Jak a jak často vám partner projevuje náklonost?

dreana
4. zář 2011

Ahoj holky,

napadlo mě založit tohle téma čistě ze zvědavosti, jak to asi mají ostatní. Muj manžel mi projevuje naklonost pořá, kdykoliv někam jdeme tak se držíme za ruce, líbáme se několikrát denně, občas ke mě přijde do kuchyně a jen tak mě obejme nebo řekne že jsem krásná. Přemýšlela jsem že bych bez těchto projevu byt nemohla, chybí mi to a nestačí mi jen jednou za den pusa 🙂 Jste na tom stejně? vždy jsem myslela že vzath po čase uvadá, ale u nás je to jako víno, po 7 letech je to lepší než kdy dřív 🙂

Tak povídejte holky, jak je na tom Váš chlap?

p.j.jacky
5. zář 2011

my sme spolu 15rokov.S muzom sa celkom dost hadame,za blbosti 😅 ale aj tak pride x krat cez den ku mne a prituli si ma a pobozka.Pochvali aka som pekna.Na verejnosti je zdrzanlivejsiAle ked sme s partou na kofoli nema problem si ma posadit na kolena.Za ruky sme sa vodili dokial nebol kocit..toto mame ten isty pripad ako
@vejula jeden kocik ,druhy psika 😀 ,ale ked ja tlacim kocik,zvykne ma koketne chytnut za zadok 😀
nad takym ci mi je alebo nieje neverny,nejako nerozmysla,alebo nepripustam si to.Kym zije somnou,stara sa o mna aj dcerku,snazi sa .Ja mu hovorim,ze ak by mal nejaku,nech robi tak aby som sa to nikdy nedozvedela....co by som robila ak by ma podviedol neviem....odpustila,ak by somnou chcel byt nadalej....asi...je lahke hovorit,ze by som ho vyhodila,ale realita byva ovala komplykovanejsia.Ale zasa nieje nevera ako nevera JA len dufam ze som jedinnou zenou v jeho zivote...Proste raz je lepsie,potom horsie.Raz sme hore potom dole ...

crawler
5. zář 2011

my jsme spolu 5 let a projevy lásky jsou zatím dennodenní, ale podle toho jak jsme unavení🙂 Manžel hodně pracuje hlavou a mě dává zabrat batole a docela velký dům, takže někdy dojde jen na pár pus, vyznání lásky a v posteli se přitulíme prdelkama a spíme jako dřevorubci...No a když jsme odpočatí a během volných dní se od sebe jen neradi odtrháváme. Nutno podotknout, že jsme oba nenapravitelní romantici a tulivci 😵

vejula
5. zář 2011

@p.j.jacky no ja neviem tiež čo by som robila, ani by som s nim normalne žiť nemohla ale zas si neviem predstaviť byť bez neho a navyše mame dieťa mi trha srdce len si predstavim že by sme si ho museli davať na vikendy a podobne, to je podla mna pre dieťa strašne frustrujuce. Tak verim že ma nepodvedie. Ale verim mu, on je taky racionalny že si uvedomuje že by to bola pre nehao zbytočna komplikacia v živote a že by prišiel o moju dôveru. Priťažilo by sa mu vo vela ohladoch. A samozrejme že ma luuuubi 😀 😀 😀 v neposlednom rade. 🙂

vejula
5. zář 2011

@zuzkaremiaska booože tak to je fakt hrozne. Možno mu treba jasne povedať že nemieniš cely život straviť preživanim a že si chceš život užiť. Že v živote potrebuješ lasku muža a ked nieje schopny to prijať a uznať že vo vzťahu treba z oboch stran silno zapracovať, nedokažeš vo vašom manželstve zotrvať. Skus mu to povedať ako sa zachova, či sa chyti. Povedz na rovinu že ťa manželstvo s nim ubija že takto to dalej nejde a ked odmieta riešiť tuto situaciu tak to vyriešiš sama a radikalne.

simi251
5. zář 2011

@vejula chcem reagovat na tu zienku domacu. Ja som sice pisala ze je fajn ked manzel prejavi lasku tak ze zoberie maleho vonku aby som si mohla oddychnut. To ale neznamena ze lasku neprejavuje aj inak. Jasne ze by ma stvalo keby som videla ze som mu dobra len pre domacnost a deti. To hore vyssie tak vobec nebolo myslene. Len som reagovala na to, ze zakladatelka temy pisala ako sa v kuse pusinkuju a pisala o fyzickych prejavoch.A pytala sa ze ci to bude tak aj po rokoch. No..... ked je uz z paru rodina, nestaci prejavovat len fyzicku naklonnost. Asi by ma nepotesilo keby ma manzel cely den len objimal a vravel by mi ze ma na mna chut. A popri tom by sa o nic ine nestaral.

Takze suhlasim s tebou ale za zienku domacu sa nepovazujem ani zdaleka.

vejula
5. zář 2011

@simi251 ten prispevok nebol určeny nikomu konkretne. Ale asi sa v tom zhodujeme.... 😉

simi251
5. zář 2011

@vejula Ahaaaaa....ja som myslela ze bol urceny tym zenam co pisali ze povazuju za prejav lasky, ked im muz zoberie deti aby si oddychli. Tak preto som si myslela ze aj mne. Nevadi...Aspon sme to uviedli na spravnu mieru 😀 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
5. zář 2011

TO je krásna téma.Unás je to obojstranné den čo den,nakolko sme obaja už prešli ,,nevydarenými,,manželstvami. 😉 .Tak si teraz užívame že sme sa navzájom našli 😉 .

jabadaba
5. zář 2011

@zuzkaremiaska hm, to je smutne citanie. Asi bude u vas problem vo vzajomnej komunikacii. Od nej sa odvija to ostatne. Snad sa to napravi, aby si sa aj Ty citila milovana a spokojna. Len tak sa totiz da lasku aj davat. Drzim moc palce. Mozno je to u vas len prechodne ochladnutie, ste mozno trosku obaja pozabudli vas vztah zivit. V dosledku unavy popri starostlivosti o dieta a domacnost sa to stava. Stereotyp vie vztah trosku oslabit, ale da sa to napravit.

vejula
5. zář 2011

@simi251 hih je to krasny a hlavne prakticky prejav lasky.. a mna to tiež vždy velmi poteši napr. teraz by som tu nekonikovala keby mm nešiel s malym na hodku von. Ja si to važim, ale viem (možno je chyba vo mne) že keby necitim že sa mu stale pačim tak som z tho smutna. Ako napr. uvediem priklad, kojim už skoro 17 mesiacov, sama si uvedomujem že moje prsia sutym poznačene... KEbyže na manželovi nevidim že sa mu stale pačim taka aka som, možno ešte viac ako kedysi, tak ma to trošku trapi. Som šťastna žena že mam chlapa ktorý to všetko vnima uplne prirodzene a skôr by bol nerad keby to tak nebolo. KEd som mu zo srandy povedala že si dam spraviť kozy tak mi povedal že to nech si s novymi kozami najdem aj noveho chlapa, lebo on ma chce takuto. Toto je pre mna rovnako dôležite ako tie prakticke veci. A viem že to nehovori len tak ja to na nom vidim že s tym ako sa zmenilo moje telo nema žiaden problem, dokonca naopak. 🙂

dreana
autor
5. zář 2011

@simi251 Ahojky,

ja jsem psala předvším o těch fyzických, ale pro mě má muj muž největší projev lásky ted, kdy trpím psychickými problémy a on se tak moc snaží aby se to zlepšílo a dělá pro to všechno a to je super.

A víte co je super, že mu mužu říct vše a na 100%!!

Holky, jinak je super, jak každá vidíme toho sveho a třeba si při čtení uvědomíme, že pro nas ty naši dělají vlastně víc než tušíme. 🙂)

cmulinko
5. zář 2011

my sme spolu 8 rokov a z toho manzelia 5....moj manzel nie je z tych najsuverejnejsich chlapov,ktoremu nevadi,kedy,kde a co robime 😀 ale svoju naklonnost prejavuje uz len tym,ze ma nikdy nevola menom,ale vzdy ma vola cmulinko 😀 -z toho je aj moj nick 😀 ....ja ho volam aj menom aj tak,ze cmulinko,ako kedy.dokonca aj nase deti sem tam volaju tatka cmulinko....to je strasne smiesne pre nas 😀 😀 a ked si telefonujeme tak vzdy to ukonci tym,ze mi povie Lubim ta 😵 ....ak zabudne,tak mu okamzite volam nazad,ze na nieco zabudol 😀

simi251
5. zář 2011

@vejula Ale ja ta uplne chapem a ziadna chyba v tebe nie je. Tak to ma podla mna byt. Ja mam takeho isteho chlapa doma. A ked sa zavse pozriem do zrkadla tak sa cudujem ze ho este stale pritahujem a rovnako ako pred rokmi. Aj ked sa nedrzime vonku za ruky, neda mi hned pusu ked pride domov ale zase vzdy vecer uz ked sme sami a syn uz spi, prituli sa ku mne. a teraz ako cakame druhe babatko niekedy na nom vidim aj to, co som uz davno nevidela. Takeho chlapa ako mam ja a aj ty, takeho by som vazne priala kazdej zene. Ma svoje chyby, nie je dokonaly ale ineho nechcem. Ja to mozno neviem napisat tak krasne ako niektore zeny tu v teme, ale nic by som na nasom vztahu nemenila.

vejula
5. zář 2011

@simi251 myslim že si to napisala velmi pekne 🙂 a skutočne vystižne

zebra41
6. zář 2011

No ja mam veeeelmi praktickeho mm 🙂 Ale to som o nom vedela, uz ked sme spolu zacali chodit. On nie je velmi na prejavy. Na druhej strane - kazdy den pride z prace rovno domov, aby mohol hned zobrat Drobca na dve hodinky von. Ja hadam nikdy nemam spinave auto. Nikdy sa v sobotu rano nestalo, ze by sme nemali cerstve pecivo. Ze by nebolo vyupratovane, ked som chora. Mozno mi nehovori,ze ma lubi pri kazdej prilezitosti a pusa, ktoru dostanem, ked pride z prace je taka zo zvyku, Viem,ze on svoju lasku prejavu starostlivostou o nas namiesto slov. A to,ze sa zene davaju kvety pri roznych prilezistotiach sa po 10 rokov tiez naucil 🙂

fidka79
6. zář 2011

tiez mam praktickeho manzela 🙂 od romantiky daleko 😀 ale nemenila by som..kazdy den mi dava najavo ako nas miluje,aka dolezita je prenho rodina a zazemie..pusa a slovicko lubim ta ,milacik,srdiecko sa u nas zo slovnika este nevytratili..sme spolu 8r..4 ako manzelia a dakujem Bohu za kazdy den co sme spolu,zemi ho priplietol do cesty,resp som mu trosku pomohla 😀 uvari uprace pomoze so synom...spravny chlap na spravnom mieste.. 😀

mimkaz
6. zář 2011

tiež sa velmi nemám načo stažovať....sme spolu 10 rokov z toho 5 rokov spolu žijeme a 2 sme manželia..za ten čas sme sa ani raz nehádali, myslím takú ozajstnú hádku, nepoznám ani nadávky a hlúpe slová, niekedy sa mi nechce ani veriť, že sme tak dlho spolu, romantika(nie taká ako z filmu, ale ja som spokojná) stále funguje,pusa pred spaním, pri odchode do práce a aj pri návrate je samozrejmosť..aj v posteli je to super 😝 😝 😝 ....no čo je ešte dôležitejšie je to že mi pomáha v domácnosti, nerobí mu problém umyť riad, upratať aj pri varení mi pomôže a čo sa týka nášho syna a ich vzťahu tak to neviem nazvať inak ako perfektný, od jeho narodenia sa mu venuje, nerobilo mu problém ho prebaliť či nakrmiť.....
a čo dodať na záver?-netvrdím že je dokonlaý,ale to nie je nikto, no dopriala by som takého muža všetkým ženám 🙂

andrejka1974
8. zář 2011

ja sa vobec nemozem stazovat my sa pozname uz 21 rokov a skoro 19 sme manzelia nehadame sa vobec stale sa bozkavame drzime sa vonku za ruku casto sa objimame a hlavne sme spolu stastni a sme tu pre nase krasne milujuce deti