedlíky do mrazáku z těch borůvek ale kašlu nato, odpočívala jsem odpoledne a večer budu matak na pc, stejně jsem sama, slaměná vdova, tak co.

nika
autor
10. črc 2009

tento taky není k zahození, krásně veliký.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jsem zvědavá jak dopadnu já

dandulka1
10. črc 2009

to je hrozný a jak ho má chudinka rozpraskaný.
Polštářek nebudeš mít časem ani na parádu, bude ho shazovat a bude mu padat na hlavu 🙂
já mám obyč.larisu starší, nastříhanou na dvě části aby se vešli do povlečení. Do kočárku mám půjčenou sice modrou, ale krásnoua silnou dětskou.
manžel byl nakoupit a koupil mi 12 kg melouna. Až se odvalím tak ani nevstanu z postele. Zase budu běhat celou noc, ale když on je tak dobrý 😀 Koukám že jsi pracant jako já, neumím býtt chvilku v klidu, pořád si hledám práci (což na nedodělaném baráku není problém), ale doktor mi to ted zakázal, tak na chvilku poslechnu.
Dneska se s náma nikdo nebaví, vid 🙂
Já jdu ke klukům do postele i s melounem, dávají film. Papa a hezky se vyspi. neponocuj 😉

dandulka1
10. črc 2009

Ono by bylo hezké je i sešít k sobě a okraje ozdobně obšít, jako oboustranou, vid? Já bych taky šila ale Ježíšek mi nosí stroj už 5 let a vždycky jsem něco potřebovala více tak ho ještě nemám 🙂

endie
10. črc 2009

dan: dík já nedočítám totiž 😅

niki omlouvám se ale zítra stebou enmůžu přijede mamka za mnou 🙂 a manža jde až v neděli do práce tak ho chci zítra zneužít

nika
autor
10. črc 2009

endie ok, jasan, nevadí, 🙂

dandul právě, já se o stroj dělím s mamkou, ale teď jsem podědila starý šlapací perfektní, jen neentluje. takže kombinuji, ale starý prošije i ryflovinu přeloženou na 6x.
jinak sem tam prosím kamarádku an obšívačky má overlok, to je pak pohoda.

tak sem udělala alespoň tu marmeládu z borůvek a narvala jsem mražáka. zbylo mi pár, to namá ne knedlíky cenu, ty až příští týden jestli nasbírám.

nika
autor
10. črc 2009

dandul sešít je by bylo skvělé.
budu mít ještě jednu deku, koupila jsem odlehčený flauš - vybírala endie, ten sešiju s bavlnou, takovou tenší na teplejší období.

endie
11. črc 2009

Dobríé ranko hlásím od 2:30 nespím 🙄 děs fakt, čím sjem víc kulatá tím je to horší

berryl
11. črc 2009

dobré ráno, Pavlínko buď v klidu za tím kulatým se skrývá Vaše Adélka a ty jsi byla takový hubeňour, že už když půjdeš s porodnice budeš jako laň 😀

dandulka1
11. črc 2009

Ahoj holky... posílám pozdrav z velké zimy. Je tu ošklivo.

Ted jsem četla o Čákové, začíná 7.měs¨íc a už má 16kilo. A taky si hlavu neláme. U holek se přibírá víc.

Dneska jsem se vyspala, měli zákaz jít i na záchod dokud se nevzbudím 🙂 V 7.45 jsem se vzbudila sama.
Berryl včera jsem se ptala na ten předčasný porod, není to pravidlo když máš dítě níž, většinou se to týká těch co otěhotněli po IVF a co během těhu trpěli na záněty a infekce a nebo porodili předčasně i předchozí děti.

berryl
11. črc 2009

ahoj Dan, tak tady je pěkně, teda zatím!!!

To je super děkuji za zeptání, mi včera řekla maminka, že jí v 6 měsíci spadlo bříško a taky jsem byla hodně dole, tak musela chodit každý týden na kontrolu a nakonec mě 12 dní přenášela 🙂 a museli porod vyvolávat

dandulka1
11. črc 2009

No já jsem na vše zvědavá. Ve 36.týdnu konečně budu vědět kdy porodím a jak. 🙂 Jinak jdu vypít další pylík toho hořčíku. Bříško tvrdne méně tak snad to pomůže, mám jen pocit jako když potřebuju na velkou. Viděla jsi ty fotky břich jak jsme včera s niki vložily? 🙂 V tom článku co jsem včera vložila to píšou taky.

berryl
11. črc 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3573109

teď jsem se dívala, doufám, že tak veliké břicho mít nebudu !!!

dandulka1
11. črc 2009

Já taky doufám, neumím si to představit!
Ty kalhoty jsou pěkný, už nic nepotřebuju ale mám to v oblíbených 🙂 Jdu vařit. Je tu jak na podzim, nic mě nebaví a nemám náladu. Po obědě asi zalehnu, začínám být čím dál víc unavená.

berryl
11. črc 2009

právě, že jsou pěkné i ty botičky a na jaro to bude super

víš, jak jí musely bolet záda a tak to je hrůza takové břicho, ale kdo ví, mi taky začíná pěkně růst

tady se honí mraky, ale zatím je pěkně

dandulka1
11. črc 2009

To mi povídej, mě bolí záda už ted, včera jsem se chtěla oholit a už si tam nevidím 🙂 , Petr se mi směje jak funím když lezu z postele a nebo se přetáčím a což teprve za 3 měsíce 🙂 Jdu vařit, pak se ozvu.