II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
8. čer 2009

petul zjistíme tramvaj a pojedeme teda spolu v tu středu?

nika
autor
8. čer 2009

já se domluvím s Adellai a sejdeme se teda tam nebo na zastávce, hele mám i mapu. můžu poslat na emial

nika
autor
8. čer 2009

zítra se dohodneme papa a dobrou noc.

berryl
9. čer 2009

od 5h tady už straším místo abych spala,měla jsem nějaké šílené sny! Krokodylek pěkně kope tak se jdu na snídat

lucynka46
9. čer 2009

Holky děkuji za podporu.. Dnes jdu k doktorce, dozvím se výsledky z krevních testů... už se tam moc těším, až zase uvidím to naše škvrňátko 🙂 Jak se tam má a jak roste.. Taky neustále koukám, jestli nezahlídnu pohlaví. .Je asi ještě dost času, ale jsem zvědavec...
chodíte na nějaké cvičení? Od kolikátého týdne se asi tak chodí??

endie
9. čer 2009

ahojík holky dneska jdu na ultrazvuk, no jestli se tam teda doplazím, tak držte palce at má malá v pořádku srdíčko

lucynka: já ještě na žádné cvičo nechodím

adellaide03
9. čer 2009

Ahoj holky¨
Lucynko no vidíš Ty chceš znát pohlaví a já bych ho mohla vědět stoprocentně protože jsem musela jít na odběr plodové vody a nechci. Ale opravdu nebudu daleko k tomu abych to věděla protože včera mi volali z té Olomouce, že se strašně omlouvají, že už mi posalli výsledky, ale že se nepodívali že nechceme znát pohlaví a napsali ho tam. Takže dnes mi příjde dopis s výsledky a já ji nechám zavřenou a předám jí až panu doktorovi s tím, že mu řeknu, že jsem obálku neotevírala protože nechci vědět co čekáme. Pokud jde o cvičení já už se dívala na netu a našla jsem u nás za 1900 příprava k porodu, cvičení na míči, cvičení ve vodě to vše za osm lekcí. Myslíte si, že je to výhodná cena?
Endi držíme pěstičky na srdíčko

berryl
9. čer 2009

adel to bude osud a malé chce abyste to věděli :o)))

jinak já jsme si ještě schrupla a teď jsem jak praštěná lopatou

salikova
9. čer 2009

Adel:To te teda obdivuju.Ja bych to nevydrzela!lucy:Mne se prcek nechce a nechce ukazat!A co se tyka cviceni-cvicila sem podle prirucky na balone pred tehu a ted tyden nepravidelne doma pro tehotne-nenasla sem v Praze nic,co by mi vyhovovalo.Endie:Drzim pesti!

berryl
9. čer 2009

já teda ještě necvičím, ale pořád se hýbu

kolik nás zítra bude čtyři?

adellaide03
9. čer 2009

No holky přítel už taky povoluje a chtěl by to vědět, ale říkal, že pokud nechci já tak ani on.
Ano zatím to vypadá, že budeme čtyři.

petule83
9. čer 2009

Ahoj holky,Endie moc držíme palečky a pak napiš jak jste dopadli! 🙂

Holky já jsem vám právě ještě nepsala,protože nevím,jestli dorazím na tu pátou 😖 Mám od pondělka babičku v nemocnici v Třinci a ve čtvrtek jde na dost složitou operaci,tak tam chceme ještě zítra zajet a do pěti tam asi budeme.Tak bych dorazila v šest,pokud se nebudete zlobit.Moc mi z toho není dobře,je jako moje druhá mamka,dá se říct že mě vychovala,takže jí mám hrozně ráda 😔 Já vaše mobily mám,tak kdyby cokoliv,tak se ozvu.Ale zkusím to na šest stihnout 😉

berryl
9. čer 2009

holky a nechcete to odložit? až se uzdraví Endie a bude nás více?

nika
autor
9. čer 2009

ahojki holky mi je to teda jedno, kldině to můžeme odložit, záleží na vás přizpůsobím se.

nika
autor
9. čer 2009

Endišku jak jste dopadli, co.

teda řeknu Vám u nás je dusno na krájení, jsem zvědavá jestli sprchne.

Adel u nás příprava k porodu 10 lekcí - 9 před a jedna s miminem za 1000,- nešla jsem . sháním něco jiného, mám kontakt na Frenštát tak jestli něco zjístím to by mohlo být i pro tebe příhodné ne.

endie
9. čer 2009

ahojík tak jsem se tam doplazila 😀
ale řeknu vám normálně ten doktor byl idiot nad mraky, ultrazvuk mi dělal tak že by jezdil až po páteři bolelo to jak prrase a když jsme zasičela bolestí a řekla že to bolí on nic prostě jako by nic, pak mě poslal abych si dvakrát vyběhla schody aby se malá otočila, furt měl nějakej problém že mám blbej obraz že tam nic nevidí 😠 hlavně že ostatní doktoři vždycky všechno krásně viděli a jediny on nic a pak mi řekl že přes blbbej obraz se zdá být srdíčko v pořádku ale nemůže to potvrdit no idiot jak mraky fakt a to je porodník a gynekolog s Vítkovic tohle mě přesvědčilo že do Vítkovic nejdu raději do těch Fifejd

nika
autor
9. čer 2009

endie to je mi líto. Dr. by se měl naučit chovat, a být milý, ale neboj, srdíčko je určitě v pořádku.
já jdu v pondělí, po tom NT mám taky obavy jak to bude, snad bude Dr. příjemnější. musím hlavně vyškemrat fotečku, žádnou teď nemám už od 7 tt nic. 😒

nika
autor
9. čer 2009

Endišku a je ti už líp? co pitný režim dodržuješ?

endie
9. čer 2009

to by měl 🙄 a ejště si to vyřídim s mojím dr kam mě to poslal mezi samé Romy a socky, nic ve zlem ale toto se neumělo ani chovat smrděly no děs to mu raději řeknu že si to zařídim sama 🙄 fůůůůůůj už nikdy víc

Uvidíš že bude mimi v pohodě, pokud jsi do ted měla dobré výsledky tak tam je malá pravdě podobnost, hlavně ti budu držet palečky at máš lepšího doktora protože toto byl maras

jo tak fotku jsem chtěla taky a odpověd neudělam je to zbytečný no to mě dorazilo úplně

endie
9. čer 2009

no líp už trošku jo ale ráno to bylo šílený ta bolest mi vystřelovala do levé strany břicha a přes kyčle jsem se nemohla zvednou t spostele, snažím se pít ale jde mi to horko težko ty 4 litry vypít

nika
autor
9. čer 2009

endi já se právě nebojím o mimi ale taky o utz, minule na NT mi tak tlačil na břicho že jsem ěmla modřinu a pekelně to bolelo. no uvidíme.

a pij pij pij,já dávám 4 litry v poho, ale kdysi mi to taky dělalo problémy, jde tonaučit.

nika
autor
9. čer 2009

mi i muj Dr. napsal do zprávy z utz posledně že srdíčko má 4 dutiny jak má a bije jak má. ale stejně tam jdu, má lepší utz. beru to opět jako možnost vidět mimíska.

endie
9. čer 2009

já si udělala to že mám flašku od matonky a do té si dělám pití abych viděla a donutila s epít ale za dnešek jenom 2 litry ☹ musím se nutit víc

ti doktoři jsou fakt jak blbý nechápu proč tak talčí na ten ultrrazvuk 😠 neboj niki ted tam budeš mít super doktora co bude milej hodnej a bude tě lechtat tím ultrazvukem 😀

endie
9. čer 2009

jo a 20.6 bude mít zas Avízo akci v kulturáku, tak se tam zajdu mrknout 😀 teda jestli budu už budu v pořádku a dr. mi to povolí

nika
autor
9. čer 2009

endie jdu ke stejnýmu ale nedám se.
je škoda že toho 20 nemůžu, ach jo. snad to bude brzo znovu. sakra.

pití jde naučit, dá se petka, malá sklenička budík. nejjednodužší je natáhnout budíka na co půl hodiny a jak zazvoní napít se pár hltů ze skleničky.

nebo si dát petky s vodou do všech pokojů doma a kam dojdeš se napiješ.

mi naštěstí 4 litry nedělaj problém. vypiju větišnou více, ale taky jsem se to musela naučit, ale po zánětu ledvin a bolesti na umřetí, což je. jsem se to naučila.

nika
autor
9. čer 2009

endie uvidíš že budeš. když jsi mohla jít na ten UTZ tak nachvíli pryč to taky zvládneš.

hele holky jak teda zítra? odpískáme to? a jesdeme se potom po tom víkendu 20.6 nebo ještě později?

endie
9. čer 2009

je bobku ty jssi měla taky zánět, no bolí to teda pěkně, mám i dokonce zvýšené bílkoviny v moči což nevím co značí ale prý mám

jo AVízo je pak ještě 12.9, pak 10.10 a a pak myslím 10.12

nika
autor
9. čer 2009

je díky písnu si to.
jo endie měla asi v 19, děs. přechodila jsem nachlazení a pak když jsem chodila do školy - výška takjsem si mysleal že mám namožené záda tak se to snažila ještě rozhýbat na volejbale,v posilovně pak horečky 41 a týden v posteli a pak x týdnů nepoužitelná. ale poučená jsem.

bolest to je, pekelná ti povím.

endie koukej to vylečit a ať jsi brzo v pohodě. bílkoviny v moči jsou v těhu průšvih, musí se to hlídat, s otoky a vysokým tlakem velké nbezpečneí ale anebo bude ok.

snad se ještě 12.9. dostanu do Ostravy a nakupím tam třeba něco.

nika
autor
9. čer 2009

nevím proč to neudělaj i o prázdninách, ale asi mají strach z nízské návštěvnosti z důvodu dovolených.

endie
9. čer 2009

taky nechápu proč to neudělají o prázdninách

ak jsem koukla jak to mají a je to to Avízo: 20.6, 12.9, 10.10, 28.11 , 12.12

fakt až tak 😒 tak prsty mi natíkají ale to je myslím normální aĺe mám zvýšenou teplotu 37.4 ale zas hýbat se můžu nejsem uplně na prášky tak doufám že to trošku klesne do pátku. Sakra a já se tak na vás těšila ☹