II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
15. črc 2009

no mi nikdo sex ani orgasmus nezakázal tak nevím, já jsem ho teď sice neprovozovala, ale večer chci skočit na manžela 😲

no hlavně sperma obsahuje látku, která vyvolává porod, ale já se ani mudr neptala a ani on sám od sebe mi nic nezakázal!!!

berryl
15. črc 2009

no on parchant vzal kleště a pak ještě prstem, pak vzal ještě vzorky, jsem myslela, že porodím, fakt bolest nepříjemná i malý se leknul, bo mě kopnul

petule83
15. črc 2009

berryl já chci taky právě dneska skočit na milého 😀 vidím že máme stejné chutě 😅

berryl
15. črc 2009

to bude tím horkem :o) šibe nám 😲 tak nevíme co bychom roupama dělali

jo my jdeme dneska na 17h do kina na dobu ledovou tak jsem zvědavá

petule83
15. črc 2009

jéé tak potom napiš,jaké to bylo,že bychom taky zašli.My byli nedávno na Případ nevěrné Kláry a šlo to.Akorát jsem tam sežrala celý střední sladký popcorn,byl politý medem,a druhý den jsem celý den sr....jako o závod,ble 😝

dandulka1
15. črc 2009

To by chtěl manža asi taky zažít 🙂 ale já jsem úplně chladná. Bojím se, stydím se až je mi ho lítto. Nemůžu ten článek najít. Tak si tto užijte 🙂 Já se dnes už 4 hodiny nervuju. Kluk má doplnit do 20 vět i,y a napsat 10 vět do prázdninového deníčku a nakreslit obrázek a od 9 to ještě nemá, vsteká se, bulí, samozřejmě si to pak rozmaže a musí to psát znova. Takovéhle scény ještě nedělal a to nemá důvod. Je to úkol max.na hodinu když hodně přeženu. Mám vařečku dole v kuchyni a nechce se mi tam, jinak by už dostal ale nemine ho to.

berryl
15. črc 2009

to já jsem nadržená vždycky když jsem doma sama a manžel je v práci, tak mu píšu a on jede z práce celý natěšený a když příjde tak mě to přejde :o)

bobek se mu nechce no, má prázdniny - prázdninový deníček bych spálila :o)))

petule83
15. črc 2009

Berryl ale ten můj je nějaký neaktivní poslední dobou,tak ho musím nějak rozrajcovat 😅

Dandul a pročpak se stydíš?Kdyžtak neodepisuj,jestli nechceš 🙂

berryl
15. črc 2009

no manžel má zase strach aby mi nebo malému neublížil, tak to taky není takové jako kdysi, ale to se nějak přežije, hlavně od toho krvácení jsem měla strach a přenesla jsem to na něj 😒

dandulka1
15. črc 2009

Protože jsem jak koblížek tak mám komplexy. 🙂

salikova
15. črc 2009

berryl: já to mám úplně stejně - taky se nemůžu dočkat, až přijde manžel z práce a pak mě ro nějak přejde či co..Ale dneska bud utaky skákat 😉 Jinak je fakt, že už to není takovy jako předtím, takovy spontánní...

A ty kleště? Tyjo!!! Ale hlavně, že ste to přežili oba ve zdraví...

berryl
15. črc 2009

no tak jsem ráda, že to není takové jen u nás :o)

no kleště nechci ani vidět juj

petule83
15. črc 2009

dandul tak já se taky někdy cítím divně,že se přítel miluje s velrybou,ale tak bohužel,to musíme vydržet a pak zas to bude jinačí,až začnu hubnout 🙂

berryl
15. črc 2009

u nás stejné můj zadek už manžel dlouho neviděl, chodím předním pozadu :o)

berryl
15. črc 2009

tak jo Endie se nemůžu dovolat,

Endie, Peťul jdeme teda ve čtvrtek 23.7 od 16-18h na lekci dětičky, to se necvičí, takže nemusíme mít věci sebou, je to v Hrabůvce další hodina je další čtvrtek tam už je to i s otci :o) nevím jak to ten můj stihne, tak možná pojedu sama

pak budeme mít 8 lekcí po 2 hodinách a paní Majdišovou je to porodní z Vítkovic a prý je perfektní první hodinu se cvičí druhou povídá, když se nebudete ten den cítit, nemusíte jít cvičit a můžete přijít až na to kecání v 16.45h:o)
může se platit každá hodina zvláš, nebo se dá záloha a oni to z toho strhávají

no a pak už půjdeme rodit 😀

berryl
15. črc 2009

http://www.pizzeriejezek.cz/index.php?option=co...

je to tady v prvním patře v hrabůvce

berryl
15. črc 2009

začínáme sice starostí o mimnko ale jinak už je problém se někam dostat 😀

dandulka1
15. črc 2009

Mě neviděl dlouho 🙂 A asi jen tak neuvidí. A to mi řekl že pojedem na koupališttě, at si zkusím plavky 🙂 blázen. Dneska mám pocit že se mi roztrhne žaludek, malá mě už pěkně tlačí nahoru. Aspon vím že roste ale je to nepříjemný. Už tu máme 29 stupnů, ted jsem prošla zahradu a děsný a tto musím jet pryč 😝

petule83
15. črc 2009

Jé berryl tam je i pizzerka,to se pak nadlábnem 😀

Dandul,ten samý pocit jsem měla předevčírem a nemohla jsem nic jíst,jakobymi ležel v žaludku těžký balvan.Dneska mám zase chutě na speciality.

berryl
15. črc 2009

no já jsem ráda, že pro mě přijede auto kamarád má klimatizace, kdybych jela tramvají tak se rozteču, už se do kina těším dlouho jsme nebyli a jak bude prcek tak si dlouho nezajdeme :o)

no já zkoušela plavky a jsou mi, ale i tak si připadám obrovská, zvětšila se mi stehna a fuj se na sebe nemůžu dívat

berryl
15. črc 2009

jo a dneska jsem byla v sam baby a příští týden to už balí

berryl
15. črc 2009

Muž má choutky, svléká se a ptá se manželky:
"Co tě víc vzrušuje - moje pěkná tvář nebo moje sexy tělo...?"
Manželka si ho prohlíží odshora dolů a pak říká: "Tvůj smysl pro
humor!"

petule83
15. črc 2009

berr cože?už to balí?jééé já tam potřebuju 😕

salikova
15. črc 2009

Já mám teda zadek a stehna furt stejny, ale nějak se mi to obaluje kolem zad či co...A taky prsa mám jak hrom - sem měla vžýdycky velky a teď sou obří... Taky se tak nějak stydim ..No, společnou sprchu bych teď nedala...

dandulka: ty máš náhodou moc pěknou postavu! V albíčku máš nádherny bříško! to samy i berryl a peťule... Bych vám mohla závidět! Já mám všude kolem břicha špek.... ☹ Hlavně aby se to potom vrátilo tak nějak zpět, protože to bych asi nepřežila...

endie
15. črc 2009

nazdar baby mám vybitej mobil tak proto sjem byla u našich sjem vyčvachtaná ale na ty moje kvasinky no jsem zvědavá co to udělá, jiank hlásím teda můj manža určitě chodit semnou nebdue takže tam budu sama ☹

petule83
15. črc 2009

Sal to všechno zhodíme neboj 😉

Endie nebudeš tam sama neboj,můj chlap se mnou taky chodit nebude,tak v klidu 🙂

berryl
15. črc 2009

ahoj holky, kino super! Toz budeme chodit jen spolu jo :o) už se těším! No a pizzu pak dáme to je jasné. Jen je škoda,že nejdříve jdeme na ty hodiny co jsou az ke konci,ale to prej nevadí a jsou taky fajn. Konečně prší,snad bude lepší vzduch.