II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
14. črc 2009

kamarádka dávala hlavně na noc, 🙂 jak kdy.

u nás je takový trochu opar, ael i tak ve stínu 20 stupňů, za chvíli jak dosnídám jdu makat. aby to šlo vidět zatím jsem bez výsledku jak říká můj m, ani na chleba jsem si envydělala 😀 😀 😀 😀

dandulka1
14. črc 2009

Já to dávám taky jen na doma, ty anatomický jsou děsný, já je musela nosit jako mimino taky a viděla jsem to u kamarádky a chudák ditě, malá měla mezi nožičkama snad 20cm šíři, nemohla ani na bok takže prevence.

endie
14. črc 2009

dobré ranko 😀

hlasí se mrzák

dandulka1
14. črc 2009

co se ti stalo?

dandulka1
14. črc 2009

Holky za chvilku budeme měnit téma na 3.trimestr, né?

salikova
14. črc 2009

No,svagrova nedavala vubec!Ale miminka v lete teda musi chudinky trpet...

endie
14. črc 2009

včera jsem uklouzla na hachličkách mokrých v koupelce tak sjem si asi vyvrtla kotník, a zas mě bolí ledvina ale jenom levá a celou noc jak kdyby ze mě něco teklo, jak kdyby voda tak nevím co to bylo 😒

dandulka1
14. črc 2009

sali to není poviné, ale bála jsem se tak to těch 6.týdnů vydržím, ono když ti pak řeknou že to není v pořádku tak to není příjemné a ty děti dostanou ještě tvrdší režim. To záleží na každé mamině.

nika
autor
14. črc 2009

endie ty jsi ale nešika.

přesně tak, raději prevence ta se vyplatí.
malý od kamarádky má problémy dosud, v roce a 2 měsících pořádně nechodí, kloubní jamky mu dorůstaj pomaleji, nemá uzavřené kloubní srdíčka. ael zpravuje se to. chce to pak když je problém hodně trpělivosti a s dítkem které je zakšírované to jde zle. ael vše se zlepší, a upraví.

🙂

berryl
14. črc 2009

tak moje maminka měla vykloubené nožičky a byla na hodně operacích a začala i později chodit, tak já jsem musela pro jistotu prý nosit řemínky, takže určitě i já budu dávat plenečku navíc

endie
14. črc 2009

taky budu balit do široka, třeba moje kamoška má balit dr. jí řekla at balí jenom né když bude hodně horko a ona na to prdí prý ji nechce trápit a nai její přítel jí nevysvětlí že musí, ne prostě jí se to enlíbí a nechce jí trápi

berryl
14. črc 2009

endie to mi je líto!!! musíš být více opatrná, božátko to je nepříjemné

endie
14. črc 2009

no jo no jsem trdlo,když jsem nebyla těhotná tak jsem spadla s nízkopodlažní tramvaje, prostě mi přestalo fungovat koleno a letěla sem, lidi si myslely že jsem opilá 😀

jo a večer jak jsem šla na záchod tak se ted víc kontroluju skrze toho otíkaní a normálně jsem měla prsty na nohou jednou takové, jsem čuměla jak půk

endie
14. črc 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3598249 pro ty kdo čekají chlapečky

berryl
14. črc 2009

tak jsem byla venku s pejsem a já to v tom horku prostě nedávám a raději sedím doma, navíc chytám pořád křeče do té pravé strany když déle chodím 😠 venku tak krásně ach jo, na bazén se mi taky nechce, jak já to léto přežiju fakt nevím

endie
14. črc 2009

já bych šla na bazen hned, ale nemám ským a pak mám psa, je mi líto ho nechat samotného doma, tak sním půjdu aspon na pole at se vyběhá a pak domů dojdu s mrtvolkou 😀

berryl
14. črc 2009

endie a kde vlastně bydlíš?

endie
14. črc 2009

na Dubině, hned pod Interspárem

berryl
14. črc 2009

jo jo vlastně, že jsme mohly někam vyrazit spolu víš, ale mi je fakt venku teď zle ☹

salikova
14. črc 2009

endie! Dávej na sebe pozor! Já sem taky strašny nemehlo a spadnu na úplně rovnym terénu, ale co sem těhotná, tak si pořád opakuju: Dávej na sebe pozor, dávej na sebe pozor...

Jinak ty vedra nic moc... Ale zatím to dávám, i když se mi teda hůř dýchá. A včera jsem si koupila krásnou těhotenskou sukni 🙂

endie
14. črc 2009

berryl ty hlavně odpočívej a v tom vedru vůbec nikde nelítej až bude líp tak můžem někam zajít

sal: se máš, já nic na sebe nemůžu sehnat 😠

berryl
14. črc 2009

no já bych chtěla jít dneska na myslivnu, ale až k večeru teď bych se roztopila

nika
autor
14. črc 2009

sali šikula, já třídím a stěhuji věci, a mám miísto bazénu koupel ve vlatním potu, tak pauza a sprcha. u nás ve stínu už 25 to bude pařááák

petule83
14. črc 2009

Ahoj holky,tak já dneska hlásím,šla jsem spát v jednu a usla až v půl páté 😠 Malý děsně kopal a teďka samozřejmě chrápe 😀
Holky já jsem tak ráda,že mám stejné problémy jako vy!Protože včera jsem už brečela ☹ Teď mě všechno dostane,Endie jsem stejně lítostivá jako ty.Včera jsem udělala na oběd čočku na husto,měla jsem na ní děsnou chuť a snědla jsem 3 lžičky a bylo mi zle až do večera 😝 Strašně mě to tlačilo na žaludku,jako bych tam měla cihlu 😝
Endie dávej pozor ať se ti něco nestane!A Adélce taky! 🙂

Dandulko děkuji,ale já jsem se zhrozila jak jsem se viděla na těch fotkách 😕 Jsem jak oteklý vorvaň 😔 😅

Berryl my taky chodíme často na myslivnu 😉

Endie a Berryl od příštího týdne teda to cvičení? 😵

berryl
14. črc 2009

peťul už se na cvičení těším aspoň nebudu sedět doma :o)

to mě mrzí, čočku bych si taky dala, já jsem ráno snědla koláček s tvarohem a taky mi nějak sedí na žaůdku 😕

berryl
14. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24340183&tab=1

to už je větší,ale do budoucna :o)

petule83
14. črc 2009

Berryl mě teďka poslední dobou sedí na žaludku všechno ☹Já už se na to cvičení úplně těším,teďka co jsem uklízela po tom malování,jsem tak dolámaná.Z toho že jen sedím doma a cpu se 😠 Jinak mrkni do toho tesca,já jsem tam včera byla s přítelem večer a mají tam hezké ty bodýka s tím medvídkem pú 😵 Za 57,- a mám dva bryndáčky,jeden za 30kč.

berryl
14. črc 2009

děkuji za radu

mi když něco sedí na žalůdku tak si dám jablko a někdy to pomůže :o)