Inspirace - tipy na romantické překvapení pro manžela

zuzan
11. kvě 2007

Ahojky, chtěla bych večer manžela něčím překvapit, potěšit...poradíte něco originálního kromě svíček a romantické večeře? Třeba i nějaký trošku ztřeštěný nápad 🙂 Díky za všechny příspěvky 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kukinka
11. kvě 2007

Zuzan: co ma manzel rad?Pak muzeme lip poradit.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzan
autor
11. kvě 2007

No, manžel má přece rád mě 🙂 Né, teď vážně 🙂 Nejradši je, když jsme spolu sami (můžeme spolu bývat jen o víkendech, tak si chceme vzájemně užít jeden druhého), takže i tu večeři budu dělat sama, svíček máme taky dost...
Holky, díky za rady, ale potřebuju nějakou rychlovku, já nevím, napadá mě napsat nějaký vzkaz (třeba i lehce svůdný), písmenka rozstříhat a rozházet po místnosti, aby si ho musel sám složit (co napsat zatím netuším) nebo něco podobného, co není třeba objednávat ani to nestojí větší finanční obnos...
Bydlíme v malém městečku, kde jsou ty možnosti dost omezený, takže vířivka ani sauna (je to super nápad), ale nedostupný...

lanka
11. kvě 2007

Vím že je dost teplo - ale co mu napustit horkou vanu a napsat vzkaz do zamlženého zrcadla?
Hádám že pěnu do koupele najdeš. Svádět ho u toho můžeš taky a až se ten vzkaz v zrcadle objeví bude to takové překvapeníčko navíc. Co nebylo nazačátku vidět.

kote
11. kvě 2007

zuzan-asi záleží,jak večery běžně trávíte-abys nějak narušila zajetý styl.A taky záleží,jaký si představuješ závěr večera 😉.Já osobně bych zkusila partnera třeba po příchodu pomalu odstrojit,zavázat mu oči(aspoň bude napjatý co ho čeká) a naložit se s ním do vyny,umýt ho-včetně jemné masáže atd ... a pak ho lehce oděného/neoděného odvézt k pohovce,kde ho můžeš lehce nakrmit-bude-li mít stále zavázané oči,tak mu střídej chutě atd(ovoce,zmrzlina,čokoláda,....) a můžeš ho třeba zmrzlinou potřísnit a pak ji z něj slíbat atd...
A doporučuju vypnout mobil 😉

dej zítra vědět,co jsi nakonec vymyslela 🙂

mikejlamm
11. kvě 2007

A co takhle až přijde milý domů, být pro něj "nachystaná" . Tím myslím třeba až otevře dveře, tak ty tam budeš stát a na sobě mít třeba jenom - blbou kravatu 😀 😀 Z toho by byl docela paf, ne?

zuzan
autor
11. kvě 2007

Holky, jste super, zamlžený zrcadlo, zavázaný oči, koupel, směsice chutí - paráda... Co se svádění a milování týče, tak to je otázka až pozdního večera, možná spíš až noci 🙂
mikejlamm, i tvůj nápad je super, ale to by bylo moc rychle po všem... 🙂 Chtěla bych večer, který bude naplněný očekáváním a oddalováním...
Býváme spolu jen o víkendech, takže těch společných večerů tolik není, proto bych ho dneska chtěla prožít nějak vyjímečně - mimo to máme první výročí zasnoubení...

andik
11. kvě 2007

kravata je super 😀 asi omdlí přímo ve dveřích 😀

mikejlamm
11. kvě 2007

zuzan: to jsme na tom podobně - my spolu býváme také jenom o víkendech. Ale když přítel dovalí z Prahy kolem 19h, tak mu takové rychlovky vyhovují 😅 je unavený z cesty. Potom to má rychle za sebou, hodíme filmek u kterého usneme a to je celý 😎 😎

aaa
11. kvě 2007

Ten nápad s kravatou je super!!!! 😀 😀 😀
Někdy to musím vyzkoušet 😀 .

kote
11. kvě 2007

Jestli je manžel trošku umělecky šikovný,což ho takhle navnadit soukromým bodypaintingem? Kup temperové barvy (snad by to na těle drželo) a ať si tvé tělo pomaluje dle své fantazie 😉

nebo máš-li nějakou svou fotografii svůdnou,tak mu z ní udělej puzzle a ať ji skládá ...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
andik
11. kvě 2007

gedren 😀 😀 😀

mikejlamm
11. kvě 2007

jééé tak to by byl teda trapas 😀 😀 😀

andik
11. kvě 2007

je podobná reklama,nějaký nápoj,ted mi vypadl z hlavy 🙂 ona je nachystaná v sexi prádýlku,čeká na něj a on se objeví s rodiči v obýváku 😀

zdenik123
11. kvě 2007

holky já se bavím, mně přijde trapné skoro všechno.... 😀 😀 😀
asi už jsem na to stará.... 😀

kukinka
11. kvě 2007

proc?Je to hezky...

zdenik123
11. kvě 2007

kukinka...já vím....mně to přijde dětinské......asi jsem divná 😀

mikejlamm
11. kvě 2007

se přiznám, že k té kravatě bych se dokopala - ale musela bych mít v sobě tak 2 flašky vína. Po skoro 10 letech co jsme spolu - už nejsme takoví romantici - což je škoda. 🙄

mikejlamm
11. kvě 2007

ale vsadím boty - že by se mu to líbilo 😉 A v šoku by byl ještě týden 😀

zdenik123
11. kvě 2007

mikejlamm....no tak to jsme na tom asi stejně i s tím šokem 😀

zuzan
autor
11. kvě 2007

Holky, kravata je dobrá, ale tu si schovám zas třeba na zítra 🙂 Dneska bych chtěla něco napínavého 🙂 Že by manžel přijel s kamarádem, to nehrozí...aspoň se tak nikdy nestalo, i když náhoda je blbec 🙂

mikejlamm
11. kvě 2007

zuzan: good luck 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bambul
11. kvě 2007

My delame nejaky blbosti porad 😅
Ted v zime jsem manzela vytahla v noci na prochazku, ale pod kabat jsem si oblikla jen spodni pradlo, jako ze az se vratime, tak se bude divit 🙂 No ale on na to prisel jeste pred barakem, takze jsme moc daleko nedosli, ale mame pekny zazitek ze zahrady 😀 😎
No a obcas hrajeme hru, ze si davame navzajem otazky (klidne kdo napsal jakou knizku, nebo neco takovyho) a kdo nevi, musi si neco svleknout. Vetsinou je to super sranda, zacneme tim, ze se snazime toho na sebe co nejvic oblect a konci to ruzne🙂 Bud se hadame o nejakou otazku a hazeme po sobe ponozky, nebo ... 😵

map07
13. bře 2008

Holky, ráda bych obnovila toto téma. Jaká překvápka děláte pro své přítele, manžely? Nemusí to být zrovna ohromná romantika se svíčkami, ale ráda bych znala něco, co by ho skolilo do kolen, co by mělo šmrnc, navnadilo ho na krásné milování 😅 Myslím, že nápad s kravatou, který tu hoky zmiňovali by byl zajímavý, myslím, že něco podobného by stálo za to vyzkoušet 😀 (podobného, protože ten můj kravaty nenosí, ani žádnou doma nemá! 😀 ) Tak nestyďte se a hoďte tipy!

aponchie
16. bře 2008

latex a bice!to ho zarucene prekvapi ,ale dej mu radsi roubik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
16. bře 2008

Its a joke 😀

nobody
16. bře 2008

já bych věděl ...

ale nic neřeknu