II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
2. říj 2009

asi jo 😅
chtěla bych jít i odpoledne ven, ale uvidíme jestli mi bude pořád tak dobře a jestli nebude pršet že

verusinek
2. říj 2009

koukám, že píšu jak tatar 🙄

petule83
2. říj 2009

Holky berete si na porodní sál nějakou tu svoji hudbu?

berryl
2. říj 2009

veru já taky píšu někdy jak hotentot :o)

holky to tak strašně rychle uteklo 9 měsíců je v čudu, to je šílené!!!

peťul Ráda mi bude zpívat 😀

verusinek
2. říj 2009

Berryl no horší, že teď to bude utíkat s prckama ještě víc, se nenadějem a budem slavit rok, dva, tři.....
Peti já ne, stejně mi to bude asi jedno 😅

petule83
2. říj 2009

Aha a zpívá dobře?Že by pak přišel zazpívat i mě 😀

berryl
2. říj 2009

jo jo, ale většinou jen jednu sloku dokola 😀

verusinek
2. říj 2009

holky co tedy máte pro prcky připraveno na cestu z porodnice?????

petule83
2. říj 2009

Jééé tak to radši ne! 😀 Holky jinak včera jsem poprvé měla fakt hodně velké bolesti.Byli jsme s Tomem v kuchyni a já jsem utírala nádobí a on dodělával omáčku na špagety.Najednou jsem cítila,jak mi tuhne břicho a studený pot a už jsem seděla na židli.Sáhla jsem si na břicho a malý se tak nehorázně naprdnul nahory,udělaly se mi dvě velikánské boule a bolest jako prase,jako silná ms a úplně mi vyhrkly slzy do očí.Tomáš byl z toho hotový jak mě viděl,tak mě začal hladit po vlasech a dýchal se mnou.No 10minut snad jsem se nemohla ani hnout,pak to přešlo a malý se taky uvelebil jinak.Fakt brutální bolest ☹ Tomáš mi později řekl,že se toho porodu začíná hodně bát 😀 ...ON 😀

verusinek
2. říj 2009

Peti bojim bojim 😔 jinak chápu Tomáše, taky bych měla strach 😀

berryl
2. říj 2009

to já vždycky z blednu, začnu dýchat a Ráda poslíčci poslííčci :o) už si zvyknul!!! co byl v kurzu je nějaký chytrý! bobku muselo to být nepříjemné!!!!

veru já mám body s dl.rukávem, semišové polodupačky, mikinku a ještě flaušovou kombinézku je takové tenká a do toho ho celého zadělám, samozřejmě čepičku, ponožky a mám i rukavičky, jo a čepičky mám dvě, kdo ví jak bude mít velikou hlavičku :o)

berryl
2. říj 2009

no a autosedačku a v ní z emitexu zavinovačku, ale kdo ví jak bude tak i jen deku, ať mu není zbytečně horko

petule83
2. říj 2009

Verus neboj,někdo ty poslíčky třeba nemá vůbec 🙂

Týnko no oni jsou teď děsně chytří,taky od té lekce s tatínky pořád slyším:"Vlaďka říkala..." 😀 Ale cením si moc toho,že on se mnou fakt vždycky dýchá a mě to pomáhá 😉

Já pořád nevím,ale asi bavlněný komplet dupačky s košilkou a zabalím ho do zavinovačky takové té od emitexu,mám dvě,jednu hrubou na zimu a jednu tenší na přechod.Tak asi do té tenší a přehodím přes něj deku.A samozřejmě ponožky,čepičku,rukavičky.

verusinek
2. říj 2009

berryl děkuji.... no já mám připravené body s dlouhým rukávem, zimní bundičku, rifle, punčocháčky, capačky, rukavičky slaboučký a taky dvě čepičky jednu tenkou a jednu silnou, uvidíme jak bude banda má kapuci..... a pak přes něj hodim kdyžtak ještě deku, tak snad mu nebude zima, no jde jen o cestu do auta cca 100metrů 🙂 v autě už bude teplo

verusinek
2. říj 2009

Peti no já ještě neměla, ale ještě mám čas to je taky pravda 🙂

verusinek
2. říj 2009

NO tak koukám, že snad nezmrzne, kdyžtak mu manžílek ještě něco přibalí 😉

berryl
2. říj 2009

no právě, že bude poprvé venku a v nemocnici je na pokoji okolo snad 30stupňů, tak ať přece jenom to není takový šok, tož ho raději obleču více, zakryju i na ten přechod :o)

verusinek
2. říj 2009

berryl no uvidíme, tak já kdyžtak toho raději přibalim víc a podle toho jak bude, tak ho přiobleču....

verusinek
2. říj 2009

Jo a jinak vyplnili jsme papír s jménem do porodnice, ale prostě nevíme jaký napsat holčičí i když víme že to je 100% chlapeček 😀 😀 😀

petule83
2. říj 2009

Holky vy fakt ten papír dostáváte u svého gyndaře?

berryl
2. říj 2009

já jsem nic nedostala 🙂

verusinek
2. říj 2009

Peti no mne ho minule dala sestřička, ale je to je takový pidi papírek a na něm jméno to a to a rodná číslo, čísla op a podpisy jinak nic jiného u nás ostatní papíry vypisují až v porodce.....

berryl
2. říj 2009

zkusím se ve středu zeptat jestli nezapomenu 😝

berryl
2. říj 2009

jo a velikost 56 snad nebude nějaký moc dlouhý a nebude to mít krátké 😒

verusinek
2. říj 2009

já ani menší než 56 nemám 😉 a to fakt jen pár kousků.... lepší ohrnout, než za týden dávat pryč 🙂
Nejvíc máme 62 a 68

berryl
2. říj 2009

já mám od všeho něco, uvidíme jak rychle poroste prďola

verusinek
2. říj 2009

Berryl no já jsem taky zvědavá, ale pochybuji že budem mít nějakýho drobínka.....
Jinak teda já to zase s nákupa tolik nepřeháněla, spíš budu utrácet až se malej vylodí a budu vědět přesně jakou velikost 🙂 😵

endie
2. říj 2009

zdravím prdolky 😀

já dneska pohoda nic mě nebolí prostě krása akorát trošku stydká kost ale zdý se mi že se malá málo hýbe už ani v noci když jsem na boku tak nekope

berryl
2. říj 2009

Veru já hodně věcí dostala od švagrové má ročního chlapečka, takž jsem v klidu :o)

Endie to je fajn, že Ti je lépe

endie
2. říj 2009

přesně týden do termínu 😲 , zítra jedou naši do Olomouce na Floru a mě přijede HLÍDAT babička 😠 si připadám jak prcek 😀