II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kukinek
12. lis 2009

Ahojte holky,
zo zas bude hodina,než tonapíšu,mam zasemalou na ruce..je taky tedka nějaká mazlivá, už to na ní poznám, když má nervy a neví co se sebou,tak šup jí na ruce,narvu dudel a akdyž se zadaří, tak je klid.Ovšem n e vždy to vyjde...

kale..taky neporadím,já myslím,že to ze začátku normální těch prvních ár dní,mě tohle dělalo jedno prso...měla jsem ho nalité a horké, tak jsme mezi kojením leodvala a odstříkávala do ulevy,mělo by se to srovnat.. i když mi to jedno pořád hapruje..

Jinak dala jsem na vás a prso ledovala,teda jako to místo,tak to přešlo. a hlídala jsem si teplotu, protože mě strašně bolela hlava a v krku. Krk do rána sám přešel a hlava naštěestí taky, ale byla to migerna jak blazen, jsem nechala manzela vpokojis malou a musela jit jinam,myslela jsem,ze mi hlava praskne -a ella jak na potvoru řvala jak tur 😠
Jinak malá prdí jak o život,takže bacily asi pomahaji. Ale i tak koupime ty kapky..manža tam jede zitra,říkala jsem,že když bud ou do tří stovek,tak at je vezme..takže okud je některá chcete,tak napište.

Včera na oběd jsme měla hranolky, hodial jsem je do trouby a po hodině je vytáhla a pkak si je nasypala do krku, kdyz se malá nadechovalal na řvaní..vaření taky nedávám, jedině o víkendu, kdy se manža dopo malé věnuje

kelly..no kde jsi,matko?už jste doma nebo co?

salikova
12. lis 2009

dan: tak ještěže s těma penězma tak...

blecha: tak já se k tobě připojím a projdu se na Lužiny! Stejně dřív jak v jednu nestíhám...Stále sem ještě v pyžamu 😅 Dneska je tam hezky..Tak v jednu u Alberta????

salikova
12. lis 2009

kuki: já sem včera celé odpoledne žehlila: tričko - malej, rifle - malej, ... Sranda. Jinak vařím dopoledne, když Filípek ještě spí - tak do 10-11 po ranním krmení ještě vytuhne. Je asi taky po mamince - dopoledne v pyžamu a v posteli po snídani mám nejraděj 😀

blecha001
12. lis 2009

dan: no to je teda pech.. já jsem si taky jednou málem naběhla, taky mi peníze byly vráceny... tak to je dobře, že to tak dopadlo... no phillips jsou dobré chůvičky, my máme sencor co jsme dostali a teda nic moc.

malá se vzbudila tak letím

kukinek
12. lis 2009

sali..jo,já to mám taky,pár dní nic a pak zase více krve..a co se týče sexu,tak bych na to vlítla hnedka 😵

dan..tak hlavně,že ti poslala prachy zpátky. my koupili chůvy v obchodě a šli jsme je reklamovat, protože nefungovaly. Nakonec máme ai za 1000,-.

jo aj á pořád čekám na odsávačku, je ot mazec ta pošta, paní to odeslala 5.11 a já pořád nic nemám 😠

kukinek
12. lis 2009

sali..no ona právě ella celé dopoledne čumí a nebo podřimuje,takže stihnu snídani ,sprch ua takové ty malé věci..a žehlení nedávám, už dala malé párkrát i nevyžehlené, jak má sravou,tak nestíhám. Manža říkal, že to dneska vyžehlí, tak jsem zvědavá 😀

blecha..taky jsme měli sencro,tedka máte ty dražší sencor a vpohode,jsou fajné

Hodim vam do alba fotku,jak sedim u notasu s ellou 😀

blecha001
12. lis 2009

kuki: no sluší vám to holky 🙂 tak koukám, že malá už je taky pěkně velká 🙂 jsem nakukovala sali do kočárku a Filípek je fajný drobeček, tak jsem vzpomínala jak malá byla takto malá.. to už ani není pravda jak ty děti rychle rostou to je děs 😒

blecha001
12. lis 2009

sali: tak jak tak kuokám ven, tak ještě štěstí, že jsme vyrazily takto brzo, ted už je tam hnusná zima 😠

berryl
12. lis 2009

holky tak my byli venku projeli jsme se pro nový čaj,dan ten co jsi psala jak naschvál nikde nebyl, tak mám od hip pro dětské bříško a je tam fenykl,hermanek a anyz. Kuki divala jsem se na fotky Ty ses od základky nezměnila 🙂 Endie kde jsi? Niki Vás pozdravuje psala sms.holky mám problém nic do sebe nedostanu kromě vody :( mám úplně scvrkly žaludek.

salikova
12. lis 2009

berryl:to bych taky chtěla! já totiž nejím, ale doslova žeru 😕 😀 no, budu to muset trochu zregulovat...

blecha001
12. lis 2009

berryl: jak se ti z ničeho nic zcvrkl? Nebo jen nemáš chuť? Ty se znáš s kuki od základky? no jak je ten svět malý co?

sali: já taky žeru.. co máš z toho.. 😀 však to zhodíme si myslím... jak začnou naše ratolesti chodit a my budem s něma běhat, tak ne že se nezastavíme, my se ani nenajíme.. tak ted musíme dělat zásoby 😉 😀 tak to vidím já hihi

blecha001
12. lis 2009

tak my už jsme okoupané, zvládly jsme to i bez muže, ale s ním to je lepší 🙂 dneska dostal vycházku do hospy se stařečkama 😅 ale měl by dorazit do 19h.
Za chvili budem papat a pak do hajan 🙂

salikova
12. lis 2009

my jdeme koupat za chviličku...

blecha001
12. lis 2009

tak já jdu pomalu krmit..

kukinek
12. lis 2009

blecha...tak malá je vedle té panenky srandovní 😀 a fakt roste jak blázen a hlavně do šířky, má pěkně vyžranou papulku a ruce jako buřtíky 😅

berr..ty děláš, jako by ses od základky změnila 😀 😀 😀

jinak já taky skoro nejím a mám scvrklý žaludek, což nechápu, páč jsme furt žrala...a nevím, čím to je, tedka jsme si dala zákusek, páč jsme byli u manžových rodičů a mám vystaráo i na snídani, je to mazec...

berryl
12. lis 2009

nemám prostě hlad a vždycky az večer zjistím,že jsem vlastně celý den nejedla :( a pak už do sebe nic nedostanu! Kuki no vlastně ani já se moc nezměnila. Blesko tak manžel si vyrazil, to je fajn já toho svého nechci nikam pustit, to ty moje hormony, už at se to zlepší. Holky necháte si napsat antikoncepci? Juj jak mě bolí ta moje operována páteř,fakt je to nářez. Jak po 3h ve fitku. Jinak my máme problém a veliký, malý prostě neumí sám kakat, musíme mu pomoc rourkou. Dokud mu nepomůžu tak strasne pláče,pak mu pomůžu on se krásně vykaka a je spokojený. Mám kamarádku a její malý to měl taky tak. Museli mu pořád pomáhat,ale tlačit se naučil,prý nemám stresovat, jen to se řekne,mrzí mě to.

blecha001
12. lis 2009

kuki: jako ta moje nebo tvoje ? 😀 moje měla papulky od začátku a taky i nohy jako buřtíky od začátku.. ji přihlásím jednou na sumo.. to at mi dr. nevykládá, že neprospívá, no ne?

berryl: to se změní... já jsem mojeho taky nechtěla nikam pustit, ale jak tak kolem nás kmitá, tak jsem se sželela a řekla si v sobě, že si to zaslouží 🙂 ale do 19h byl doma, tak se to dá 🙂
já právě nevím s tou antiko... jedna holčina vykládala jak po ní přibrala a když chcem ještě druhé.. no fakt nevím. Ale zase na kondom nejsme zvyklí ani jeden, tak se to ve mě taky pere..
jak mu pomáháš rukou? jo rourkou.. už jsem tak unavená, že už nevidím 😀 😀
malá dnes vymýšlí a furt by žrala.. já furt nad ní ohnutá.. ted brečí v postýlce, nic ji není a hlad už nemá.. ale nechce usnout.. je to malá můrka 😅 ach jo, se z ní dnes zblázním a taková to byla celý den hodná holka..
neboj, malý se to naučí, uvidíš..

berryl
13. lis 2009

ahoj holky tak změna čaje nám pomohla,je v něm hermanek a malý na řídši stolici a vykakal se sám,pokud bude,ale tuhá,tak mu to nepůjde, jsem moc rada. No o tom přibírání z antikoncepce jsem taky slyšela, ale riskovat nebudu a s kondomem taky ne. Druhé chceme,ale ne hned 🙂

adellaide03
13. lis 2009

AHoj holky
tak u nás noc docela vpohodě akorát když jsem malého o půl páte kojila tak se pokakal až za ušima.
Co se týče antikoncepce já už jí brát nechci, sestřička mi říkala, že ten vyšší krevní tlak můžu mít klidně z anitikoncepce a znám případ kdy ženská (co je teď tehotná) dostala mrtvici. Zachránili i jí i miminko, ale musí se hodně věcí učit znovu. Navíc jsem po HA měla děsné migrény které po vysazení skoro nebyly takže u mě antiko rozhodně ne.

salikova
13. lis 2009

Dobré ranko! Tak kdyby mě nevzbudil telefon, tak spím jako špalek dál. V tomhle závidím malymu - ten když chce, tak ho nic nevzbudí... 😀

ad: nestraš mě, s těma práškama!!!

adellaide03
13. lis 2009

Sal nestraším Tě samozřejmě, že ne u všech se projeví nějaké nežádoucí účinky a u každých prášku je něco, ale já u prostě zvolím jinou ochranu. Vím, že prášky je pohodlí, ale já jsem se přesvědčila, že bez nich je mi líp. Mimo jiné mám daleko větši chůť na sex 😉

kukinek
13. lis 2009

Ahojte holky,
blecha...nééééééé, já myslela, že je Ella jako buřtík 😀 😀 😀 ne Peťka, ta právě nemá ty líca jako má Ella 😀

holky, já mám kažkdou noc šílenou, už blouzním z nevyspání. Jsem se v noci probudila s prsem venku a nevěděla jsem, co se děje. Tak jsem malou hledala v posteli 😀 😀 Ted se tomu směju, ale v noci by se ve mě krve nedořezal..ještě že byl doma manža,tak mi řekl,že jsem si ho nechala venku aby mi oschlo..No a pak jsem zase usnula a malá knourala a já koukám na papírek,kam si píšu kojen ía říkám si,že má ještě čas..tak jsme zabrala a pak se vzbudím a ona už knourala více - a já jsem zjistila, ž jsem koukala n čas ze včerejška,takže bobeček byla hodinu navíc hladová 😔 a už ji kručel ov bříšku...

jinak já do aktikoc. nejdu kvůli těm svým slavným žílám a ani mi nedělá dobře..takže vyřešeno

salikova
13. lis 2009

tak to já sem ani nepřemýšlela, že bych antiko nebrala! Je teda fakt, že už leta beru jednu značku (s nízkým obsahem hormonů) a snad se budou moct brát i při kojení - tak krásně mi spravily menstruaci a nepřibrala sem po nich ani deko 😀

berryl
13. lis 2009

ahoj já brala antikoncepci 9 let a ok, tak se právě ptám na Vás názor,navíc chceme mimi za ty 3roky tzn.ze se tak za 2 začneme snažit. Teď nám to trvalo rok a půl a měli jsme jít už na umělé opl.,kvůli spermiím, Rada jich měl málo. Chtěla jsem další mimi az za 5let. Kdyz jsme to doma probírali,tak jsme došli k závěru,že radeji dříve,než riskovat,že byde Riša sám. Fakt nám nedávali šanci,že to půjde přirozenou cestou. .

kukinek
13. lis 2009

Tak odsávačka mi dorazila, jupíííííííí 😵
A potřebuju radu - mám sterilizátor do mikrovlnk\ bez návodu. Poradíte mi některá?Vím, že se tam dává voda,ale nevím kolik a na jak dlouh to zapnout,díííky

dandulka1
13. lis 2009

Ahoj holky, nevím kde začít a kde zkončit. To jsme si dali s tím Sunarem. Malá začala pít místo 90 jen 50, z toho půlku vyblinkala, do toho zelený průjem, byla úplně apatická. Po 24 hodinách už nechtěla ani flašku, dělala ksichty a zvedal se jí žaludek. Tak jsem opět najela na bebu sensitiv. Bylo nám jí tak líto. Musím jí to srovnat a vymyslet co dál. Jestli opět bebu ha a počítat se zácpou nebo vyzkoušet ještě Nutrilon ha. Jsem bezradná. Čekám jestli to bylo Sunarem nebo jestli má nějakou virozu či co, ale beby pije zase 90 a vypadá že jí je dobře. ☹

dandulka1
13. lis 2009

Jinak já to mám vyřešené, HA nesmím kvůli srdci a další dítě mít taky nesmím tak mám jít po 6-ti nedělí na sterilizaci,, ale počkám, jsem ráda že jizva a prsa už nebolí tak počkám až bude malá větší.

berryl - to jsem ráda že čaj zabral.

kukinek - koukala jsem na net a jediné co jsem vyčetla že doba sterilizace trvá 5-8 minut.

dandulka1
13. lis 2009

kukinek - koukni sem jestli ti to pomůže http://www.bambinoland.cz/1160-sterilizator-do-...

endie
13. lis 2009

dan: skus jí dát to Hami s tím optivitalem, nám taky sunar nedělal dobře nemohla kadit atd a ted s tím Hami žádný problém akorát že je schopná vysosat i 150 😲 a pak ublinkává protože je přejezená 🙂

jinak zdravím holky

endie
13. lis 2009

jo tak s antikoncepcí taky nevím, můj prozatimní dr. řekl že je to zbytečné že můžu být ráda za adélku 😠 je fakt, že nem taky nedávali šanci narovinu nám řekli že jedeni adopce a zázrak se stal, no uvidíme jak dopadnou výsledky po šesti nedělí