II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
23. srp 2009

Niki tak plavání přeci jen bude 🙂

nika
autor
23. srp 2009

no to se uvidí, jestli se na něj najde čas. uvidíme, co vše stihneme ale pro strýčka náhodu je balím.

salikova
23. srp 2009

MOC děkuju , holky! Já už sem si na sebe nějak zvykla... 😅 - teda na to břicho 😀 Ale jak mi tak zničehonic vyrostlo, sem z toho měla úplně depku...

Peťul, náhodou tobě to taky sluší! A to ted anetuším, odkud bys mě mohla znát.. Hrála sem 5 let divadlo, ale jen amatérsky a jen v Olomouci a jinak nevim...

nika
autor
23. srp 2009

holky klídek i mi už bříško narostlo, pokud bude šance tak s manžou na dovolené nafotíme nějaké fotečky, pak uvidíte těhotného hrošíka 🙂

vy jste proti mně drobečkové 🙂 a vychrtlinky.

ono to tak je, někdy je obličej hoodně podobný,

berryl
24. srp 2009

dobré ranko, tam je teda chladno co?

no já jsem se opět vzbudila ve 3h na wc, ale už je to lepší v tom, že pak nečučím hodinu do tmy, ale usnu

s tou polohou na ležení mám problém i já, na boku mě malý kope jako o život na břicho to nejde a na zádech musím mít pokrčené nohy, takže má poloha na spaní je něco mezi zády a pravým bokem, asi začnu zkoušet spát ve stoje :O)))

salikova
24. srp 2009

Dobré ranko!

Ahoj, berryl! Já to mám s těma polohama úplně stejně.Spím jakoby trochu na boku a trochu na břichu 😎

berryl
24. srp 2009

taky to tak nějak mám a střídám, hlavně malý porostl a už ho cítím i nahoře, zatím tomu tak nebylo, včera poprvé zatlačil na žebro no paráda 😒 je to moc příjemné:o)

petule83
24. srp 2009

Ahojky děvčata 🙂 Já si jdu opět stěžovat 😀 V noci asi 10krát vzhůru,nelze nalézt tu správnou polohu,děsně mě bolí ty kyčle v noci 😠 Já nevím proč,jsem asi tak bachratá 😝 Já jdu dneska do poradny,tak snad je vše v pořádku 🙂

Sali já ti fakt nevím,prostě mi připadá,že bych tě měla znát 😀

Holky já jsem se tady včera malinko domlouvala na srazík s Niki,půjdete???Ještě nevíme přesně kdy,ona teď jede na dovču,nějak po 5.9.bysme mohly.Ať se ještě sejdem než z nás ti naši prcci vylezou 😀

salikova
24. srp 2009

Peťule: Tak ať ti poradna dobře dopadne! A nemůžem se znát třeba z vysoké?

endie
24. srp 2009

nazdar baby nové foto bříška , zdá se mi že pěkně kleslo 🙂 a jak to čtu tak máme všechny stejné problémy, já už sotva lezu 😀 veškerý pohyb je utrpení

kelly1983
24. srp 2009

Ahojky holky

Peti tak to jsme na tom úplně stejně, mě teda ještě k tomu bolí třísla, nemůžu spát, chodit a nic, hrůůůůůůůůůůůza 😨

salikova
24. srp 2009

No, můžem se utěšovat, že už to přece jen máme za pár.... 😀

kelly1983
24. srp 2009

Ahoj Endi to asi jsme, mě taky vše zmáhá a čím dál tím víc, ale mám super kamarádky které mě vždycky dobře povzbudí....BUDE HUŘ 😀 😀 😀 😀

petule83
24. srp 2009

Endie krásné bříško,takové fajn kulaté 😵 Mě to pořád nějak leze dopředu 😀

Kelly hurá,konečně někdo se stejným problémem 😀

Sali já na vysokou nechodila 😀 A v Orlové jsi nikdy nebyla?Nebo nemáš tam rodinu?

endie
24. srp 2009

😀 no to si mě teda utěšila 😀 já se teda nutím aspon na malé procházky at mám pohyb a nejenom se ploužit po zahradě ale jak dojdu tak jsem mrtvolka 😀

kelly1983
24. srp 2009

To zvládneme Endie, já se teda už těším jak to budu mít za sebou. Já když chodím tak jsem jak zombík, přítel má ze mě ohromnou srandu.

Peti 😀 přes den se to docela dá, ale večer a ta noc je teda ukrutná. Dostala jsem v tabletách osteogenon, nebo tak nějak tak jsem zvědavá jestli to zabere

petule83
24. srp 2009

Kelly tys to říkala doktorovi,že tě bolí kyčle a třísla?

kelly1983
24. srp 2009

Peti jj říkala....tak mi to předepsal a uvidím

petule83
24. srp 2009

Tak já se ho zkusím taky zeptat dneska 🙂

salikova
24. srp 2009

peťule, v Orlové sem vůbec nikdy nebyla... Vlastně i v Ostravě jen jednou. Asi ti budu jen někoho připomínat...

petule83
24. srp 2009

Sali to mi ale nedělej! 😠 Já z toho nebudu spát 😀 Pořád přemýšlím... 😅

kelly1983
24. srp 2009

Peti jj zeptej určitě ti na to něco dá, pak ni napiš co ti řekl nebo co ti na to dal, ju?

petule83
24. srp 2009

Kelly o.k.napíšu 😉

petule83
24. srp 2009

Holky jdu do sprchy,zatím pa 😉

berryl
24. srp 2009

ahoj já mám opět wc den,ale už bylo třeba! Ach jo to je život! Teď zase chviličku ležím a odpocívám. Připadám si taková tlustá neohrabana no už at to je všechno za mnou a stěžuju si na to,že mě malý nenechá vyspat :o)

kelly1983
24. srp 2009

berryl 😀 😀 😀 😀 jsem na tom stejně, já mám k tomu ještě problém v noci vůbec vstát

salikova
24. srp 2009

Tak já dnes jedu třetí den ve sladkym - ach jo! Pak nemám mít kvasinky ☹

Dnes sem měla buchtu, milka čokoládu napůl se ségrou, pečené kuře s rýžou a šopákem, zmrzlinu, jabko a 3 švestky a sem úplně přeslazená 😝 Od zítřka nejim sladky!!!!

berryl
24. srp 2009

ahoj holky, tak my byli na procházce a teď si dám sprchu a půjdu si lehnout k tv, malý je dneska moc hodný, ale uvidíme v noci jestli mě nechá vyspat 🙂

berryl
25. srp 2009

dobré ranko, tak dneska jsem byla vzhůru od 3-4h, ale jinak jsem celkem vyspaná co vy?

co vaříte? potřebuji poradit

adellaide03
25. srp 2009

Ahoj holky,
Berr tak to já dnes vyjímečně spala celou noc od půl jedenácté do půl sedmé a ani jsem nebyla na wc což je co říct. Navíc bylo krásně chladno tak se nádherně spalo. Já mám teda výhodu, že mě teď s tou nohou vařil buď přítel (ale ten už je teď v práci) nebo mamka. Takže co dnes bude na oběd nevím tak Ti asi moc neporadím.