II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
3. říj 2009

berr díky za sms,
Dan moc gratuluji, hlavně že jsou obě ok a v pořádku, ona to Eliška dožene, je takový malinkatý bobišek.

nika
autor
3. říj 2009

berr v klidu, já se v po chystám říci v jednom kolektivu se kterým jsem bývala do unora skoro každej den že čekáme, nikdo to neví, to bude sranda.

salikova
3. říj 2009

Jééé, tak dandulka je už dvojnásobná máma 😀 Jupííí! Mám z toho radost!!! 😀 😀 😀 😀 😀

nika: To teda budou asi trochu čučet,co? 😅

nika
autor
3. říj 2009

sali asi jo, s některými jsem se v červenci viděla ale nebylo to na mne poznat 🙂 je to pracovní parta z práce (koníčku cojsem měla a ukončila z důvodu časové náročnosti) tak uvidíme, v po je nějaká akce an kterou bych ráda ale mám Dr a kurz takže smůla, tak se musím omluvit, a už to asi neutajím. bude sranda.

nika
autor
3. říj 2009

holky celej dne mne bolí záda - bedra, safra já na to netrpím a rodit ještě nechci, až příští neděli 🙂

salikova
3. říj 2009

A proč zrovna příští neděli??? To máš už jako tak naplánováno???

Mně taky bolí dneska celej den záda, jak tu tak sedím u toho PC 😵

nika
autor
3. říj 2009

sali 🙂 v sobotu mám ještě jednu akci kam bych ráda jela 🙂 a vždy jsem si přála nedělňátko - maj prý v životě štěstí, ne je to jedno, samo hlavně zdravíčko a pohodu,

možná že jo, včera jsem tu taky seděla dýl asi něž bylo zdrávo 🙂

endie
3. říj 2009

však jo klidně mě tady nechte samotnou, všichni odrodíte a já prd ☹ 😀

niki že by měl ten úplněk fakt nějaký vliv 😀

nika
autor
3. říj 2009

hele dyť krom Dan nikdo nerodí, kecko 🙂 😝

nika
autor
3. říj 2009

nebo spíše to drhnutí koupelny a sezení u PC. uplněk je zítra 😉

salikova
3. říj 2009

Jé, tak to já si toho případného císaře bud upsát na neděli!

endie, abys zítra neposílala sms z porodnice ty!

nika
autor
3. říj 2009

hele endie nechej Adélku pěkně dozrát, žádné ježdění na kole atd. asi si chci počkat na tátu, tak to nech na ni.
všechny si tu můžem říkat co chceme ael prostě miminka se rozhodnou a basta.

nika
autor
3. říj 2009

sali 🙂
hm nevím jeslti rádi dělaj operativní zákroky v neděli, ale zkusit to můžeš.

já bych to s tou endie taky tak viděla, a nebo je Adélka nazlobená, že mamka chce a drží se v bříšku zuby nethy a nepůjde a nepůjde 🙂

salikova
3. říj 2009

budu přát...

endie
3. říj 2009

jjo máš pravdu ikdybych se na hlavu stavěla tak až se jí bude chtít tak vyleze, si půjdu dát teplou vanu 🙂

nika
autor
3. říj 2009

endie ty si nedáš říci co, chudák Adul, zase ji jdeš vyhánět horkou vanou, já být ji tak ven nevylezu, když vidí co ji venku čeká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika
autor
3. říj 2009

endie pěkně to škrtáš v tom seznamu v albu,

hele do termínu pár dní zbývá, víš že +/- dva týdny

endie
3. říj 2009

ne to ne že bych jí chtěla vyhánět to mě ani nenapadlo 😀 ale jsem promrzlá z venku a potřebuju se nějka zahřát 😀

sal: no taky nevím jestli tě vezmou v neděli, si myslím že to bude přes týden

nika
autor
3. říj 2009

endie kdo ví jestli, já byla u babi, prádlo mi vyprala její pračka, ještě ho musím pověsit,
přepapala jsem se malin a švestek a ořechů, ale byla to dobrota 🙂 ale bylo krásně jen ten ledový vítr, to máš pravdu, ale jsem tak krásně unavená z toho vzdoušku.

endie
3. říj 2009

já ještě nemám celej ten řádek škrtnutej 😀 na Fifkách mi dovolí přenášet 10 dní takže nepopzději 21 bude venku

nika
autor
3. říj 2009

hele a kterej berou termín, dle PM nebo podle UTZ?

endie
3. říj 2009

jdu do té vany než mi tam vleze tatík, zatím ještě se ozvu 😀

nika
autor
3. říj 2009

tak se nutop 😉

endie
3. říj 2009

kamoška co ted rodila tak mi říkala že se orientují podle ultrazvuku

salikova
3. říj 2009

mně berou termín podle utz v II. trimestru (no, je úplně stejnej jako podle PM)

nika
autor
3. říj 2009

sali to máš fajn. až v II. jo tak u nás berou ten první mezi 9-12 tt ty pozdější berou jako ne tolik přesné.

salikova
3. říj 2009

No, já mám podle všech utz termín 23.10., ale jak sem teď byla v nemocnici, tak tam byla medička a doktorka jí vysvětlovala, že se vždy orientují podle utz z II. trimestru...

berryl
3. říj 2009

niki tak to bude pro kamarády šok 🙂 stejně Ti neuvěří az Tě uvidí 🙂)) jo jo miminko přijde az samo bude chtít v bříšku si domeček neudělá,takže žádný strach. Endie tak co to jméno? Kamarádka změnila jméno v den porodu,to se prostě stává.

adellaide03
3. říj 2009

Gratulace Dan k Elišce teda teď se to s minminky nějak rozjelo. Včera večer porodila známá po 12 dnech přenášení a dnes ráno jedna holčina s jiné diskuze téééda 🙂
U mě se orientují podle utz jinak bych měla termín už 12.10., ale díky mým dlouhým cyklům je to až 25.10.

nika
autor
3. říj 2009

berryl uvěří, stačí se správně obléci a taky od doby co jsem se viděly mi bříško pěkně narostlo, až je to k neuvěření. že jsem těhu není pochyb jen kdy mám rodit že. dle pohledu

ty jo venku je kosa, byla jsem pověsit to prádlo na balkon, brrrr a měsíček už pěkně svítí - ještě že mám ty nové závěsy v ložnici, nebude ne mne koukat, zatáhnu a má po srandě.