Jak balíte oblečení a jiné věci, které posíláte?

aurecon
27. srp 2009

Prodala jsem tričko a nevím, jak ho správně zabalit, aby došlo bez poškození. Zabalila jsem ho do silonového sáčku, pak do silnějšího plastového sáčku a pak do papíru, na který jsem napsala adresu. Je to dostatečné nebo se to může poštou poškodit? Jak je balíte vy?

kristi
27. srp 2009

do sacku a do obalky

peppapig
27. srp 2009

Do obalky, ktera ma uvnitr 'bublinkovou folii' (tu kterou vsichni tak radi pukame), ani za nic si nevzpomenu, jak se to presne jmenuje.

len
27. srp 2009

Aurecon, řekni si na poště o vyztuženou obálku 🙂 Buď mají ty bublinkaté nebovyztužené takovou pevnou sítí. Pokud by to v tomto oficiálním obalu doznalo úhony, je to chyba pošty.

peppapig
27. srp 2009

len, myslis si, ze ceska posta by pak platila uhradu pri poskozeni??? 😅

martinka79
27. srp 2009

do stejných jmenovaných obálek a někdy do igelitky a celé to oblepím páskou...

aurecon
autor
27. srp 2009

Tak mám to teda zabalit znova a do bublinkové obálky nebo to poslat tak, jak to už mám?

len
27. srp 2009

Peppo, z vlastních zkušeností - ani omylem 😀 Ale příjemkyně by měla pochopit, že vina není na mé straně 😔
Jinak mám zatím kliku, v minulém týdnu jsem odeslala 4 takové obálky (háčkuju čepičky) nedoporučeně a všechny dorazily nepoškozeny do druhého dne.
Aurecon - jestli je to dost pevné, vykašli se na to a pošli to.

eps
27. srp 2009

aurecon posílám jako ty, v sáčku, a v pevném balícím papíru (je to přímo na balíky, ne žádný dárkový) 😉

aurecon
autor
27. srp 2009

Škoda, že nevíme, jak s těmi balíčky na poště zacházejí. I když jsem už slyšela, že se má balík zabalit tak, aby vydržel pád z jednoho metru.

len
27. srp 2009

Aurecon, to buď ráda, že to nevíš! 😀 Mně jednou dorazilo triko v tý vyztužený obálce a byla rozedraná tak, že přes to musel přejet náklaďák a nikoli pád z jednoho metru 😝 Jenomže to s tím ještě měla něco do činění pošta v UK, takže jsem si netroufla se s nima všema dohadovat, mám pocit, že by se vzájemně obviňovali a nic by z toho nebylo 😖

aurecon
autor
27. srp 2009

A kočárek balíte jak? A kolik cca stojí poštovné doporučeně nebo jak se kočárek vlastně posílá? Tady u nás na poště odesílá balíky jedna nepříjemná baba, a tak se ptám raději tady.

romcatko
27. srp 2009

kočárek by se musel poslat jako neskladný balík. Zkus pohledat na stránkách české pošty. tam by to měli mít.

lennis
27. srp 2009

Kočárek jsem posílala tak, že jsem ho celý složený omotala strečkou (potavinovou folii), ale byla to průmyslová role, takže mega velká, kola jsem omotala bublinkatou folií a strečkou okolo (smršťovací folie), kočár nebyl pomalu ani vidět, ale došel v poho. Tak velkou krabici jsem prostě nesehnala.
Oblečení atd posílám buď v krabici nebo v igelitce omotané izolepou, i mně tak chodí balíčky 🙂

aponchie
27. srp 2009

a jak se ten kocarek posila?pojisteny krehky ?a kolik to stoji?pls

1matka167
Odpověď byla odstraněná
Zobraz