II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
4. srp 2009

já taky ne, hledám jen inspiraci, maj tam i krásný nosič - hned stejný výrobce, ale ta cena.u nás šijeme oba, snad to vše stihnu, nechci uterácet za povlečení atd. je to jednoduché šití, nic složitého. tak se snad povede.

snad to stihnu, začnu až po 31.8 jak budu doma. 😀

kaleilah
4. srp 2009

jsem koukala že máte nafocený věcičky v albech, asi si zítra taky pohraju, ale moc nenakupuju, spoustu věcí bude mít po brácovi, overálky a tak, jen když někam půjdeme tak aby byla za holčičku, na doma nato prdíme 😀

nika
autor
4. srp 2009

já kupovala neutrální, hodně věcí taky poděděných, po klucích od bráchy a po holce od sestřenice - jen ej červnová, takže hodně letních atd, kdyby to byla holka, moc z toho nevynosíme. 😀

kaleilah
4. srp 2009

niko ty ještě pracuješ? to mě by se s pupkem do práce nechtělo 😀

dandulka1
4. srp 2009

nika - ta je nádherná!!!!!!!!!!!!!!
kal - mě se otočila minulé pondělí - teda asi, přestalo mě kopání dolů a začalo pod pravé žebro (ve 28.týdnu). Holky jdu si lehnout, začíná mi žáha 😝
Hezký sny...pa ráno.

salikova
4. srp 2009

jéé - tak ta zavinka je nádherná! já kdysi šila jen tak ze srandy - babička je švadlena, tak mě naučila a šily sme se ségrou šaty bárbínám 😀 No, ale to bych na to teď už neměla náladu...Sem babičku lámala, aby mi ušila, ale jí se do toho už taky nechce ☹

kaleilah
4. srp 2009

dobrou noc dan

nika
autor
4. srp 2009

nafoť,

a hlavně kupovala jsem to co mi chybělo. třeba holky minimálně používaly overalky, já je chci, atd atd. hodně je tesco, i mmb z druhé ruky. mi se stejně miminka nejvíce líbí v neutrálním, je to takové krásné milé.

nika
autor
4. srp 2009

jo ještě jo, ještě 13 pracovních dní, tzn do 21. 8 už aby bylo. já pupík moc nemám chodím pořád v původním oblečení - naštěstí a snad to ani na těch pár týdnů měnit nebudu, dělám v kanclu tak to jde, ikdyž i to celodenní sezení a práce s lidmi není zrovna lahoda. teď nám ještě opravuji vedlejší budovu, práší se, nemáme klimu nejde větrat tak je to docela záhul. ale já to vydržím.

to k tomu ještě denně dojíždím 100 km autem 😉

kaleilah
4. srp 2009

já nakupuju hodně na mmb, laclíku a brumlovi a navím známá si otevřela sekáč pro děti, anglii a když jí přijde zboží tak ho prohrábnu jakoprvní, tak je to super. a Danýsek se narodil minulý září a měl skoro všechno nový, takže to na Áďu krásně využiju 🙂

nika
autor
4. srp 2009

dan krásné sny a podaruj pálení žáhy tatínkovi aby si taky užil pa

salikova
4. srp 2009

dan, hezky se vyspi!
nika: Mně se teda ani moc nelíbí, když jsou holčičky furt v červeno-růžové a kluci v modré...

nika
autor
4. srp 2009

to jo to je výhoda, mít stejěn podzimní děti - obě, hodně využiješ.

kaleilah
4. srp 2009

jé, mě do aua nikdo nedostane, mám řidičák od března, ale mám strach z řízení, jedu i na gyndu radši busem než abych jela 7km do města. a když už si beru auto, tak mám naučenou jednu cestu-hned při příjezdu do města na placený arkoviště a pak stejně všude lítám i s těžkým nákupem pěšky, jsem totálně řídící pako. 😀 a ted nejde navíc řadit, jde nám jen 1, 3 a 5 ani zpátečka nejde, ale manža s tim jezdí v poho 😝 😀 😀

nika
autor
4. srp 2009

sali souhlas. já mám alergii na červenou jak mne do ní přád oblíkali - teda šila tak jsem měla pořád něco novýho.
hele šití ašití, povlečení atd, zavinovačku, deku, to jo ale ostatní ani náhodou to se nevyplatí, maxi jsem šila naposledy bundu synovcovi - takového klokana to jo, a kalhoty - maskáčové na kšíry ty se nedaly sehnat.

zkusím co seženu za látku. a podle toho ušiju.

už mám tu neutrální s mravenečky, pak půl metru krsného odlehčeného flizu s chloupky je super. takže asi bude obyč zavinovačka z jedné str. bavlna s mravenci a durhé žlutý flanel, a druhou udělám takovouto větší z flizu a ještě nějakého jiného, geometrické tvary a vyřádím se.

nika
autor
4. srp 2009

kalei aha tak já mám řidičák 10 let a řídím pořád, je to pro mne relax. nedokážu si představit že bych třeba v I. trimestu jezdila autobusem hodinu ráno a hodinu odpoledne. to by mne mohlo. autem mi to nevadí, když řídím jsem ok, jako spolujezdec horší, cítím více výmoly, díry, atd. ale přežívám to.

dandulka1
4. srp 2009

Tak jsem vás po sprše ještě dočetla. Mám řidičák 11 let a neumím si představit nejezdit. Miluju řízení a relaxuju a když jedu sama tak si zajezdím i rychleji (ted ne) a jako spolujezdec ted trpím, taky cítím kdejakou díru. Ani nevím kolik se v autobuse platí. Bez auta ani ránu 🙂 Tak ted opravdu jdu. Dobrou.

kaleilah
4. srp 2009

vložila jsem do alba do rodinky pár fotek mýho loupežníčka 😵 😵 😵

kaleilah
4. srp 2009

chjooo, jsem čunča, nedokázala jsem odolat a po dělám si hranolky 😒 😀 😀

nika
autor
4. srp 2009

dandul dobrou, mluvíš mi z duše 🙂

kalei kouknu a jdu taky do sprchy, ráno mne nekompromisně budí dubík v pět takže jdu na kutě. paček.

nika
autor
4. srp 2009

😀 já zakousla broskev co mi dneska přivezla mamka z brna, celých 6 kilo nic nezavařím, vše sežerem

kaleilah
4. srp 2009

jo niko jak jsi psala o overálkách, já používala jen je, jemám ráda klasický dupačka, nelíbí se mi, na doma byl Danýsek od narození v bodýnku a teplajdách a spinkal v overálku, spí v nich doteď, nechci mu dávat pyžamka aby mu netáhlo na zádíčka, tak do jara je unosíme určitě ještě. pak už třeba bude bez plen 😀

salikova
4. srp 2009

Kaleilah: Ty máš ale rošťáka 😀
No a já raděj teda ani řidičák nemám... Všude dojedu MHD a bohatě mi stačí, když startuju v zimě na chatě, když jedem z lyží a kluci tlačí...

kaleilah
4. srp 2009

dobrou noc, já chodim spát denně až tak kolem druhý, jsem sova a ráno mě budí Dan na půl sedmou 🙂 tak pápá 🙂

kaleilah
4. srp 2009

jééé, on tu ještě někdo nejde spááát 😀

salikova
4. srp 2009

nik: Dobrou! Já miluju broskve! Ach jo - kdybys mi mohla tak jednu hodit...
kal: Já už tři dny nespim...A ani z toho nejsem moc unavená kupodivu..

kaleilah
4. srp 2009

já si vůbec neumim představit že byc šla spát v deset, mě to přijde už hrozně nepřirozený, ale dneska jsem docela utahaná, ale takhle brzo bych stejně neusnula, loupežník se mi v jednu v noci vzbudil, začal blbnout jako by bylo poledne a usnul až v půl čtvrtý 😝 😠 tak jsem si říkala že si ráno přispí a v půl sedmý už řádil 😅 😀 co bych za to dala vyspat se jednou tak do jedenácti 😀 😀

salikova
5. srp 2009

DObré ranko! Zase sem tu první 😅

berryl
5. srp 2009

ahoj holky, zdravím po ránu a přeji pěkný den
táááák jsem Vás dočetla

takže: o té duté žíle vím, upozorňoval mě na to mudr, já tvrdím, že na zádech nespím, usínám na boku,,taky jako Niki žába,, ale ráno se vzbudím na zádech a manžel když večer chodí na wc, tak říká, že spím na zádech 🙂 takže na nich spím 😀 😀 😀 je fakt, že mám strach ať se něco nestane, ale zaklepu to zatím se mi, tak spí dobře a nic mě nebolí, až na to tvrdnutí

kalei když netvrdne břicho více jak 10x denně, tak je to ok, ptala jsem se na to mudr

niki a dan to já byla větší macek maminka mě 14 dní přenášela a měla jsem 52cm a 3400kg 😲 😲 😲 a to mě měla od 6měsíce dole a báli se ať mě nevyplivne dříve 🙂

berryl
5. srp 2009