Intimní partie. Co používáte na holení, depilaci?

bugatka01
14. dub 2008

ahoj holky, mám dotaz - co používáte na intimní partie, myslím na holení, depilaci atd.? Zatím jsem vyzkoušela jenom klasiku - žiletku, ale nic moc, no, navíc mám obavu, že to nemusí vždy dopadnout dobře. Existuje nějaký speciální depilační krém přímo pro intimní partie? Díky za vaše zkušenosti.

haninka
23. dub 2008

Miru, je to na mytí, ale krásně se to dá použít na holení..i na nohy používám sprcháč a žádnou extra pěnu a nikdy jsem neměla žádnej problém...ťukyťuk 🙂

Do braziský bych taky nešla, bych umřela. Mě stačilo když jsem čekala až mi kosmetička strhne kníra. Z toho čekání na trhnutí a bolest jsem měla málem tik 😅 ..naštěstí exist. vosk. pásky na obličej, takže si v klidu trhnu sama 😅

mirulka
23. dub 2008

Fakt jo no vidíš, to mě ted nenapadlo se s ní holit, já teda radši pěknu, ale proč ne! Oholíš s rovnou to i očáchneš!!! Já teda taky musím zaťukat jsem žádné problémy nikdy neměla a to se holím už nějaký pátek a pupínky nebo něco podobnýho teda naštěstí neznám!!

agnesska
23. dub 2008

haninka-mno kromě trošky vepředu všude...je pravda,a dřív bych se asi styděla,la enechávala sem si to udělat až po porodu,takže mě to opravdu nerozházelo-navíc trvá to 10min.takže pohoda...cena je trošku vyšší,ale když si člověk spočítá kolik dá za žiletky,pěnu,hojivý balzámy apod.tak je to levnější-navíc se o to nemusim starat....prostě super!!!

mirulka
23. dub 2008

Tak já vůbec k trhání všech chlupů z těla mám takový odstup radši fakt tu žiletku všude!!

agnesska
23. dub 2008

mirulka-jestli to bylo na mě-tak to neni trhání 😉

haninka
23. dub 2008

Já taky pro žiletku, všude..krom obličeje, páč kníra bych mít nechtěla 😅

lenerka
25. dub 2008

u mě vítězí žiletka

petule.h
25. dub 2008

taky žiletka 🙂

monca_ruz22
7. črc 2018

žiletku, snést pocit, že si nechám udělat třeba epilaci voskem, to si nedokážu představit, ale tohle vypadá zajímavě https://www.ohol.cz/test-recenze-philips-lumea-... prý je to bez bolesti, máte někdo zkušenosti, jestli je to nezávadné?

monca_ruz22
21. črc 2018

Přítel koupil holicí strojek a dostal k tomu druhý zdarma :D tak používám ten, docela mě to překvapilo, protože podráždění menší, než s žiletkou a holí absolutně do hladka :D je to tuším tento www.ohol.cz/test-recenze-braun-series-7-7899cc/