II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
22. říj 2009

Mně taky říkala doktorka max. 15 min kojení z jednoho prsu.. Jé, to sem ráda, že nejsem sama, kdo dokrmuje! Já ale dávám nejdřív svoje mlíčko a potom ten nutrilon...

Holky, já nevím co s tím naším Jardou (potkanem) - leží, když chce jít, tak se plazí a těžce dýchá, má zakysany oči... Mně je ho tak líto! ☹ 😢

kelly1983
22. říj 2009

Ahoj holky,jak se máte?
Vypadá to,že jsem tu snad zbyla sama s kuki, ale ta už bude určitě taky za chvilku rodit.
A co ta Adell víte někdo něco?
Já jdu dnes po prvé do porodnice na kontrolu, tak doufám že si od tam donesu, taky dobrý zprávy 🙂

blecha001
22. říj 2009

ahoj holky..
takže vzkaz od Kuki... narodila se ji dcérka Ella, stihla to za pět 12 a měří 48cm a váží něco kolem 3100g a je nejhezčí 😅 Rodila ve Vítkovicích

A i Adél má své miminko 🙂 včera 21:10.. píše.. poté co mimi sesestupovalo narodil se císařský řezem kluk Denis, míry 3700g a 49cm.

Takže oběma maminkám ze srdce mooooc GRATULUJI... pak holky podejte zprávu a těším se na fotečky.

kelly1983
22. říj 2009

bleška ☹ 😢 no to je nádhera

mooooooooooooooooooooooooc gratuluju Vám oběma holky

Vy jste mě tu nechaly 😢 😢 😢 😢

blecha001
22. říj 2009

dan: no tak to já taky kojila kolem hodiny někdy i déle... ale to si sedne, neboj.. ted kojím tak půlhod,nebo jak kdy no.. fakt koj jak si dítě řekne a jak dlouho bude chtít. Taky mi řekli v porodnici jak píšou holky, ale co jsem se ptala, tak by se mělo vyhovět dítěti.

sali: jejda bobek.. a neexistuje veterinař na potkany? to je chuďátko ☹

kelly: jéé tak to taky držím palečky.. pak taky podej zprávu 😉 tfuj tfuj pro štěstí 😉

blecha001
22. říj 2009

jj a malá je krásňoučká 🙂

kelly1983
22. říj 2009

bleško děkuji za vzkaz....
určitě napíšu jak jsem dopadla, ale já si ještě na porod počkám.....proč jáááááááááááááá vždyť kuki měla skoro stejný termín jako já a mrnouska má už u sebe,já chci taky.....dneska jim tam řeknu at s tím něco dělají 😀

salikova
22. říj 2009

blecha: No, jasně, že veterinář... Asi tam budem muset. Oni doktoři pro tyhle hlodavce jsou strašně drazí.. Asi má zápal plic, co sem tak vyčetla...Ach jo! No, počkám na manžu a pak se uvidí.

maminkám kuki a adel moc gratuluju!!! Už se tu pěkně rozrůstáme 😎

berryl
22. říj 2009

sal s potkankem mi to je líto,ale než aby se trápil!veterináři jsou drazí,hlavně člověk neví co tomu zvířátku je,tak jim musí věřit. Já taky první svoje mlicko a na noc dávám bebu nebo kdyz nestihnu odstrikat,tak nějak to neřeším. Jen si hodně musím hlídat svoji stravu kvůli prdikum na které malý trpí. Holkam gratuluji i miminkum. Kell Tobě držím palec at už to dlouho netrvá.

blecha001
22. říj 2009

kelly: nic neboj, určo tvůj mrňous přijde co nevidět na svět... zatím si užívej klidu a načerpej sil, vím o čem mluvím a myslím si, že se ke mě maminy taky přidají 😉

sali: jejda bobek.. no tak snad mu tam pomůžou, budu držet palce, pak určo napiš jak jste dopadli. Ale at to dopadne jakkoliv.. musíš to brát, že to bylo pro něj vysvobození 🙂 a jak píše berryl veter.jsou strašně drazí, je třeba to zvážit..ale já bych pro svého drobečka udělala taky první poslední. 😉

salikova
22. říj 2009

Já se snažím odstříkávat vždycky a tím nutrilonem jen dokrmím... No, ale připadám si teda jako dojička.
blecha: No, ono na potkanovi je nejlevnější ten potkan 😅

allinka79
22. říj 2009

ahojte, si ma este z pondelka pamatate? Hlasim sa z nemocnice Antolskej...

blecha001
22. říj 2009

sali: aha 😀
ali: a jak se mas?

allinka79
22. říj 2009

co ja viem? od utorka som bola nonstop az do teraz na infuzke, teraz uz len tusim 3x denne
mam otvoreny krcok na 1,5 ale skrateny ani nie... takze uvidime co sa z toho vykluje

verusinek
22. říj 2009

Ahojda holky, gratuluju moc oběma novým maminkám 😵 😵

dandulka1
22. říj 2009

blecha - já vím že se to usadí, ale kojit co hodinu je na palici. Chci zkusit bebu na to krmení po půlnoci. Do půlnoci fungujem normálně. Včera po půlnoci jsem měla pocit jak si psala - prázdných prsou. Holka pořád hledala i po 1,5 hodině kojení tak jsem tu bebu a flašku koupila.

Ráno jsem v 9 dokrmila a jela jsem nakoupit a od té doby spí v autosedačce a je 1 hodina,, asi budem v noci jezdit autem 🙂

Gratuluju novým maminkám !!!!!! Najednou je to fofr, rodí jedna za druhou 😉

berryl - já jsem právě taky už vyřízená,, nevadí mi krmit každou chvilku ale to že krmím hodinu a Eliška pak neusne hned.

blecha001
22. říj 2009

ali: tak drzim palecky. a ta infuze je na co?

dan: no to mi povidej, ja nekdy kojila i 1,5hod...takze doma jsem nic neudelala, zada bolela no děs.. ale ted uz se to ustalilo. No i kdyz jak kdy, no 😀 no to muzes dat i před at se pořádně vyspíš 😉 já ji taky budu davat na noc asi.
no aby sis ji nezvykla...pak ti neusne jinak nez v aute! ale záleží do jaké míry chceš být otrokem 😉

allinka79
22. říj 2009

infuzky s magneziom na podporu maternice - aby sa ukludnila

blecha001
22. říj 2009

ali: aha tak to jooo... a kdy tě pustí domů? nebo už tam zůstaneš do porodu?

minka21
22. říj 2009

awojky,mam otazocku,ake rozmery malo vase babo v 14tt?lebo moje ma BPD 2,70 a napisal ze 14+5tt a HC 9,60 14+3tt ci je to ok?ked ma hlavku vacsiu🙂

endie
22. říj 2009

ahojík sluníčka moje

novopečeným maminkám mooooooc gratuluji 🙂

a co vy zlatíčka jak se vede vaším zlatičkám? 😀

kelly1983
22. říj 2009

Ahoj holky,tak dnes jsem byla poprve v porodnici na kontrole.delali me monitor,bylo to pekny poslouchat srdicko male🙂 no pak jsem sla na kozu,dr.do me sahl to teda docela bolelo a rikal,ze jsme na pul ceste ze by to mohlo byt i driv jak 4.11 ale moc na to nevsazim.spis si pockam jeste.

dandulka1
22. říj 2009

kelly - když to bude 4.11. bude slavit narozky se mnou 🙂

berryl
22. říj 2009

ahoj holky, já jsem dneska nějak vyčerpaná, je to z nevyspání, tak jsem si přes den lehla, ale zase jsem čučela do zdi 😠
pak přišel Ráďa a šli jsme kočárkovat, jak jsme přišli dala jsem malému najíst, pak usnul. já jsem šla ještě odstříkat mlíčko a pak jsem si chtěla na hodinku lenout, sotva jsem dala hlavu na polštář, tak se prcek vzbudil
teď tu žehlím a malý krásně spí

chtěla bych si lehnout a spát tak aspoň 12hodin to je moje vánoční přání

jinak dneska pustili Peťulek, tak určitě brzo napíše co Vojtíšek, co vím, tak má bolavé prsa

kelly1983
22. říj 2009

Dani to by bylo fajn🙂 ale ja bych chtela driv...a moc nechci stira,ale tak priroda je hold priroda.

kelly1983
22. říj 2009

Berryl verim,ze to je dost zaprach to mimco,ale 12hodin v kuse se asi dlouho jeste nevyspinkas.jsem zvedava na sebe,pac ja jsem hroznej spac

berryl
22. říj 2009

no právě já jsem spáč a teď mi ten spánek strašně schází
jinak břicho mi spadlo den po porodu a už jsem na své váze a hubnu dál

kelly1983
22. říj 2009

Tak to je super,kolik jsi pribrala v tehu?

berryl
22. říj 2009

10kg

blecha001
22. říj 2009

endie: no my furt bojujeme s tou rýmou ☹ celý den se mi zdála jakž takž dobrá... ale ted večer už mi připadá jako nemocný člověk.. ted chrní. Ale asi se ji blbě dýchá.. poctivě odsávám nosánek před každým kojením, ale je to už na moji psychiku... už má na jedné str. trošku červený nosánek.. asi jak jsem se s ní prala ☹ nebo nevim z čeho. Mám to něčím mazat?

kelly: nedělal ti toho hemiltna?
noo tak to je výzva s dan 😅 jasně, přírodě neporučíš. A co že to vlastně čekáte? aha už jsem si všimla.. holčičku.. 🙂

berryl: petul to zvládne.. holt s prsama je to boj, každá to má jinak.. vím o čem mluvím.
petul: drž se a kdyby něco jsem přítel na tel. 😉