II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. srp 2009

přesně tak s bývalým jsem byla 6 let skoro pořád a nikdy jsme se nepohádali :o)
s manželem jsem přes 2 roky,ale fakt v kuse, dokonce jsme spolu rok pracovali a měli stejné směny, takže jsme spolu jezdili do práce, byli spolu v práci a i po práci, jsme prostě lepenky :o)
ale neomezuji ho, večer si jde zahrát hokej, ale posilovnu omezil na 1x týdně kdysi chodil 4x, ale to jen, že se mu nechce 🙂

berryl
5. srp 2009

Niki ta cena je parádní!!!

nika
autor
5. srp 2009

zlenivěl 🙂

hm tak to je opravdu fajn. obdivuji, každý to zvládá jinak. moji rodiče už 12 let pracují spolu, podnikají, večery v týdnu tráví asi 3 každý sám, táta jde trénovat kulečník, mamka si zavcičit, nebo k babi, s holkama na kafe, jde to.

my se taky první roky nehádali, i co jsem spolu bydleli, teď sem tam máme na něco jiný názor a já si ráda prosazuji své - viz kočírek prostě udělám vše pro to aby bylo po mém. ale nehádám se, už to s manželem umím. jsou to fígly 😀

nika
autor
5. srp 2009

no i kdyby se mi nepovedlo sehnat vloženou tašku na mmb starší koupím novou a jsem na 13.000,- což je super, snad mi zítra potvrdí co mi napsala tu jedna miminka co mají GT3 a budu šťastnáááá.
ještě uvidíme na kolik by byšla v Polsku.

holky můžu se pochválit????? co?

nika
autor
5. srp 2009

my spolu budeme od pondělka za měsíc 4 roky manželata, a jinak spolu bydlíme v jedné vlastní domácnosti od ledna 2001, před tím u našich v jednom pokoji cca 2 roky. a chvíli i spolu jen chodili. no mooooc dlouho 🙂 jsme spolu.

petule83
5. srp 2009

Nikuš já myslím,že mu hodně koníčků odpadne,jak se mimi narodí,budeš ho potřebovat ty i prcek a taky budete chtít být více spolu asi co? 🙂 Ty jo já si fakt nedovedu představit,že bych přítele vídala jen o víkendech 😕 Ale to je asi taky o zvyku co? 🙂 No my jsme teprve začátečníci 😀 Jsme spolu rok a 4 měsíce,ale já mám pocit,že už ho znám celý život 🙂 A ještě k tomu čekáme mimi,už tak brzy 🙂 Ale je to taky tím,že jsem přehodnotila svůj život a názory na něj po prvním manželství a zdá se to být mnohem lepší 🙂 A o tom mi ani nemluv,že jsme oba střelci 😀 A ještě bydlíme s jeho taťkou,který je taky střelec a já jsem předtím doma bydlela s mamkou a bráchou,což jsou taky střelci 😀 Takže známá firma 😅 A teda bylo by fajn,kdyby prcek byl váha,přece jen klidnější povaha než štír 🙂

berryl
5. srp 2009

pochval se :o)

no my spolu bydlíme od začátku :o) moji rodiče jsou spolu od mých 2 let a jsou nerozlučná dvojka a nikdy se nepohádali občas si vyměnili názor, ale bez hádky, pořád se drží za ruce a jsou takový fajnový :o)))

nika
autor
5. srp 2009

petul tak s vámi bych bydlet nechtěla 🙂

berryl
5. srp 2009

já se prostě nehádám asi to ani neumím 😲 😀 😀 😀

nika
autor
5. srp 2009

ale je to krásné, holky, co.

berryl díky.

naši jsou spolu letos vlastně 34 let, je teď měli nedávno výročíííí. ale z toho taťka xx let procestoval po světě, já si ho vlastně od 5-13 let moc neužila, pobýval v zahraničí cca 3 měsíce tam a pak 14 dní doma. ale i tak si nemůžu stěžovat, nepociťovala jsem to, a vztah máme skvělý. a obdivuji mamku jak to s námi dvěma - starší brácha a pes zvládala sama. 🙂, sem tam třeba chyběl to jo, a třeba mám v paměti jak jsem mu opisovla první vysvědčení do dopisu, pracovat tehdy na Ukrajině, mamka mi dovolila napsat a poslat do leteckou poštou - obálka s barevnými proužky aby to dostal brzo, jinak tam šla pošta měsíc.

asi si nesu trochu tento model, že to zvládám že manžel sem tam takydost cestuje. ael nechci to tak jako jsem to měla já.

nika
autor
5. srp 2009

nic chívli tu nebu musím jiít ještě uvařit an zíta, obídek, jen dám dusit maso a jsem zpět.

berryl
5. srp 2009

to naši jsou pořád spolu taťka necestoval, hodně jsme jezdili na dovolené a hodně se mi oba věnovali, hrála jsem závodně volejbal a naši byli na každém zápase, no měla jsem krásné dětství od táborů, kamarádů přes báječné rodiče do dneška máme nádherný vztah jsem s maminkou na mobilu každý den 🙂 chtěla bych mít takový vztah i já s prckem, tak snad se mi to podaří

dandulka1
5. srp 2009

Ahojky děvčata, jsem tu. Cesta do Prahy a zpět + čekání než ho odbavili + zpoždění letadla - 4 hodiny. Jsem hotová. Otrávená, protivná, oteklá.....Když jsem malýho viděla tak jsem se radostí rozbrečela a on mi řekl ahoj, tobě nějak narostlo břicho. To je zmetek co? Já čekala objímání a pusinky ale to chci asi moc v 10 letech a před lidma. Koupil mi dárek - prstýnek, prý ho nějaký kluk našel tak ho od něj koupil za 60 centů 🙂 🙂 ta dětská upřímnost někdy až mrzí 🙂 ale vzpomněl si na mě a Petrovi koupil náramek. Celou dobu jsem měla křeče a tvrdnutí tak jsem zvědavá co bude dál a jaká bude noc.
nika - JSI ŠIKULKA!
Na letišti jeli s náma ve výtahu na parkoviště s kočárkem peg perego, byl moc hezký, na rukojeti i sitovaný futrál na flašku, brzdu, tašku jen hrozně vrzal. Ale byla to 3 kolka.
Máchám si nohy v ledový vodě a půjdu si lehnout. Mám pocit že denně se nafouknu o pěkný kus.
Jinak dolů si nevidím a je mi to nepříjemný ten postoj ohnutý tak jsem se oholila poslepu a celá.

nika
autor
5. srp 2009

dandul jojo trojkolku chceme, snad vrzat nebude 🙂

utíkej odpočívat, ty děti jsou nevděčné co 🙂 neboj on se příjde přitulit tředa zítra nebo později dojde mu že je doma. ale kopil prstýnek to jde, je hodný, mohl se na vás víš co.

tak maso se dusí - nakonec guláš, na nic jiného nejsou ingredience

berryl
5. srp 2009

to je bambulka, ale je fajn, že si vzpoměl 🙂 🙂 🙂 a je upřimný!!!

teda, ale to zpoždění je pěkný mazec, bych vyletěla z kůže!

dandulka1
5. srp 2009

Zpoždění bylo chvilku ale tím že máme Prahu daleko tak od výjezdu do příjezdu jsme byli pryč 4 hodiny. Prstýnek je nositelný, hodně je prodávají v aukci na MMB, až ho uvidím tak vám pošlu odkaz. No už mi hlásil že bude spát se mnou 🙂
Břicho bolí a tlačí tak jdu. Papa.

nika
autor
5. srp 2009

sem ti to říkala, znám to od synovce, taky hraje haura a vekého chlapa a pak se přitulíííí 🙂

berryl
5. srp 2009

aha už to chápu! No vidíš prdola už ho budes mit v pelíšku ! Určite mu bylo smutno! Holky jdu se dívat na dvd dobrou

nika
autor
5. srp 2009

papa dobrou a krásné sny holky já jdu hlídat to masoooo

salikova
5. srp 2009

Ahojte baby ukecany! 😀 Tak my už sme šťastně dojeli domů a bylo to moc fajn... Sem se až divila, že sem psala ráno v takové depce! 😲 No, to je to, když se člověk nudí - přemýšlí o blbostech....

Peťul: Já bud urodit v Motole - máme to blízko a pracuje tam sousedka na novorozeneckym... Manžel ne že by se někde flákal nebo tak, ale je dost vytíženej v práci a tráví tam denně tak 10 -11 hodin, má taky strašny problémy vzít si dovolenou a i když má te´d dovolenou, tak mu furt volají...No, někdo na nás musí vydělávat 🙂

Du se dívat na tv... Ráno si vás tady pořádně přečtu...

Ahoj, endie! Jak je u rodičů???

kaleilah
5. srp 2009

ahojky holky, celý večer jsem žehlila, ted jsem konečně skončila a jsem grogy ☹ a to jsem ještě chtěla uřít prach, ale to udělám až ráno, nějak mi vyskočil tlak, cejtim se dost blbě, to asi jen tak neusnu. tak jestli je tu ještě někdo nespící tak dobrou noc 😉 Dan to jsi ráda že už máš zase synátora doma, viď 🙂 já bych asi nevydržela takovou dobu o něm nevědět 😲 😀

berryl
6. srp 2009

dobré ráno holky,já už se snad nikdy v životě dobře nevyspim :o(

berryl
6. srp 2009

tak jsem stoupla na váhu doma uf a mám 71kg to je mazec, nikdy jsem tolik nevážila 😅 😅 😅 do průkazky jsem začínala na 63kg takže mám nahoře 8kg, za poslední týden se mi zvětšilo šíleně bříško jo a můžu jít opět na podprdu 😒 už je zase malá

salikova
6. srp 2009

Ahoj, berryl! J8 si myslela, že už se taky nikdy nevyspím a dnes sem spala krásně - tak snad se taky dočkáš! No, já minulej týden přijela v riflích a už se do nich nevlezu - mne břicho vyskočilo strašně! I když mi sestřenice včera tvrdila. že vypadám dobře... No, nevim.

Kal, ty seš z Prahy??

berryl
6. srp 2009

jsem na tom stejně, nikdo mi nehádá 7 měsíc, ale teď mi to bříško narostlo hodně, já to poznám hlavně taky na oblečení že 😀

salikova
6. srp 2009

No, já už skoro nic neobleču! Si budu muset na podzim koupit těhu rifle! ☹ Ach jo! Ale ani bokovky, tak se mi musel zvětšit i zadek... NAvíc, já sem malinkatá (mám 155cm), tajkže velky břicho de na mě celkem vidět - neztratí se nikam do výšky 😒

salikova
6. srp 2009

Včera sme byli tady: http://www.hradlukov.cz/

berryl
6. srp 2009

co takhle sem hodit bříško ať se můu podívat, zase taková hrůza to nebude, ale je pravda, že na menších maminkách jde bříško více vidět, ale co už jen něco přes 2 měsíce a přes zimu to schováme pod bundu a vyběháme to kolem prcků ne

já jdu dneska kupovat konečně ty obrázky na zeď 😀

berryl
6. srp 2009

vy jste teda cestovatelé, ale parádní já mám hrady a zámky moc ráda, strašně moc se mi líbí hluboká 🙂

salikova
6. srp 2009

A jinak sem se bavila včera se svou sestřenicí o porodu(má teď 5ti měsíčního prďolu) a strašně mě odrazovala od předporodních kurzů - prý je to zbytečny vyhazování peněz a lepší je nic nevědět. Prej mi stačí, když budu vědět, že se mám nadechovat nosem a vydechovat pusou 😀 No, mluvila dost přesvědčivě, ale já tam stejně budu chodit! Vždyť já o porodu vůbec nic nevím!