Intimed rebuild, vag. kuličky pro posílení pánev. dna

vysocanka
17. led 2011

ahoj holky, je tu nekdo kdo ma zkusenosti s Intimed rebuild - vaginální kuličky pro posílení pánevního dna?? Ja si je dnes v DM koupila ale rada bych slysela nazory nekoho jineho. Po pravde ja jsem docela nemozna posilovat a nerada bych jednou skoncila tak ze si budu ucuravat :D

Tak šup sem s Vašimi ohlasy. Dikec

janyska
7. únor 2011

Ahoj, vidím, že jsi psala 17. ledna...nějaké zkušenosti od té doby? Dííky moc

lidiab
16. únor 2011

Ahoj, obnovuji tema 🙂 Take jsem si je dnes koupila a rada si prectu nejake zkusenosti 🙂

lidiab
16. únor 2011

@vysocanka
@janyska Tak jsem to tedy zkusila...nevydrzela jsem dele jak 4 minuty, respektive jsem to uz v sobe nemohla udrzet 😒 Z toho soudim ze je cviceni na miste, od porodu mam mensi problem a nechci aby se to zhorsovalo. Chystam cvicit kazdy den a uvidime zda to pomuze 🙂

vysocanka
autor
16. únor 2011

@lidiab no ja je mela vcera taky poprve a taky mam problem je udrzet ta spodni kulicka vyjizdi coz znaci je to je spatenka co? :(

lidiab
16. únor 2011

@vysocanka Kdyz jsem to zavedla poprve tak take furt lezla ven, ale podruhe jsem to tam narvala nejak jinak a uz to bylo lepsi. Asi to chce zkouset z ruznych uhlu 😅

kathleen_k
16. únor 2011

Kuličky mám také, používám je pouze občas když si zrovna vzpomenu a mám chuť se na ně soustředit. Přiznám se, že nemám žádný problém je "udržet" na místě, normálně s nimi tu doporučenou půlhodinu denně funguji, uklízím, chodím apod. . Koupila jsem si je spíš ze zvědavosti a "do zásoby" , ale věřím, že jednou budou užitečné nejenom po porodu. 🙂

vysocanka
autor
17. únor 2011

@kathleen_k no Já jsem na to zvedava taky. Jenomze ja si na ne mockrat nevzpomenu natoze jsem si je koupila pred mesicem mela jsem je tak trikrat vseho vsudy.

blka
4. bře 2011

Ahoj holky, chci se zeptat, zda ty kuličky opravdu pomáhají. Svaly mého pánevního dna po porodu jsou otřesné 😢 a to jsem rodila malé miminko. Nefungují na stejném principu třeba venušiny kuličky 😅 . Jsem se dívala, že se dají sehnat levnější, než tyto...

blka
11. bře 2011

@vysocanka Ahojky, mohla bys mi prosím napsat, jak jsi s kuličkama spokojená?

vysocanka
autor
11. bře 2011

MYSLIM ZE JE TO S KULICKAMI NA STEJNE BRDO KDYBYCH BYLA DUSLEDNEJSI A MELA JE KAZDY DEN TAK ASI OK ALE DESNE TO FLAKAM :D I KDYZ TED ZROVINKA JSEM VZOROVA :D PRVE JSEM S NIMI VYSAVALA :D MYSLIM ZE TO BUDE DOBRE... V DM MAJI U TECH KULICEK TED LETACKY NA 100 SLEVY TAK SE TAM MRKNI ONI TYHLE SOU ASI VETSI A JINAK TVAROVANE NEVIM NO TEZKO RICI...

blka
29. bře 2011

@vysocanka Já se nedokážu dokopat cvičit, tak jsem si říkala, že by to s těma kuličkama bylo snad lepší. 100,-Kč sleva? Jsem si nevšimla.

vysocanka
autor
29. bře 2011

@blka aspon u nas to maji a dá se to stánhnout i na netu najdu ti odkaz

slunecnice_i
15. kvě 2011

Ahoj holky,
slevový kupon dostanete i v knížce pro novorozence od DM. Taky je tam 100 Kč.

Jinak já mám osobně skvělou zkušenost s těmito kuličkami. Ze začátku mi to taky nešlo dlouho udržet (resp. tu první kuličku u poševního vchodu) při chůzi, tak jsem s nimi začala cvičit na zádech a na břiše. Normálně jsem si i hezky hrála sama se sebou, stahovala jsem svaly pánevního dna, snažila se tahat za tu šňůrku a kuličky v sobě největší možnou silou udržet, což byl i , podotýkám🙂, velmi příjemný zážitek, někdy hooodně dobrý🙂 tím jsem svaly dost posílila a pak jsem s kuličkami vydržela déle a déle chodit. Stále je občas používám, přidala jsem i cvičení z DVD od Moli clubu, které si můžete zdarma objednat na jejich stránkách: http://www.moliklub.cz. Je to cvičení na balonech na posílení pánevního dna, můžu jen doporučit.

Takže holky, cvičit, cvičit, cvičit - s kuličkami je to i zábava🙂

papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru