Inspirace - tipy na romantické překvapení pro manžela

zuzan
11. kvě 2007

Ahojky, chtěla bych večer manžela něčím překvapit, potěšit...poradíte něco originálního kromě svíček a romantické večeře? Třeba i nějaký trošku ztřeštěný nápad 🙂 Díky za všechny příspěvky 🙂

pe3cka
17. bře 2008

nobody: proč ne?my holky bychom taky rády znaly touhy a pocity druhé strany,žejo...🙂jen povídej...

midare
4. zář 2011

ženský:D jsem moc ráda, že jsem našla něco takovéého🙂 s přítelem se výdáme právě taktéž jen o víkendech, protože je v Brně na VŠ...nechci, aby nám náš vztah vzešedněl, takže se musím snažit, když on to neudělá..:Dikdyž občásek mě umí krásně překvapit...🙂alespoň načerpám inspiraci na další víkend:D🙂) 😉 😉

midare
4. zář 2011

@mikejlamm tak to mi něco říká..:D:Do prázdninách, když byl čásek todle bylo na denním pořádku..:D:D proto chci trošu změnu...když se už uvidíme jen o víkendu, tak ať si ho alespoň užijeme 🙂 je sice fakt, že jsme spolu dosti krátce..:D a ani nejsme vzití, ale víte jak..prevence:D

zuzzkaaa
30. říj 2011

Ahojte!! Prosím poradte mi.. Chcem narýchlo prekvapiť priateľa... Sviečky aj sexi prádelko už mám ale chce to ešte niečo .... prekvapivé!!! Prosím som už pomaly zúfalá!!

lariska123
21. lis 2016

Holky určitě ste starši než ja je mi 19 let a měla sem za sebou jeden vztah který mi nevyšel ale mam miminko a konečne sem narazila na přitele který mi ukazuje lásku a pořad mě něčim překvapuje už rok a ja ho rok skoro ničim zajmavim nepřekvapila nejsem tolik skušena ani v sexu muže mi někdo poradit ?

talinka_a
22. dub 2022

@zuzan Ahoj, ráda bych rozjela opět tuto debatu.
Já jsem na tyhle věci velmi kreativní a střeštěná. Neskutečně mě baví vymýšlet různé překvapení a užívám si to.
Dám sem tedy pár tipů, které jsem uskutečnila nebo mám v plánu.

1. Mlsná turistika
Asi to nejde vyloženě uskutečnit na vesnici, ale pokud bydlíte někde ve městě nebo jste ochotni tam dojet, je to zábava. Zjistila jsem si, jaké podniky má můj milý rád nebo by se do nich chtěl podívat. Mohou to být kavárny, bary, hospody, restaurace, ale klidně i kino, zápas. Naplánovala jsem si trasu, sepsala pár dopisů, ve kterých bylo oznámeno další místo, kam se má můj milý vydat. Nechtěla jsem, aby znal celou trasu ihned na začátku, takže jednotlivé obálky byly očíslovány a otevíral je postupně na každém stanovišti. Uvnitř také bylo pár slov o tom, co pro mě znamená. Jako pojistku jsem chtěla vždy selfie- protože na konci "tůry" jsem čekala já a potom si s ním užila zbytek dne. Na začátku cesty dostal ještě nový terno hrnek na kávu a v něm peníze na svoji tůru.

2. Domácí kino
Chtěla jsem jít do kina, ale nelíbil se mi program a tak jsem si vymyslela vlastní kino. Hrála jsem jak paní u přepážky na vstupenky, tak i chlapíka co vstupenky vybírá a dokonce i slečnu, co prodává občerstvení.
Když přišel domů, seděla jsem u přesunutého stolu s notebookem, na stole měla program kina (pár filmů, které má rád). Nechala jsem ho vybrat a pak se zeptala na výběr. Za vstupenku platil polibkem. Dokonce jsem ho nechala "vybrat" sedadlo. Nakreslila jsem si plánek, kde se nachází plátno (televize) a kde pohovka a okolo té jsem nakreslila další sedačky, které jsem vybarvila červeně a řekla mu, že jediné volné místo je ta pohovka. Pak jsem rychle nahodila košili a kšiltovku a dělala drsneho chlapíka, co vybírá ty vstupenky. To jsem zase rychle svlékla, běžela do kuchyně, zapla mikrovlnku s popcornem a zeptala se, co si dá k pití. Běžně sladké nápoje nepijeme, tak to bylo taky takové překvápko. Dokonce jsem skočila i pro čepované pivo, kdyby měl chuť. Pak zase rychle k televizi, najít film který si vybral, říct pár vět o tom, že si má vypnout mobilní zařízení, je zakázáno pořizovat audio a že mu přeju hezké sledování. Pak jsem se stala zase mnou a sedla si k němu s velikou omluvou, že jsem toho měla hodně v práci a jdu pozdě. Byla to sranda a myslím si, že jsme si to užili oba.

3. To se děje (ne)jenom ve filmech
Tohle ještě nemám vymyšlené do detailů, ale začínám na tom pracovat. Jedná se o to, že chci použít možnosti z našich oblíbených filmů. Např. Amélie z Montmartru, která svého Nina pošle po modrých šipkách a on jí potom spatří. Beru si vždy možné útržky a snažím se z nich seskládat plány v reálném životě. Já jsem praštěná dost a pro radost ostatních se občas klidně i ztrapním, takže pokud vám též nevadí se vžít do dětských let, popadnout křídy a jít kreslit po městě šipky, abyste svého milého dovedli za Vámi na nějaké hezké místo, asi to pro vás nebude problém. Ale může to být cokoliv jiného. Pokud je hezky a teplo, připravte dobré jídlo a běžte na piknik někam, kde budete sami. Nejlépe k rybníku, kde se poté můžete koupat na Adama (a Evu).

Já si neskutečně života užívám a naší lásky si vážím (i přes veškeré překážky, nedorozumění, hádky) a tyhle maličkosti k okořenění partnerského vztahu jsou potřeba. Takže dámy, směle do toho! Ukažme těm našim chlapům, že je dokážeme stále něčím překvapovat.