II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
10. říj 2009

Hojte děvčata 😀 Jak se máte? 🙂 Já nic moc,mám šílenou chuť na všechno možné a nemůžu skoro nic,protože mě už od včerejška večera děsně pálí žáha a nepomáhá mi na to nic 😝 Gaviscon mi to pálení sice zastaví,ale cítím tlak na žaludku 😝 Hnus,v noci jsem spala v sedě 😖

Nikuš tak procházka byla i mezi kapkami deště? 😀 Tak myslíš že zítra rodíš? 🙂

salikova
10. říj 2009

Je,kuki,ja zas v patek 13 zjistila,ze sem tehotna!

nika
autor
10. říj 2009

petul ahojki, kdo ví asi ne, je mi fajn, tak jako jiné dny, třeba včera po té prochjde do porodnice, nic zvláštního, břicho tvrdne jako vždy tak něják normálně, sem tam více sem tam méně.

já si utělala plnou mísu ovocného salátu, kopmopované jahody, mango, ananas, mražené borůvky, čerstvé hrozno, nektarinku, hrušky a cpu to se šlehačkou mňam

nika
autor
10. říj 2009

sali vidíš já 10.2. 🙂

kukinek
10. říj 2009

Jdu se vyvalit k telce 🙂 Tak zase zítra,dobrou

nika
autor
10. říj 2009

kuki divné to není, každé vajíčko i spermijky maj nějakou životnost a pak rychlost jak se dostanou do dělohy kde se usídlí a různě to trvá.

to naše mimi bylo asi v počátku moc pomalé 🙂 jinak si to neumím vysvětlit.

kelly1983
10. říj 2009

dobrou noc kuki

nika
autor
10. říj 2009

ani nevím co v telce je asi jen fotbal co, 😝

petule83
10. říj 2009

Jé Nikuš takovou dobrůtku bych si dala taky 😢 No tak uvidíš,třeba teď se cítíš fajn a nakonec to klapne a pojedete 😉

Kuki tak papa zítra 😉

Sali a mlíčko už máš?Ty máš v porodce net?

kelly1983
10. říj 2009

nika jj hrajeme s polskem myslím 😝

petule83
10. říj 2009

Fůůůůj fotbal,ještě že na to ten můj chlap nekouká 😀

kelly1983
10. říj 2009

peti jak to??Takovej důležitej zápas jak říká můj přítel 😀 😀 😀

nika
autor
10. říj 2009

petul nezáviď mne dneska žáha zrovna nepálí, v týdnu to bylo jinak.
kdo ví, už si nic nepřeji, jen je blbé to že příští týden je manža blízsko, montují v Ově a okolí, ve čt a pá ale jede asi do Písku - trochu z ruky a pak od pondělka někam do Čech, ach jo.
říkala jsem kdyby to vyšlo aby byl u porodu, pak jak budu v porodnici tak ať jede i na montáž ale jak půjdeme dom ať je doma.

to to mám naplánované co. ale je to těžko 🙂

petule83
10. říj 2009

Kelly já nevím,on je asi ženská 😀 Jeho takové věci nezajímají 😀

nika
autor
10. říj 2009

můj taky ne, naštěstí, asi projdu dvd co máme doma co jsem ještě neviděla 😎

nika
autor
10. říj 2009

petul není ženská, mého to taky nezajímá, ani formule, motorky, atd. 😀

petule83
10. říj 2009

My máme stažený nějaký film z netu,tak kuknem 🙂 Jinak co můžu doporučit-česká komedie Líbáš jako bůh 😉 Čůrala jsem u toho smíchy 😀

petule83
10. říj 2009

Nikuš to máte fakt na prdlačku 😠 Kéž by ti to vyšlo jak si to přeješ!Já mám taky plán,ale nevím jaké plány má moje dítě 😀

kelly1983
10. říj 2009

Dneska je tam dům u jezera 🙂

salikova
10. říj 2009

Mlicko zatim ne,ale prikladam uplne v poho.Hned po porodu sal jak duha.-to ma asi po tatovi🙂Ten sel dneska zapijet.Byl tu i s kamosama,takze me dnes prislo navstivit celkem 10 lidi..Jinak ja si jen aktivovala net v mobilu,abych vam mohla podat zpravu.Zitra uz tu zase nebudu.A do konce tydne se snad pripojim z domu konecne!

kelly1983
10. říj 2009

Sali už se moc těším na fotečky malého

verusinek
10. říj 2009

No holt musíme začít s vypuzováním 😀
Teda my až od pondělí, ale už bych nejraději toho našeho prďolku taky měla u sebe 😵 .....
Jen holky nevíte jak přesný je to vážení na utz?????

salikova
10. říj 2009

Berryl,uz ste doma?

kelly1983
10. říj 2009

Veru to já teda netuším, pač já ani celou dobu nevím kolik malá má, jen mě ted dr naposledy řekl,že bude mít asi 3,10kg 😕

petule83
10. říj 2009

Jé tak to je fajn,že Filípek sosá 😀 A máš někoho na pokoji?

nika
autor
10. říj 2009

sali to je super že přikládáš, uvidíš mlíčko bude téct o 106.
tátové to musí prostě zapít, to je potřeba.

petul plány jsou a víš někdy na co, ale u tebe vím že malej to cítí a poslechne a rozjede se to až jak příjdete z matrky v uterý 😉

kelly1983
10. říj 2009

A jak budeme teda vypuďovat???

nika
autor
10. říj 2009

veru odhad váhy říkal +,- 300 g nebo kolik, ikdyž kamarádce řekli na příjmu v porodnici 3,5 kila a za 4 hodiny držela 2,5 kg uzlíček. taky bych si přála kdyby se mýlili tak o 300g alespoň. 😀

petule83
10. říj 2009

Verus a proč až od pondělí?

Jinak Týnka mi dneska volala,že už jdou s Ríšou domů a že se už těší na svou postel 🙂

nika
autor
10. říj 2009

veru chce ještě zítra makat a připravovat aby bylo vše 100% že.

já jsem se rozhodla že zítra frkneme na ten pokojíček a když ne tak v pondělí rozdělám spoustu práce aby to tu když tak zůstalo na tátu na uklízení snad to zabere. 😀