Já bych chtěla mimi, ale on odmítá. Jak ho přesvědčit?

domca89
13. črc 2010

Přemýšlím jak přesvědčit přítele, aby jsme se začali snažit na miminku, celé roky chtěl on a já ne a teď když jsem myslela, že mu udělám radost tím, že řeknu tak jo tak on řekl ne. Jak ho mám přesvědčit zpět, aby chtěl taky miminko? Nějak nevím co mám dělat, aby jsme na miminku začali pracovat.

1983hr
23. led 2012

@daisyjane Jé to už jsem nebyla tak mladá,znam 18lety co mají miminka a zvládají je.S přítelem si o tom promluv třeba u dobré večeře.Řekni mu jak moc chceš miminko.

daisyjane
23. led 2012

@1983hr Dám mu teď asi nějaký čas oddech 😉 On potřebuje vždycky na všechno čas. Mé návrhy na cokoli jsou odsouzeny k zániku, pokud si o tom nejprve nepopřemýšlí, ale pak dám na tvoji radu. Udělám něco mňamózního a (snad) bude 🙂 Snad to do té doby vydržím...

daisyjane
23. led 2012

@gabie A jak se chová, když je u vás prcek od ségry? Hraje si s ním? Dělá, že tam vůbec není? Nebo společně podnikáte procházky? Je fakt, že ten Tvůj už má přeci jen věk na děti, i když u chlapů se to tak neřeší, no. Mému je 28. Vím, že to není zas tak moc, ale práci má, která ho baví. Já taky, ale zatím jen na částečný úvazek (dodělávám školu). Bydlíme spolu víc jak 2 roky a klape nám to. Dá se říct, že teď i víc než kdy dřív. Tak nevím, proč alespoň nezačít s plánováním...

1983hr
23. led 2012

@daisyjane
možná se jen bojí jak by jste to zvládly.Podle mě už má na dítě věk ale to je na každém jak to cítí🙂

daisyjane
27. led 2012

Byla jsem u noveho gynekologa a mam pry dvourohou delohu. Znamena to pry mene snadne oplodneni, vetsi riziko potratu, miminko se nakonec neotoci hlavickou dolu, takze cisar. Vysledek doma, pritel si dava jeste vetsi pozor nez driv, abychom nahodou neotehotneli. Vyborne. Ja to samozrejme obulela 😢 , i kdyz doktor rikal, ze to zadne komplikace prinest nemusi.

gabie
27. led 2012

@daisyjane Právě že jak kdy, někdy si s ním hraje, někdy si ho téměř nevšímá... Procházky nepodnikáme vůbec, ani když jsme sami (to, že by šel na chvili se projít se mnou a se psem jaksi nefunguje), je to trošku shniloch 😀

gabie
27. led 2012

@daisyjane A starý gynekolog ti to předtím neřekl??? ...jak říká doktor, žádné komplikace ti to přinést nemusí, hlavu vzhůru daisyjane, nikdy dopředu nevíš, co se může stát. Hlavně myslet pozitivně 🙂 Navrhl nebo doporučil ti nějaké řešení?
Připadá mi, že ten můj by také tak reagoval... možná si přítel dává ještě větší pozor teď, zezačátku, když to víte a časem se to zlepší.

gabie
27. led 2012

@daisyjane Jinak zkus pohledat na internetu o dvourohé děloze, je tam hodně informací, i POZITIVNÍ příběhy jiných žen, které otěhotněly lehce a prcka donosily 🙂Vím, že je to pro tebe šok a trápíš se, ale na druhou stranu si představ(me) situaci, kdy bychom nemohly mít děti vůbec.

daisyjane
27. led 2012

@gabie Diky, no predchozi doktorka ta mi opravdu nic takoveho nerekla. Hledala jsem na netu a verim, ze se s tim miminko donosit da. Ale ja budu uz rizikova i kvuli prodelane embolce a ted tohle. Ted jsem dvakrat. Touzim po miminku a chci zacit se snazenim, ale pritel nic a ted uz asi tuplem nic. Jestli se predtim bal, ze to nezvladnem, tak ted se muze bat dvojnasob. K tomu tvemu, myslim, ze je na dobre ceste, kdyz si nekdy s malym i hraje. Jen jak pises, ze je shniloch, tak to je mozna problem. Treba si zatim neumi predstavit se vzdat sveho pohodli.

daisyjane
31. led 2012

Novinka je, že ten můj sem tam teď i prohodí i poznámku typu, že když je podle mě lepší se na dítě připravit, tak můžu cvičit. Beru to jako úspěch, že o dítěti dokáže mluvit, předtím měl nějakej blok. Jeho záměr je ale evidentní. Chce abych byla hubeňour, což já jsem spíš takovej normál 😎 , ale to pak nevím, kam si v těhu budu píchat ty injekce, když se dávají do tuku na bříšku 😖 . Mě pořád trápí jestli jsem v pořádku díky nové diagnóze, ale před přítelem se snažím urputně bránit početí, aby necítil žádnej nátlak a zase se neblokl. Velice přesně popisuju jestli jsou už plodný (to u nás znamená kondom, prášky nesmím) a diskutuju na téma ovulační tester (mikroskop), abychom se opravdu chránili, jelikož na gyndě mi bylo řečeno, že ovulka může bý i dvakrát za cyklus. Slyšely jste o tom někdy? Nebo ji snad i sami míváte víckrát?

noskova
31. led 2012

No já nevím,zaleží to na tobe ... ale užívej sii...až budes mit mimco,nebude to tak jako to je ted,...vim o čem mluvím ja taky nejsem uplne nejstarší a vím že kdybych do toho nevlitla přes prašky,mimi si naplanuji tak na 26 let ...

gabie
2. únor 2012

@daisyjane Předchozí doktorka zřejmě stála zahouby...
Tak to je fajn, že aspoň občas prohodí poznámku, pokrok 🙂 To u toho mého nehrozí, úspěšně se jakémukoliv hovoru vyhýbá. O víkendu jsme byli u švagrové, která nám říkala, ať už si konečně pořídíme mimi, že pro nás všechno schovává po malém, atd., zkrátka povídala si o tom se mnou dobrou čtvrt hodinu, drahý mlčel jako pěna a několikrát se snažil změnit téma. Jak s malým děckem, fakt...
Myslím, že jednáš dobře, hlavně žádný nátlak, taky se snažím, ale je to těžké, hlavně když teď jsou kolem mně skoro všechny těhotné ☹
My se tedy nijak nechráníme, já vysazovala koncem října HA a přítel to nějak neřešil, což jsem se divila, tak jsem to nechala tak. Ale je fakt, že si většinou dává pozor...
Ovulku dvakrát za cyklus? Možné to asi je, když ti to říkal doktor, ale nemyslím si, že by to bylo zrovna dvakrát časté. Já jsem vypozorovala, že mám zřejmě ovulku už okolo 9 - 11 DC - vždy mě pobolívá břicho jako při menses.

gabie
3. únor 2012

Jinak my jsme se s přítelem včera dost šíleně pohádali, právě kvůli dítěte. Nějak jsme se dostali k tomuto tématu a on začal být hnusný, až agresivní a sprostý, a já se nechtěla nechat odbýt... Tak jsem zvědavá jaký bude dneska, až přijde z práce... 😒
Dnes mě hodně bolí podbřišek, stejně jako před menses, akorát tu mám mít až za 10 dnů. Navíc je to 7. den po sexu, přítel byl trochu více namol... Jak moc jsem chtěla miminko (a stále chci), tak po tom včerejším debaklu mám celkem strach jak by případně reagoval ☹ Možná si to namlouvám, možná je to z toho včerejška, že jsem pořád rozrušená... 😖

daisyjane
7. únor 2012

@noskova Mas krasnou holcicku 😉 Myśim, ze kdyz tve telo bylo pripraveno, tak to tak melo byt. Presto, ze metoda plodnych a neplodnych dnu je jako antikoncepce nespolehliva, u nas uz rok vychazi ☹ Taky bych chtela aby se to povedlo pres nasi "antikoncepci", protoze jinak se ten muj k tomu mit nebude, ale podraz nechci. 26 je podle me taky idealni, ale to bychom se uz mohli klidne za pul roku zacit snazit... Ale na to to u nas zatim nevypada. Nicmene od pristiho tydne zacinam cvicit mojzisovku a kupuju kyselinu listovou(mam dispozice mit problemy s otehotnenim), treba se to me telicko taky rozhodne byt pripravene.
@gabie tak to je ale fajn, kdyz se nijak nechranite, to musi byt stejne smireny s tim, ze se to muze podarit. Mozna jen nema tohle tema rad. Treba tohle tema nema rad prave proto, ze se nenechas odbyt. Ted uz vi, ze po tom moc touzis. Ja bych to nejakou dobu nechala vychladnout, treba si jednou pozor neda, kdyz uvidi, jak je mu s tebou hezky 😉 p.s. Dej vedet, jak na tom si, jestli jsi tehu tak zadny stresy!! Drzim palce 😉

noskova
7. únor 2012

@daisyjane tak preji at to vyjde 🙂 ja premyslim ze vysadim injekci už ted ...prej pul roku to trva nez zena otehotni po vysazeni ty injekce a po svateb bych chtela druhy ASI 😀

daisyjane
7. únor 2012

@noskova to mas antikoncepci v injekcich? To ja budu mit injekce v tehotenstvi, ale na upraveni srazlivosti krve. Co vim, tak se da po vysazeni antiny otehotnet hned, ale nekteri doporucuji 3-6 mesicu pockat.

noskova
7. únor 2012

@daisyjane jojo to je injekce,na kterou codis jednou za 3 měsíce a vubec to nedostavas,proto trva pul roku až 2 roky než otehotníš po vysazení ..... jukni se na net,jmenuje se ta injekce Depo Provera ... stoji 450 kč na 3 mesice 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne je to super v lete .... nemusis pocitat dny,kvuli menzesu aby jsi nemohla do vody ajine ...proste to nedostavas vubec...jo nektere spiní ale to je prej tim,ze to nesedi tomu tělu

daisyjane
7. únor 2012

@noskova to zni dobre, ale ja hormony nesmim, mela jsem embolku.

noskova
7. únor 2012

prave ze tohle hormony nejsou .... 🙂 ale nedaji ti tu injekci driv jak po prvnim diteti
@daisyjane

daisyjane
7. únor 2012

@noskova Tak jsem si o Proveře něco přečetla a hormony to jsou, jen to není estrogen, ale progesteron. Pokud tomu dobře rozumím, tak by to nemělo mít tak zásadní vliv na srážlivost krve jako ty na bázi převážně estrogenové, ale po embolce mi ji nikdo nepředepíše.

noskova
8. únor 2012

@daisyjane no ja myslela jako ze to neni ten osklivej estrogen 😀 promin ..... ale vzdyt ty chces mimi ne ? tak procpak by jsi ctela antinu ?

daisyjane
8. únor 2012

@noskova To vis, ze chci mimi. Ale hlavne po embolce jsem byla nastvana, ze ji nemuzu. Trapi me dosti bolesti bricha a naladovost pri mesickach. Takze po pripadnem mimcu bych antikoncepci i uvitala. Ale nemuzu ji. Kdy vlastne chystate zminovanou svatbu?

noskova
8. únor 2012

@daisyjane 16 června 🙂

daisyjane
14. únor 2012

@noskova Tak ať Vám všechno vyjde podle Vašich představ!

daisyjane
Odpověď byla odstraněná
Zobraz