II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
2. zář 2009

uvidíme, ale určo tam zajdu
tady nějak zalézá sluníčko

holky jste taky tak moc unavené, já nejsem schopna nic udělat, nejraději bych pořád ležela!!!! 😲 😲 😲

endie
2. zář 2009

ani nemluv, a taková nervozní jsem když sedím tak nevím co bych jak kdyby semnou všichni čerti šily,i ted u toho notebooku nevím jak sedět atd, nervozní jak stará panna 😀

berryl
2. zář 2009

přesně tak, hlavně na mě padá depka, že nic nedělám, jsem fakt lenora a ze všeho hned unavená!!!

endie
2. zář 2009

tak je fakt že já ted nic nemusím dělat, jelikož jsme u rodičů tak to nesmím, tam to nedělej, dávej pozor, nejraději by mě přilepili k pohovce at se vůbec nehýbu 🙂 ale ted v pátek jedem na Dubinu a musím pořádně pouklízet a někde v půlce záři tam pojedem s mamkou a udělame předporodní uklid at to mám nachystané a uklizené

nika
autor
2. zář 2009

holky mi se taky nic nechce 🙂 ale musím, zítra mám chystací den budu péct dobroty tak zase neuklidím, spíše nadělám nepořádek 🙂

nika
autor
2. zář 2009

přidala jsem Vám tam páru fotek věcí, spíše jen pro zajímavost kolik toho máme.

berryl
2. zář 2009

Niki tak to říkal i Ráďa, že má malý více věcí než on :o)
už se Ti to pěkně hromadí

já pořád uvažuji jestli už prát nebo ještě ne, příjde mi to brzo chci ať to všechno krásně voní tak nevím no

endie
2. zář 2009

ty máš víc věcí jak já 🙂 pěkne avidím že máš taky ponožkárnu doma 😀

endie
2. zář 2009

já už mám všechno vyprné asi tak měsíc a jak otevřu skřín tak to krásně voní ty její vecičky toho bych se nebála že to nebude vonět

berryl
2. zář 2009

fakt? tak asi zítra začnu prát :o)

berryl
2. zář 2009

Niki máme stejné teploměry jak do vody tak do dupky 😲

petule83
2. zář 2009

Ty jo holky já trpím ☹ Tak sirup sice zabral,ale mám z toho křeče a průjem 😝 Člověk si nevybere,buď zácpa nebo průjem ☹

berryl
2. zář 2009

petul chudácku to mi je líto,já ležím a odpočivam sice nevím po čem,ale jsem unavená

nika
autor
2. zář 2009

petul chudáčku.

berryl já taky nemám vypráno, začnu příští týden. dříve to stejně nestihnu. snad bude lepší počasí má prý pršet.

endie myslíš? v policích jsou věci 56 a 62 zbytek 68 ve vyfouklém pytli uplně nahoře. výhodě dědění u nás v rodině, nevýhoda, - hodně modré a růžové. ale co to je jedno.

salikova
2. zář 2009

Ahojte!Tak sem se nasomrovala ke kámošce na net a tak vás zase můžu pozdravit. Dneska sme byli na kontrole a jsem absolutně OK - tak mám radost 😀 Za tři týdny tam du naposled a pak už do porodnice...Holky, to to utíká 😲

Peťul, tak ať už je líp! Mně je teď taky tak nějak divně - na zvracení nebo zase průjem... 😝 Ach jo!

nika
autor
2. zář 2009

sali ahojki je fajn že ses ozvala. to je dobře že jsem oba ok, to je paráda.

nika
autor
2. zář 2009

hurááá přišel mi balík ppl, musím se pochlubit, mám první vánoční dárek, pro synovce, to jsem šikovná, ty jo sama se divím. nene objednala jsem to spolu s dalšími věcmi, kdo ví jak budeme letos stíhat.

nika
autor
2. zář 2009

copak holky kde jste všechny. já právě dorazila ze zahrady od babičky, nacpala jsem se malinami, ostružinami, švestkami, hm příjemné odpoledne.

kaleilah
2. zář 2009

Ahojte, teda ty 35tt vám závidim, to už vypadá tak krásně 😉 😵 dneska jsem absolutně na dně, celé odpoledne jsem lítala po úřadech, bankách atd a dnes jsem zjistila že ta ..... z banky nám nepojistila hyotéku proti ztrátě zaměstnání, i když jsme to jasně chtěli. máme jen proti invaliditě, smrti a pracovní neschopnosti.Když jsme minulý rok podepisovali smlouvu tak jsem si toho vůbec nevšimla že to tam nenapsala a dneska jsem byla těžce v šoku, počítali jsme s tím že nám to pojišťovna proplatí ☹ 😠 🙄

petule83
2. zář 2009

Ahoj holky,tak já jsem dneska jak zombice,bledá,unavená a vys...z podoby 😝 Ale už dobrý,už jsem do sebe dostala zeleninovou polévku a rohlík a zatím v poho.Dokonce mám nějaký hlad 😕 🙂 Týnko teda ty musíš fakt trpět,když máš tyhle problémy skoro pořád ☹ To tě lituju!! 😖

kaleilah
2. zář 2009

jinak jak je těhulindy? Dandulko co maminka? Petul já mám zase šílenou zácpu, už třetí měsíc, beru železo a už nemůžu, jsem nafouklá jak balon 😠 hlavně začni jíst opatrně aby se ti to nevrátilo

nika
autor
2. zář 2009

petul ofafrně.
já jím pořád spoustu zeleniny a ovoce, už x den se cpu hroznem, vyfasovali jsme od tety, je tak dobrééé

petule83
2. zář 2009

Kalei teda to naštve s tou pojistkou! 😠 No já právě mám normálně taky zácpu a jelikož jsem už týden nebyla,tak jsem si dneska po snídani dala sirup co mám z lékárny a ten mě teda zničil 😝 Projel mě úplně totálně 😅 😝

petule83
2. zář 2009

Niki já vím 😉 Ale chuť se mi už vrátila,tlačenku bych si dala 😀 Jinak koukala jsem ti do albíčka 😉 Sluší vám to s manžílkem,takový spokojený pár! 😉

nika
autor
2. zář 2009

je petul díky. zkoušla jsem najít ještě i další fotečky ale nechce se mi. to vše prohlížet 😀

nika
autor
2. zář 2009

hm tlačenku já nejím 🙂

petule83
2. zář 2009

Tak až se ti bude chtít,tak ještě nějaké přidej,já ráda mrknu 😉 Já tlačenku taky moc nejím,ale v těhoteství jo 😀 A hezky s octem a cibulí 😅

nika
autor
2. zář 2009

hm tak naštěstí musím říci že celé těhu nemám žádné chutě, ael fakt. jako že bych musela denně utopence, nebo sladké, .... nic, naštěstí

petule83
2. zář 2009

Jééé Niki to buď ráda,se mnou to do 5.měsíce děsně mlátilo 😀 Nejdříve kyselé a ostré,pak sladké.Teď ještě sem tam taky 🙂 Ale už to nemusím mít v takovém množství a tak často 🙂 Teď už jde spíš o to,z čeho mě nebude pálit žáha a nebude mi těžko.

nika
autor
2. zář 2009

to jsem neboj.
dneska jsem čekala pálení žáhy po buchtě u babi - sladké, ael asi tím množstvím švestek a malin a ostružin, se to enutralizovalo.

snad to přežijeme i v noci při trávení.

nic pomalu se loučím, jdu si dát sprchu a pak na vás ještě kouknu.