Intimní partie. Co používáte na holení, depilaci?

bugatka01
14. dub 2008

ahoj holky, mám dotaz - co používáte na intimní partie, myslím na holení, depilaci atd.? Zatím jsem vyzkoušela jenom klasiku - žiletku, ale nic moc, no, navíc mám obavu, že to nemusí vždy dopadnout dobře. Existuje nějaký speciální depilační krém přímo pro intimní partie? Díky za vaše zkušenosti.

lenka3p
14. dub 2008

priteluv stary holici strojek, takovy ten klasicky elektricky s hlavici... ziletku uz nikdy, strasne to pak svedi 🙂

amon.rea
14. dub 2008

ahoj, ja pouzivam taky obyc ziletku, nemuzu si stezovat :o)) depilacni krem primo na ty partie neznam.. vetsinou pisou, ze to je jen na trisla.. ale zkus popatrat :o)

lenka3p, na elektricky s hlavici ... nemam odvahu, bojim, bojim 😝 😀

kajule
14. dub 2008

Nooo tak ja bych si teda na elektricky s hlavici taky netroufla. 😀 Klasika je klasika. 😎

kitty68
14. dub 2008

ja teda taky ziletku i kdyz zacinam uvazovat o brazilian, nebavi me to sudlit kazdy druhy den, i kdyz to musi byt masivni bolest, ty trisla jeste ale tam dole.. 😝 😨

naty
15. dub 2008

ná já mám elektrickej, ale su po něm vždycky jak po jatkách... 😀 ...ne, není to tak hrozný, ale když se říznu, tak to stojí za to...ted sem zkoušela žiletku a je to super, sice to dost svědí, ale to přikládám tomu, že na to není ta pokožka zvyklá, takže to zkusím ještě párkrát přežít a uvidím...podstatný je taky, co používáš po holení, to dokáže spoustě věcí pomoct... 😉

tictac
15. dub 2008

ja pouzivam Veet (Immac) Rasera, sice tam taky pisou, ze se to tam nema pouzivat, ale ja s tim problemy nemam, nemela jsem zadnou reakci. Navic to nesvedi jako po holeni a neskrabe, kdyz dorusta 😉

scai
15. dub 2008

já se zkoušela holit žiletkama, ale po nich jsem měla hrozné půpínky, takže jsem si koupila strojek, je na baterky, Braun a je to víc v pohodě než žiletkama. Hlavně se tím ani nedá pořezat 😀

kalo
15. dub 2008

Já trhám strojkem a úúúplně dole dodělám žiletkou /což se zase musí denně, že 🙂 / Pro mě je spíš výživa trhat strojkem chloupky přes jizvu od císaře 😖 😖

kristi
15. dub 2008

ziletka

aponchie
15. dub 2008

kalo:eeeeh tak to je masakr 😅 pres jizvu

scai
15. dub 2008

já strojkem netrhám, to bych nepřežila (trhací mám na nohy), ale jen holím.)
Jak to děláte že nemáte po té žiletce pupínky? Asi mám nějakou divnou kůži

petraluk
15. dub 2008

Kalo, vždyť na jakýkoliv jizvě už nikdy chloupky nerostou 😕

konoupek
15. dub 2008

žiletkou už nikdý,jednou jsem to zkusila,svědilo to a popínků snad milion 😝 😠 😀 .jedině strojek holky 😉

kalo
15. dub 2008

petraluk: mě sem tam rostou i na jizvě 😀 Ale hlavně okolo je ta kůže hodně citlivá...Ale to je mimo téma 😎
No, co my ženské nevytrpíme 🤐 🤐 A to chlapy prskají, když se musí oholit fousy bezbolestně jednou za 2 dny!!!!

Ty pupínky se prý dělají z použité žiletky, že se na ní množí bakterie 😒 Tak je dobré žiletku nepokládat, aby pěkně vyschla nebo ji vyfoukat horkým fénem, aby byla suchá.../jsem někde vyčetla 😀 / Ale dělám to tak a pupínky nikde, i když žiletku používám třeba týden....

kitty68
15. dub 2008

petraluk to by ses divila, me vyrostl jeden primo uprostred jizvy 😀

kitty68
15. dub 2008

jesste si pamatuju jak js se poprve oholila, kamaradka shodou okolnosti taky zkusila a pak js sli tajne na cigo a svedilo to jak hrom tak js se museli furt skrabat, bylo nam asi 17 😀
jinak ja neholim v protismeru a pupinky nemam

konoupek
15. dub 2008

Holky já taky neholia v protisměru a použila jsem žiletku zbrusu novou a a pupeny,jak poupata 😀 😀 😀 .
Někdo je na to asi víc citlivej 🙄

tlapicka
15. dub 2008

holky a vas to nepicha, jak to roste? Mne to prijde uplne k nevydrzeni. Manza vzdycky zebra, tak se oholim a pak se pul roku proklinam a zarikam se, ze uz nebudu... je na to neco? nebo to casem zmekne, kdyz se to holi casto?

andilek
15. dub 2008

kamarádka mě lákala na toto
http://www.esteticka-klinika.cz/brazilska-depil...
ale netroufla jsem si, radši volím žiletky 😀 😎

sonisek
15. dub 2008

Ahoj, tak já používala žiletky, pak jsem dostala kdysi dávno strojek, ale to jsem byla ráda, že jsem si oholila trochu nohy a když jsem to zkoušela na třísla,tak jsem myslela, že pojdu, takže šel pryč a jsem u klasiky 🙂 Není to takové utrpení 😀

bugatka01
autor
15. dub 2008

ahoj holky, díky za tipy a názory. Takže k žiletkám - pro mě asi nejrychlejší způsob, teda zatím. Krémy typu Veet, Opilca atd. jsem nechtěla používat kvůli toho, že je tam napsané, že to není na intimní partie, tak nevím. Brazílii zavrhuji ihned, sadista nejsem. Tak asi nezbyde nic jiného, než se zajít třeba poradit do sexshopu nebo já nevím 😀

scai
15. dub 2008

bugatko a co to holítko elektrické (na baterky)?? Tos vynechala a to ho mám tak ráda... 😀

bugatka01
autor
15. dub 2008

Scai, no vidíš, ale to by mohlo být použito i jinak 😀 jo a ještě k tomu ošetřování, nevím jak vám, asi to bude divné, ale mě se nejvíce osvědčil klasický pánský balzám nivea 😀

haninka
23. dub 2008

A co použít mejdličko na intim. partie, kterej pěkně pění??..Tip: Chillli intima, mají ho v lékárně. Chce to tak 1x/2 dny ve směru růstu a je to bez pupínků a svědění 😉

agnesska
23. dub 2008

hihi-laserová depilace-cca 8 návštěv a jsem jako miminko-navždy 😉

mirulka
23. dub 2008

Ahojky já používám teda dámskou pěnu na holení většinou Gilette a jednorázové žiletky! Po holení se určo namažu balzámem mám takový na zklidnění po holení a nebo klasickou manžílkovou vodou po holení a po ní zaručeně žádné pupínky nemám!!

haninka
23. dub 2008

Agnesska, a všude?? 😅 ..ééé, to musí být divný, tam bych si asi tak od někoho šahat nenechala 😀 ..a kolik za to?? 🙂

mirulka
23. dub 2008

Jo jo souhlas s haninkou Chilli intima super, ale to je na mytí né? Nebo už dělají i pěnu jo??

ilonkaa
23. dub 2008

Tak přileju trochu vody do ohně,mám kamarádku co dělá kosmetičku a brazilskou metodu dělá,ale řekla,že nikdy,že to bolí jak das 😲 !Takže já zůstávám u žiletky 😅

mirulka
23. dub 2008

Tak to si opravdu nedokážu představit - brazilskou metodu! brrrrr zlatá žiletka