Izolace od lidí. Jak to řešíte vy?

amira55
9. kvě 2009

Ahojte holky,

mám takový problém....Vždycky jsem byla mezi lidmi, ale většinou to nebyli přátelé, byli to lidi v práci-protože jsem dělala v restauraci a baru. Proto mě přátelé nechyběli-měla jsem lidí občas až po krk. Jo nějaká kamarádka jo ale jedna se odstěhovala z Brna a druhá studuje a má trochu jinej život než kolotoč kolem mimča.
Přítel se už před rokem-když jsem chodila do práce a byla těhotná začal přátelit s manželi co mají 6 letou holčičku, ale chodil za nimi vždy když já byla v práci nebo chtěla po šichtě spát. Ta manželka od toho kamaráda ho varovala, že to nebufde dělat dobrotu.taky že ano.Už když jsem byla v porodnici trávil u nich všechen čas i po návratu z porodnice tam byl denně a vracel se opilý.
Teď chodí jen občas spíše za tím kamarádem ale vypadne ráno a vrátí se nad ránem a já čučím do stropu protože sama jsem vyřízená.
Když navrhnu že půjdem na výlet tak nemůže páč je po noční apod.
Zrovna včera jsem mu vykládala o své izolaci, a on byl domluvenej s ním že příjde ráno k nám pro počítač a půjdou pak pryč, já mu sice říkala že budu spát ale nakonec jsem s tím počítala.Jenže mě malej vzbudil brzo páč ho vzbudilo jeho chození po bytě a on nikde.
Prej mu šel na proti....
Já se těšila že uvidím lidskou duši a že půjdu kousek s něma a kočárem...

Zní to trochu přitažený za vlasy ale teď tady sedím a brečím protože mě z tý izolace fakt už hrabe....I když jsem s ním tak jsem vlastně sama rptože jdem nakoupit on se nají a spí nebo jde do práce.A jeho přátelé jsou jeho a já se nebudu doprošovat a stejně by to bylo o ničem páč oni si mají co říctc a já bych tam seděla jak trubka☹

Zkoušela jsem seznamky ale zatím nic, tak nevím...

Jak jste to řešili vy?????

tamia
9. kvě 2009

ahoj amira,

manželke toho jeho kamaráta to vyhovuje, že tvoj muž príde pre neho a idú preč? Ako ti radí lucaska, skamaráť sa s tou manželkou kamaráta a porozprávajte sa o tom. Mylsíš, že by mohol mať milenku ked chodí domov "v nálade"? 😒

nika251
9. kvě 2009

Ahoj. Amira- co keby si skusila ist aj s malou napriklad na detske ihrisko. Posedis, vypadnes a zoznamis sa s inymi maminami. Nie je nic jednoduchsie ako rozpravat sa na ihrisku s maminami. Mozno si tam najdes aj kamaratku s ktorou budes moct neskor chodit von. ALebo- ak tvoj muz najblizsie zlanari manzela tej panej, jednoducho jej zavolaj a opytaj sa jej ci nema chut tiez trosku vypadnut von. Mozno sa pani manzelia spamataju ak zacnu sem tam chodit von aj manzelky.
Ked moj manzel chce ist raz za mesiac von s kamaratmi ktori mi nepasuju - poviem mu za okej, chod kludne ale zajtra idem ja za kamaratkou 😀. Raz sa ma pytal ci by mi nevadili, keby isiel do Viedne na nejaky koncetr. Kludne som mu povedala ze chod- ja idem potom na vikend k nasim a s kamoskou prec! No co ti povedat- z domu ho o takom case nedostanem ani parom koni. to sa mu uz nepaci ze ja a maly by sme mali ist bez neho. Takze ziadne hadky sa nekonaju ale ani kamarati 😀

anta
9. kvě 2009

Ahoj Amiro, Tvá situace je opravdu nelehká, já tedy nevím, ale pokud tu ženu kamaráda znáš a potkáš jí, tak se jí nestyď zeptat, jestli jí nevadí, že tam TM neustále chodí a oxiduje tam, jestliže tam opravdu chodí. Je mi divný, že by od milenky chodil opilý, to se mi nějak nezdá 😉
Je to od něj dost hnusný, že máte malé dítě a on si chodí, kam chce, vrací se domů, kdy chce, nevím, to by mě tedy za chvíli asi tak sral, že bych to tedy s ním začala řešit dost rázně 😉

fiallinka
9. kvě 2009

Amiro, otázka ale je, jestli je u tebe problém tvůj chlap nebo ta izolace od lidí, jak píšeš - no asi oboje, ale možná bys opravdu mezi lidi, najdi si jiné maminy, určitě máš poblíž mateřské centrum nebo něco podobného, najdeš si kámošky, pokecáš, rozebereš se a možná s nima rozebereš i tvůj problém - budeš sama víc v pohodě a třeba najdeš sílu to vyřešit, takhle to je pro tebe těžké.

nobody
10. kvě 2009

já bych ožralýho chlapa nechtěl..
vlastně žádnýho 😀
tak to řeště