Ikea peřina a normální povlečení. Jde to v pohodě?

petrakm
28. lis 2011

Ahoj,ikea perina je větší nez ta standardni,nemáte zkušenost,zda jde v poho povlect neikeackym povlakem,díky

zuzkkkaaa
28. lis 2011

jojo peřina jo. Ikea má rozměr peřiny 150x200, standart je 140x200, ale jde to v pohodě, moc to neplandá. Horší je to s povlakem na polštář, ten je úplně mimo standart 😀

pajapoj
28. lis 2011

jj, peřina jde povlíct skvěle, taky to tak máme a mám to i naopak - ikea povlečení na neikea peřině a taky to jde 😉

hojda
28. lis 2011

Z mé zkušenosti to moc nesedí.

skajana
28. lis 2011

No úplně ideálně teda nesedí, ale jde to 🙂 ze začátku mě trochu vytáčelo, jak se to shrnovalo, ale jde o zvyk.

zdeniii
28. lis 2011

Pěřina je větší a polštář je malinkej...

berenika39
28. lis 2011

deky jo, obě varianty - ikea na neikea, neikea na ikea..povlak ikea na neikea polštáře neeeeeeeeeeeeeee, dokoupila jsem povlaky v barvě, aby to ladilo a bylo normálně velké....

ivcacekb
5. črc 2014

Taky jsem dnes měřila peřinu, polštář a povlečení, povlak mám 135x180 (asi se srazil nebo co), mám plno povlečení od babičky, na klasickou peřinu ok, ale líbí se mi peřina z Ikei, i kvůli ceně, jenže si taky nejsem jistá tím rozměrem 150x200. Někde jinde jsem našla diskuzi, kde paní píše, že má 4 ks peřin a ani jedna nemá 150x200, i když by měla mít. Je fakt, že doma mám polštář, na kterém jsou také napsané rozměry a zdaleka je nemá. Tak nevím...