ITEA, veletrh Letňany. Stojí to za pozornost?

berenika39
30. zář 2009

ahoj, byla jste některá na předešlých ročnících? stojí to za pozornost a vstupné? hledám golfky, inspiraci, žádné nejsou pro mě "dost dobré", znáte to.....🙂)).

děkuji!

berenika39
autor
30. zář 2009
sisi.v
30. zář 2009

bereniko, byla jsem loni, ale předtím ne, takže nemohu porovnávat. koupila jsem nějaké dřevěné hračky a výzdobu do pokojíčku 😉, kamarádky koupila golfky od espritu. kočárkových stánků tam bylo tak 10, různí výrobci. jestli sháníš jen kočárek, asi bych zašla do obchodů, budeš to mít bez vstupného a parkovného 😉

berenika39
autor
30. zář 2009

to jsem možná chtěla slyšet🙂)). dík

schwarzovka
30. zář 2009

ber...téma už tu je asi tak 2x 😀 😀 ...určitě se zajeť podívat, my jezdíme pravidelně...vedle v hale je výstava rc modelů, tak jsme nejdřív jezdili hlavně kvůli tomu, pak jsem byla těhotná, tak jsme vybírali výbavu a teď už jezdíme hlavně na hračky 😀 😀
všechno ti ochotně ukážou, předvedou a mají i nějakou tu veletržní cenu 😉

soanpe
30. zář 2009

berenika,já jdu v pátek,
auto nechám u tesca a dojedu to busem nebo na konečný metra a dojdu to 😎

a 150,- dám za lístek, což bych stejně dala za parkování před obchodem nebo za palivo 😀

tereska
30. zář 2009

Ahojky, tak mi byli loni a jdeme i letos. Loni jsme tam nakoupili veškeré dárky pro děti na Vánoce, svátky, narozeniny za super ceny a dokonce jsem tam koupila jídelní židličku od Babypointu se 40% slevou než mají v krámech... 😀
Určitě to stojí za zkouknutí a těch golfek tam měli dost, šla jsem tam taky hlavně kvůli nim, měla jsem určité představy a taky jsem chtěla vidět golfky na živo na jednom místě abych nemusela lítat po krámech. No stejně jsem tam ty svoje "již předem vybrané" nenašla, ale u mě to bylo jen ujištění, že chci ty co jsem si prostě vybrala už dávno... 😅

berenika39
autor
1. říj 2009

soan, jdu taky zítra,po poledni 😉 😉 😉
kafe?

dajdda
1. říj 2009

Ahoj holky,tak my jsme tam byli s manželem dneska a kočárku tam moc nebylo akorát iglesia a depemo,jinak autosedačky a spoustu hraček.my jsme taky už nakupovali na vánoce a jsem s nákupem spokojená.Určitě doporučuji.

schwarzovka
1. říj 2009

ber, soanpe...nemůžete jít v neděli?? 😀 😀

berynka
1. říj 2009

dajdda, saaakra, já myslela, že to bude fakt spíš jen na koukání 😀 ... chystáme se v sobotu, tak si jdu natisknout ňáký penízky 😉 .

soanpe
1. říj 2009

ber, já tam budu kolem 11hod.s kámoškou a ta tam bude ještě s jinou kámoškou,takže to dopadne tak,že se trhnu, protože já neuznávám Disney hračky a ona je má ráda 😝 Takže kafe může být.
Máme kočár Quinny speedi tyrkysovej a pokřikující dítě v něm,co prej vypadá jako kluk,i když je v šatičkách 😠

dajdda
1. říj 2009

berynka:je to fakt super a sem ráda,že už mám nějaký dárečky pro toho našeho raubíře.Teˇjsem srovnávala ceny tady na netu a je to levnější.

soanpe
2. říj 2009

že jsem tam vůbec lezla 😠 😀 😀 😀

nová kolekce Geomag baby už je doma, botičky inch blue a spoutu jiných věcí 😅

berenika39
autor
2. říj 2009

že jsem tam vůbec lezla....

tržiště. polský. areál má neskutečně špatnou úroveň, na to že je to už dostupný metrem, je to tam jak v pravěku. nával, kočárky, děti navlečený zimně, svetry, bundy, fusaky, chtěly ty hračky a nemohly je všechny mít, brečely, mámy nervozní,nával, byla jsem svědkem několika scén - neřvi,nebo uvidíš.....no pro děti to má cenu až tak od tří, čtyř let, ty už si tam fakt vyhrály, ale mimina tam byla fakt zoufalá, vedro, nedejchatelno, nemluvím o rýmě a chřipkách, prodávalo se tam většinou jen zboží,které už nemá kupce, výprodeje, slevy.

abych nekřivdila - pár firem tam mělo krásný expozice, program pro děti...

kočárky nula. polský a inglesina, brio. konec.

150,- vstupný,100,- parkoviště. koupila jsem super dřevěnýho ptáka, tahacího za sebou, cinká, a kostky alá lego.

kafe 50,- pití 40.

Pétu jsem nechala u babičky a dobře jsem udělala.

soanpe
3. říj 2009

bereniko
já byla hotová z těch hal,kde byli modeláři 😝 milion starých paniců,co maj zálibu ve vláčkách atd.mejdlo a vodu viděj jen v neděli a já tam byla v pátek,takže děsný 😝 😅

parkuju u metra.parkovné 10,- na CELÝ den 😎 a dojdu to za 5-8minut

jinak líbily se mi dřevěné hračky,Geomag...výtvarné hračky

co se týká toho návalu a kočárků,tak se to dalo očekávat. průser je,když jsou matinky neurotický a hysterický. SOfí si to docela užila,protože se vyválela na mega polštáři, v kuličkách, "pohopsala" na trampolíně a mohla zbourat véééélikej komín 😀 jo a úplná bomba pro ní byl stánek s krtečama a bublifuk 😀 nechápala to a snažila se chytit bubliny .když jí praskly,tak jen tak rozhodila ručičkama a řekla :" Ké?" to je její slůvko,když objeví něco nové nebo se diví . Děláme si srandu,že mluví španělsky 😉
Jo a pak měla prču z toho,když jsme přebíhaly z haly do haly.

ale celkově žádný šlágr. lepší je jarní FOR KIDS.

schwarzovka
4. říj 2009

soanpe...můj manžel panic není 😀 😀 a mejdlo zná taky 😀 😀

soanpe
4. říj 2009

schvarzi
tvůj manžel taky není starý 😀 😀 😀
měla jsem na mysli ty 45 a výše... takový ty, co si myslej,že ženská je sprostý slovo a dámské přirození viděli naposle při průchodu porodními cestami 😀 😝
a slovo moda hledají ve slovníku cizích slov 😅