II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
6. srp 2009

Ahojte!

Nik: Já to měla v práci takovy - bylo to loučení smutny. My byli taky strašně fajn kolektiv a taky se nevrátím - taky to mám daleko...

berryl: To já bych taky potřebovala - dát si pořádně do těla...

salikova
6. srp 2009

Jdu do postele. My zas byli "cestovat" - jen tak do okolí a pak na pizze a sem z toho úplně mrtvá. Jo - a Marley (náš roční pejsek) dneska poprvé sám plaval! Tak sme na něho byli pyšní 😀 On se vždycky ve vodě jenom brouzdal a do hloubky se bál jít, ale dneska to konečně překonal - plaval jak ďas! Až sme měli strach, aby se nám neutopil...

Dobrou noc a sladké sny

berryl
6. srp 2009

petul teď to cítím všechno každý sval, jak jsem si lehla, tak to na mě padlo, to bude zítra síla 🙂)) už to vidím au au au no nic jdu spát zítra se ozvu. Sal gratuluji pejsci rádi plavou,ani nevím jestli ta naše opička umí plavat bála bych se ji pustit,je taková malá,že by ji mohla sníst nějaká ryba

kaleilah
6. srp 2009

docela jsem se zasmála 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Jdl1D_vo4l4
berryl
7. srp 2009

dobré ranko, tak já jsem celkem dolámaná to bude teda den 😒

salikova
7. srp 2009

Dobré ráno, holky!

berryl
7. srp 2009

ahoj Sal

salikova
7. srp 2009

berryl, ty seš rozlámaná a já sem zas strašně zpocená.... Fuj! Tady je ale vedro!!!!

berryl
7. srp 2009

tady začíná být taky pěkný pařák to zase bude hic uf

petule83
7. srp 2009

hezké ráno,teda chodit mi dělá opravdu velký problém,au 😝 Co dnes budete dělat maminy? 🙂

salikova
7. srp 2009

berryl, peťule: Co to s váma na tom cvičení udělali??!!!

My dnes jedem k vodě - manža se bude koupat a já si číst... 😎

berryl
7. srp 2009

já pomalu vyklízím koupelku a jak příjde manža tak se na to vrhne a já půjdu ven, protože v tom prachu tady s pejskem být nemůžu a budu spát u tchýně je to kousek :o)a Ty?

salikova
7. srp 2009

Jéé - berryl, já se dívala na tvé album a ty nemáš VŮBEC žádny bříško!!!

petule83
7. srp 2009

Sal úplně nás zničili 😀 Ale zase nám se to líbilo že Kristýn? 😀 Holky já se včera vylekala,protože prcek byl po tom cvičení úplně klidný a o půlnoci začal v břichu úplně šíleně vyvádět a pak měl škytavku a pak zas vyváděl,tak už jsem měla strach,jestli nemá omotanou pupeční šňůru kolem krku 😕 Ale pak už se uklidnil.No ale fakt jsem se vylekala.

Já jsem chtěla uklízet,ale jáko vůbec,kašlu to,až zítra.Tak uvařím a uvažuju taky že někam vyrazím,ale doufám že nebude moc velký pařák 😠

salikova
7. srp 2009

Nedoufej! Bude pařák 😅

berryl
7. srp 2009

Sal to jen vypadá :o) bříško opravdu mám, že Petul :o)))

teda to bych se i já polekala!!! tak hlavně, že se pak uklidnil
no já si myslím, že tam dneska pařák bude a pořádný

berryl
7. srp 2009

hodila jsem foto mě a Peťulky do alba, připadám si tam jako kombajn 😀 😀 😀

salikova
7. srp 2009

berryl: A kde ho máš schovany? 😅

no, můj Filípek je taky teď poslední dva dny nějak v klidu - dřív kopal jak o život a teď jen občas kopne, tak sem si říkala taky, jestli je vše OK...

petule83
7. srp 2009

Pařák nechci 😠 Sal bříško opravdu berryl má,ale není moc vidět 😀 No ale já mám podstatně větší 🙂

Berr máš tu naši společnou fotku?Ať porovnáme břicha 😅

salikova
7. srp 2009

Tak sem si doma udělala parádní průvan a hned je líp 😎 😎 😎

petule83
7. srp 2009

😀 máme stejné myšlenky.No ale kombajn tam jsem já 😀

berryl
7. srp 2009

néééééééééééééééééééé jááááááááááááááááááááá 😲

berryl
7. srp 2009

asi bychom se raději neměly fotit 😀 😀 😀

petule83
7. srp 2009

No počkej,příště beru foťák já! 😀

berryl
7. srp 2009

pokud ten Tvůj zeštíhluje, tak jsem pro 😀 sakra to nemám ani jak vyretušovat 🙂

petule83
7. srp 2009

Uvidíme,co ten můj dokáže 😀

berryl
7. srp 2009

nechám se překvapit, ale já už vím co mě dělá tak tlustou mám na té fotce na sobě 2 trička 😀 😀 😀

kaleilah
7. srp 2009

Dobré ranko 🙂

petule83
7. srp 2009

já se zrovna koukám na net na ty fotografy,že bych se šla vyfotit,dokud nejsem úplná velryba 😝 Jenom nevím,jak tam se mnou nahnat i Tomáše 😠

berryl
7. srp 2009

no s těma chlapama to je složité, asi bych Rádu musela taky hodně přemlouvat, zase to je památka na celý život