II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
14. črc 2009

Holky tabulka váhy a míry plodu - http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

berryl
14. črc 2009

tak jsme doma, vyrazili jsme po 15h a teď jsme přišli,jsem uchozena. Stavili jsme se na tvarůžky a i palácinku,ale tu už musel manžel dojídat byla jsem plná a v tom horku se nedá tolik jíst,jsem z toho horká celá ulepena. Jo a v Kladně prý prší,tak to přijde i sem. Jo jo máme yorksira fenecku Baru,je to naše psí miminko a je straně hodná,hlavně není ustekana,jako jiní yorksiri

berryl
14. črc 2009

koho potkáte tak mě hádá na 4měsíc tak sranda kdyz jim řeknu,že už končím 6měsíc :o) no ale to přijde očekávám nárůst kil, zítra se u mudr zvážím jsem zvědavá kolik vážím,něco jsem zhubla v té nemocnici,tak vidíme

nika
autor
14. črc 2009

tak jsem doma hurá, uplně splavená, děs. dusno horko síla. cesta autem byla příjemnější.
vařím manžílkovi zásoby a měla bych se jít sbalit ale kašlu an to, ráno raději dříve vstanu.

endie
14. črc 2009

nazdar baby tak sjem doma vyčvachtaná, manža mě vzal k našim tak sjem vlezla do bazenu 😀 sice jenom po dupku ale i tak mi to dělalo staršně dobře na ty moje oteklé nohy

normálně mi přišel balíček, jsem na něho úplně zapoměla ještě z minulého měsíce, apní si šla lehnout do nemocnice tak mi toposlal až ted sjem čuměla jak puk, pak hodím fotečky

nika
autor
14. črc 2009

ty jo ty se máš, já chci taky bazén. no spokojím se vanou, a na chalupě s bazénkem, a lavorem 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
malá od sestřenice,je krásná, ale dovezla si suvenýr z dovči, bolavou nožku. ☹

nika
autor
14. črc 2009

ty jo endie já chic taky takové balíčky.
😉

nika
autor
14. črc 2009

já se cpu br.gulášem co jsem ukuchtila, zjístila jsem že jsem celý den skoro nic nejedla, to horko je zabíjející.

berryl
14. črc 2009

já jsem si taky dala sprchu a je mi krásně! Už ležím v pelíšku a doufám,že toho na spím víc než minulou noc. Endie to je překvapko :o)

nika
autor
14. črc 2009

berryl k nám se žene bouřeh, hnus, blesky přes celou oblohu, ale jde trochu obloukem, přes Odry, Fulnek, tak se k vám možná dostane do Poruby

nika
autor
14. črc 2009

no nic kočenky jdu schladit tělo a pak se ještě ukážu.

berryl
14. črc 2009

asi by to chtělo déšť aby se pročistil vzduch,toz dobrou noc krásky pa pa pa

nika
autor
14. črc 2009

nic je mi krásně tak jdu zalést do pelíšku. bolí mne hlava z té bouřky a tlaku, tak do jdu zaspat, papa a krásné sníky papa zítra ránko

nika
autor
15. črc 2009

krásné horké ráno, u nás vymeteno s předpovědí 33 stupňů, holky upečeme se. dávejte na sebe pozor, pitný režim a nikam nechodit, já vyrážím na chatu, tam bude snesitelně.

mějte se tu krásně a pěkně plkejte ať mám co dočítat.

dandulka1
15. črc 2009

Ahoj holky, od 6 čumím tak jsem vylezla. Malej chrní tak mu závidím. U nás od 5 h leje a je bouřka, jde to k vám. Je 17stupnů a vítr. Krásný vzduch, mám otevřený okna a déšt bubnuje do střechy. Dneska mě zase tlačí břicho dolů jak když tam mám kámen.
Niko užij si to na chatě a šetři se.

salikova
15. črc 2009

Dobré ranko!

nika:My jedem na chatu zítra.... Tak šťastnou cestu a odpočiň si tam!

Jinak já du dnes k zubařce. Bojim bojim! ☹

nika
autor
15. črc 2009

je dandul to se máš my máme v bytě cca 27 stupňů venku je ve stínu 21. uvidíme jak bude.
dan díky taky se šetři a opatruj. mi se dobře spalo, dokonce jesm spala na břiše. chudák mimi u mne. ale rno jsem se vzbudila jako znovuzrozená, parádně.

tak papapap

endie
15. črc 2009

ahoj holky

niki tak si to pěkně uží , taky jsem včera koukala s balkonu na ty blesky co lítaly vzadu ale pěkně se nám to vyhlo, a ted tu svítí sluníčko a je na zdechnutí

salikova
15. črc 2009

Tak už sem zpět od zubařky a mám zuby jako lusk 😀 Uf. Po pěti letech mám prohlídku šťastně za sebou 😀 😀 😀

dandulka1
15. črc 2009

Po 5-ti letech ???? Já chodím každého půl roku, mě se zuby hodně kazí. Po 5 letech by mi je všechny vyndali 🙂
berryl ty jsi u dr.vid? Držím palečky. Ať Ríšu moc neočumuje když je nahatý 🙂 🙂 🙂
U nás pořád leje a je hezký vzduch.

salikova
15. črc 2009

dan, kdybych nebyla těhotná, tak mi mě tam nikdo nedostal!!! já se zubaře strašně bojim... Však sem taky dostala vynadáno a musela sem slíbit, že budu chodit pravidelně.. No, nevim, jestli to dodržim 🙂

Berryl: U doktora hodně štěstí! Ať je vše po té nemocnici v pořádku!!

dandulka1
15. črc 2009

Já se taky bojím. V pubertě jsem to zanedbala a ted mi dole chbí stoličky a nahoře mi sestupují tak mi řekli že po porodu mám přijít na implantáty, jinak se mi zbortí dásně a o zuby přijdu. Neumím si to představit, potřebuju 2, jeden stojí kolem 20 000,- a je to na dlouho než budu mít zub. musí se zahojit ta matička, pak na to budou tvořit ten zub a hlavně na to nemám ☹

adellaide03
15. črc 2009

Ahoj holky,
u nás je dneska ale pařák. Odpoledne jdu do poradny tak snad bude vše v pořádku.
pokud jde o zubaře taky ho nemusím a musím se přiznat, že ho ještě nemám za sebou takže se budu muset co nejdřív objednat.

endie
15. črc 2009

tak já mám taky zubáka za sebou byla jsem hnedd ze začátku těhu a dr. ¨mi řekla at si nakoupím nějaké nesmysly an zuby jinak si je potěhotenství budu most vyndat ja stará babička a dávat do skleničky 😝

berryl
15. črc 2009

ahoj holky, teď jsem dorazila domů a tričko i sukně jsou pěkně mokré, jsem vyřízená cestování v takovém parnu je fakt náročné

u mudr vše v pořádku díval se jestli je vše ok a dal do mě ty kleště, tak to byla taková bolest, že jsem ho chtěla hned kopnout do úsměvu :o) parchant už tam nejdu!!! :o)))
vzal mi stěry kvůli výtoku, ale jinak je to dobrý, mám se více hlídat a odpočívat

endie jak Ti je potom pádu? je to lepší?

já Vám o zubech ani nebudu psát, nešly mi vytrhnout osmičky, byl to doslova horor, skončila jsem 3měsíce na nemocenské, modřiny a roztržená pusa jsou maličkosti, ale začala jsem pak i špatně slyšet no hrůza
jdu hodit sprchu

petule83
15. črc 2009

berryl tak to je super!Já taky vždycky málem kvičím jak do mě strčí kleště 😠

dandulka1
15. črc 2009

Holky tak jsem vložila pár nových věcí a s nakupováním končím. Už mám 4 pytle po bradu velké. 😲

dandulka1
15. črc 2009

berryl - je možné že začneš špinit, tak se nelekej. Docela mě překvapujete, doktor kleště nepoužívá, prohlíží jen prstem. To věřím že to byla bolest. Včera jsem se na netu dočetla že pokud není těhu úplně v pořádku, měl by se od 7. měsíce vynechat sex i orgasmus. Myslela jsem že vadí jen styk.
Hlavně že je Ríša v pořádku.
U nás už také vylézá sluníčko, ale doted lilo.

dandulka1
15. črc 2009

Potřebuju poradit, jdou nějak přehodit fotky do jiného alba aniž bych musela vše zadávat znova?

petule83
15. črc 2009

Dandul to právě teď řeším a chtěla jsem se vás na to zeptat,jak to máte se sexem.Protože vím že v třetím trimestru se už moc nemá.Teda my ani nemůžem,kvůli těm mým zánětům,ale tak jsou jiné praktiky a když je člověk tak vzrušivý jako já,tak ho orgasmus nemine 😀 Tak nevím teda...

Jo a s těma fotkama netuším,to asi budeš muset celé předělat 😖