Izolace od lidí. Jak to řešíte vy?

amira55
9. kvě 2009

Ahojte holky,

mám takový problém....Vždycky jsem byla mezi lidmi, ale většinou to nebyli přátelé, byli to lidi v práci-protože jsem dělala v restauraci a baru. Proto mě přátelé nechyběli-měla jsem lidí občas až po krk. Jo nějaká kamarádka jo ale jedna se odstěhovala z Brna a druhá studuje a má trochu jinej život než kolotoč kolem mimča.
Přítel se už před rokem-když jsem chodila do práce a byla těhotná začal přátelit s manželi co mají 6 letou holčičku, ale chodil za nimi vždy když já byla v práci nebo chtěla po šichtě spát. Ta manželka od toho kamaráda ho varovala, že to nebufde dělat dobrotu.taky že ano.Už když jsem byla v porodnici trávil u nich všechen čas i po návratu z porodnice tam byl denně a vracel se opilý.
Teď chodí jen občas spíše za tím kamarádem ale vypadne ráno a vrátí se nad ránem a já čučím do stropu protože sama jsem vyřízená.
Když navrhnu že půjdem na výlet tak nemůže páč je po noční apod.
Zrovna včera jsem mu vykládala o své izolaci, a on byl domluvenej s ním že příjde ráno k nám pro počítač a půjdou pak pryč, já mu sice říkala že budu spát ale nakonec jsem s tím počítala.Jenže mě malej vzbudil brzo páč ho vzbudilo jeho chození po bytě a on nikde.
Prej mu šel na proti....
Já se těšila že uvidím lidskou duši a že půjdu kousek s něma a kočárem...

Zní to trochu přitažený za vlasy ale teď tady sedím a brečím protože mě z tý izolace fakt už hrabe....I když jsem s ním tak jsem vlastně sama rptože jdem nakoupit on se nají a spí nebo jde do práce.A jeho přátelé jsou jeho a já se nebudu doprošovat a stejně by to bylo o ničem páč oni si mají co říctc a já bych tam seděla jak trubka☹

Zkoušela jsem seznamky ale zatím nic, tak nevím...

Jak jste to řešili vy?????

jeudi
9. kvě 2009

ahojky ami ja jsem teda nastesti nic takoveho neresila,ale pokud jsem to dobre pochopila tak tvemu manzovi je prednejsi kamarad nez ty,z fleku bych se na nej vybodla ,co to je pak za zivot kdyz travi cas v praci apak u kamarada??myslim si ze bys mela na lepsiho.ale kdyz uz to tak je zkus se seznamit tady na konikovi ja uz tady nasla kamaradky,a s jednou se i sesla,a nebo volny cas muzes stravit v materskem centru ,ktere vam nabizi mesto..seznamis se tam s maminkama a vymenite si nazory a mozna najdes i spriznenou dusi,neni to drahe a je to dobre i pro ty male deti..

martinka79
9. kvě 2009

amira já to tedy nikdy neřešila, ale tzo tzvé žití je vlastně nežití. To, že má přátelé je sice pkěná věc, ale asi by si měl uvědomit a někdo mu říci, že doma má i zodpovědnost a povinnosti. 😠 Tvé vyprávění mě přivádí na myšlenku a pozor je to jen myšlenka.....jeho chování se mi jeví jako kdyby měl nějakou babu. ☹ jelikož proč by chdil za lidmi co masjí dítě sám?

Rada co takhle pozvat tu rodinku na nějaké odpoledne k Vám či večeři... kdlině i s jejich dcerou. Důvod uvěď, že by jsi se rdáa seznámila s přáteli svého M. Neboj se toho. Jinak další rada... když TM nemá čas na tebe tak hurá do světa běz něj nějaký výlet třeba i sama ačkoliv s kamarádku by to bylo lešpí tak nějaké písni . prostě aktivivy Klib pro maminky s dětmi a tak... ať vidí, že jsi staky v luftě. Občas neuvařeno a tak prostě nemáš čas máš aktivity s dítětem... I TM má ruce a halvu tak ať si něco uvaří a připraví. 😉

držím ti pěsti. Je dobré se tu vymluvit, ale uričtě to chce řešit. 🙂

emamamamu
9. kvě 2009

taky me hned napadlo, jestli nema zenskou..jestli jo, tak je to imbecil, ale vychazi mu to krasne a uz teda dlouho.....skoro s tvojim pozehnanim.. 😠
a jestli nema, tak je to stejne jedno, protoze jestli se takhle chova chlap, ze zdrhne manzelce ke kamaradum, tak at si sbali kufr a sedi u nich....
zkus si zajit do toho materskeho centra, tam bude najednou tolik lidi, ze nebudes vedet, s kym driv mluvit🙂

kitty68
9. kvě 2009

no a co na to ta manzelka toho kamarada? to ji nevadi ze tam furt vysedava? a ta poznamka jeji, ze to nebude delat dobrotu je fakt "vtipna" jak by se ji libilo kdyby ji stary vysedaval denne u znamych a vracel se prijaty 😕 a jak js psala ze odchazi rano a vraci se nad ranem to je tam jako celou noc?

no abych ti pravdu rekla je to velice podivne

zkus nejake to materske centrum nebo tak

sturnus_vulgaris
9. kvě 2009

Kdyz to tak čtu, taky mi připadá podezřelé, že Tě dosud aspoň s tou kamarádovou manželkou neseznámil, protože teoreticky byste si mohly mít i co říct. Kromě toho mi ani moc nehraje, že by jí vůbec nevadilo, že si jejího manžela uzurpuje nějaký jiný chlap na úkor rodiny. No prostě je to celé divné a mám podezření, zda některá z těch postav není jen imaginární, kdy se manžel schází s úplně jinými lidmi, anebo jak napsala martinka79 nebo emamamamu, že tě manžel podvádí přímo s onou manželkou, nebo s jinou paní.

Nakolik bys chtěla sondovat, jak se věci mají, je samozřejmě na Tobě, já bych se minimálně pokusila zjistit něco o tom párečku s dítětem, zda vůbec existuje, ale zatím bych se držela zpět, pokud jde o nějaké probírání situace s nimi, zvlášť, když nevíš, jestli se věci nemají jinak, než jak je prezentuje manžel - tady by pak hrozilo, že se celá situace obrátí ještě proti Tobě. Obávám se, že mateřské centrum řeší jen bezprostřední nedostatek sociálního kontaktu, ale na manželskou krizi samozřejmě nestačí. Aby ses třeba pak ještě nedivila, že je manžel rád, že se uklidíš do nějakého centra, protože pak má pak pro své eskapády ještě víc prostoru než dřív.

jabber
9. kvě 2009

A co kdybys mu řekla, ať tě k nim vezme s sebou? Psala jsi, že se nechceš doprošovat, to chápu, ale mě (být tebou) by zajímala už jen ta reakce. Já totiž nechápu, proč by ses ty nemohla přátelit s tou manželkou kamaráda, resp proč se nepřátelíte ve čtyřech?
Souhlasím s kitty - taky nechápu, že jí nevadí, že tam furt vysedává (a chlastá), já bych to nesnesla ani u sebelepšího kamaráda 😅 Na mě to spíš dělá dojem, že si chlapi choděj pařit někam sami 😅

emamamamu
9. kvě 2009

ja celkove nemam rada navstevy..a uz vubec ne pouze chlapske za ucele chlastani.....😀
leda ze by si pani taky dost rada prihla...😀
to se nedivim, ze by ji nenvadil nonstop nasackovany cizi ozraly chlap v byte..jinak mi to prijde vsechno divne.... 🤐

jabber
9. kvě 2009

Ještě mě napadlo - viděla jsi někdy toho kamaráda? Jak píšou holky - aby z manželského páru s holčičkou nebyla nakonec jen samotná maminka s dítětem anebo i bez dítěte 🤐

emamamamu
9. kvě 2009

tak kdyz mu sel dokonce manzel nenapadne naproti, tak pochybuju, ze rodinka existuje😀

martinka79
9. kvě 2009

No tak taky se mi to zdá celé podezřelé, ale kdo ví?
určitě bych se snažila něco zjistit být doma za kravku je tedy moc jednuduché a potupné.
Já návštěvy mohu, kdyžs e ohlíásí, ale jako chlapa sedícího neustále u nás doma... no tak to by neprošlo ani kdyby byl u nás v garáži. 😀

jakoubka
9. kvě 2009

ahoj,
S tím chlastáním u kamaráda mi to taky přijde divný,to by s nima musela lít i jeho žena 😕
jinak jak píše ema,taky by mě vadil nažranej chlap v bytě 😠

amira-a co dát malého mu na chvíli na hlídání a zajít si na kosmetiku,nákupy ,ať se mezi lidi dostaneš 😉

emamamamu
9. kvě 2009

jakoubka i svuj chlap, natoz cizi, ze?😀

kitty68
9. kvě 2009

no a chlapum se naproti nechodi prece, to mi prijde uplny bullshit.

a jeste tak brzo rano 😕

no kazdopadne me zajima co se z toho vyvrbi, amira ja bych ho trosku pritiskla ke zdi

kolik roku ma starej?

jakoubka
9. kvě 2009

emu-víš,jak to mám 😉
Jako nwsnesla bych dvě kimácející se klády ve futrech 😝 😀

emamamamu
9. kvě 2009

jeste s malym ditetem doma....chudak, dva (tri) ozrale ksychty na ocich 😖

kitty68
9. kvě 2009

no jakoubka to js zrovna chtela navrhnout, co jit zpet do prace na jeden dva vecery v tydnu?

jabber
9. kvě 2009

tak já mám návštěvy taky ráda, máme i kamarády, kteří jsou třeba zrovna sami, tak k nám chodí sami. Mám je ráda, ale nesnesla bych, aby u nás vysedávali příliš často a ještě k tomu chlastali až do rána 🤐 Jako samozřejmě u nás můžou přespat, když potřebují a často i přespí třeba když přijedou autem, ale ve chvíli, kdy mají partnerku si neumím představit, že bych ji k nám nepozvala 😅

jabber
9. kvě 2009

jakoubka 😀 klády ve futrech 😀 😀

jakoubka
9. kvě 2009

jabber-no a ne? 😀
amira-říct normálně naostro jdeme s malým s tebou za nima.Buď řekne ,tak jo a jestli se bude vykrucovat ,tak by mi v tom něco nehrálo 😒

emamamamu
9. kvě 2009

ahoj, moje dite ma uz pul roku a presto jsem nemela tu cest poznat lidi, se kteryma travi chlap svuj volny cas, misto aby byl s nama..😀

jakoubka
9. kvě 2009

emu-tak dej dceru tatovy a vyraž si 😀

emamamamu
9. kvě 2009

ale tajne, nejlepe jim pujdu naprosti...😀

amira55
autor
9. kvě 2009

holky asi jsem to blbě napsala protože on tam vysedával po porodu cca.1,5 měsíce a zhruba od vánoc chodí údajně k jednomu známýmu na zahradu mu pomáhat =chlastat.já si myslím že té jeho to taky vadilo proto přímo k nim už nechodí tak často.například dnes ráno šel hned po noční k nim ho vyzvednout-to musí mít ta ženská radost v sedum ráno návštěva☹
my se známe tak zběžně když se malej narodil tak byli na návštěvě a od té doby chodí zase sám...

jo on když není v práci tak je doma ale to zase fakt jen nakupujem, vaříme a on dospává noční...
včera jsem mu říkala že už mě z toho docela hrabe a jenže on mi řekne a cojako že jdu jednou za týden pryč?jenže ono je pryč a pryč když se někdo vrátí po 16 hodinách a pak je ještě sprostej vzbudí celej byt....on nepije furt ale ty návraty jsou čas od času hrozný.a když jsem mu řekla ať se odstěhuje páč bydlíme v bytě mé matky tak mi řekne že tu jednou bydlí a má semnou dítě tak se odsud nehne...

pak je to třeba zase nějakou dobu dobrý a pak zase nanovo.

jsem mu říkala ať tam i spí ale on mě vždycky přileze dom vožralej a to je fakt hnus když si lehne vedle vás bez sprchy-v tu chvilku bych ho zabila a když mu něco řeknu je zlej a já pak vyletím a boj je na světě.

martinka79
9. kvě 2009

ami tak hurá do boje žádná omluva tu pro něj není, ať už dělá cokoliv tak toto není normální. ono je se napít a napít. pokud máš trochu důstojnost tak začni se s vým životem něco dělat, nedej se. 😉

popelka.miri
9. kvě 2009

Amira, je mi to opravdu líto..Já jsem na mateřské od narození prvního syna (7let) a od té doby jsem byla taky izolovaná od lidí. Já se totiž kvůli svému tehdy manželovi kamarádek "zbavila",ony mu nějak vadily 😠 Pak na nás lzačal doma taky kašlat, já jsem jen seděla doma s dětma, dělala jsem mu první poslední, denně vařila, svačinky do práce, servis komplet..Prostě jsem byla jen služka a matka.. 😖 Když jsem pak zjistila, že má 4 roky milenku, vyrazila jsem ho. Prostě jsem mu nafackovala, vyhodila hadry a šel, zmetek 😀 ..Před tím mi tvrdil, že se odsud nehne, že tu má prý děti!! Jo, ale dokud to neprasklo! Pak šel.. Bylo to těžký potom taky kvůli tomu, že jsem neměla kamarádku..Tak jsem přestala sedět doma, začala chodit ven a potkávala staré známé..smluvila jsem si s jednou dřívější kámoškou rande a bylo 😉 , pak jsem to udržovala, děti měli díky ní i 2 kamarády. Pak jsem si podala inzerát, že jsem maminka sama a hledám kamarádku mamču a do týdne se mi ozvala jedna se 2 dětmi a jsme teď nejlepší kámošky 😉 ..Jednou jsem v novinách narazila na další inzerát, kde mamka hledá kamarádku. Napsala jsem jí a je to super 😎 ..Hlavně si srovnej priority, jestli jsi s manželem spokojená, nebo máš navíc a nezanevři na seznamky a inzeráty..Funguje to 😅 Osobně si myslím, že s tím tvým to jde z kopce a záleží na tobě(byt je tvůj), jestli se budeš trápit a sama, nebo s tím konečně zatočíš 🙂 Držím palce! 😉

emamamamu
9. kvě 2009

amir zacni to nejak resit🙂 je dobre, ze ta rodina fakt existuje..ale porad ma ten chlap na prvnim miste chlastani..a vy jste az za nim.....takovi se vetsinou nezmeni..oni moc nechcou a nemaji duvod hlavne.....misto aby vas vzal v sobotu na vylet, tak jde chlastat s kamosem..to je hnup...

popelka.miri
9. kvě 2009

Amira, taky mám pocit z toho, co píšeš, že buď má milenku, nebo je to prostě jen ochlasta..Obě varianty jsou naprd. Ze své zkušenosti radím, jestli máš chuť, tak to zkus řešit, ale já osobně bych od něj šla 😒

jabber
9. kvě 2009

amira - tak to je dobře, že známý opravdu existuje, ale ono je to v podstatě jedno kam chodí, má prostě být s vámi 😒 Ty pořád píšeš, že mu říkáš, že ti z toho hrabe, ale řekla jsi mu, že ti to vadí a sere tě to? A domů by mi takhle přišel chlap jednou, aby byl sprostej a vzbudil dítě a příště bych ho nepustila domů i kdybych měla vyměnit zámky 🤐 Jinak jako nechápu jak ho mohl jít dnes po noční vyzvednout, když musí přece strašně nutně spát. Já bych mu dala nůž na krk 🙄

lolalola
9. kvě 2009

amira55, ja mám niečo podobné doma, takže tomu celkom rozumiem. Keď ti vadí izolácia, tak obleč malého a šup s ním na ihrisko alebo do nejakého materského centra...weď nemusíš čučať sama doma...;o))Odkedy mám deti, tak sa mi stále niekto prihovára, pretože také dieťa je dosť dobrá téma na začatie rozhovoru(niekedy je toho az moc)...;o))

lucaska
9. kvě 2009

amira-a neni ten jeho kamarat len zasterka aby vypadol z domu a isiel za milenkou??? ja by som sa spriatelila s tou jeho kamaratovou zenou,urcite by si sa nieco podozvedala.........................a urcite sa nezatvaraj doma , na ulici a hlavne na ihriskach je vela mamiciek s ktorymi si mozes aspom trosku pokecat,aby ti uplne nepreplo..... urcite to nevyriesi tvoju situaciu,lebo chlap bud ma milenku alebo je zavisli na alkohole ale aspom budes trosku medzi ludmi a prides na ine myslienky.........