Jak budete trávit den 21.12.2012?

karotky
16. pro 2012

Já ač nejsem moc pověrčivý člověk,začínám být(s blížícím se datem)čím dál víc nervóznější 😀
Takže Adámek půjde do školky naposledy ve čtvrtek a v pátek budu s oběma kluky doma(manželovi je to šumák,takže ho neřeším).Kdyby náhodou ta "předpověď" vyšla,chci mít své blízlé u sebe,ať už se stane cokoliv 🙂

achalteke
16. pro 2012

Normálně, Šimon ve školce, já v práci. V konec světa nevěřím 🙂.

zamilovanadonej
16. pro 2012

Já na to taky nevěřím (ale co kdyby????) a taky přemýšlím že syna ze školky odhlásím. Mediální masáž na toto téma je dost velká, sousedka je z toho na prášky...

eloana
16. pro 2012

tak mam zrovinka narozeniny)))) jinak jdeme k zubari) takze budeme pohromade......taky me to datum nenechava uplne chladnou

romcovaklarka
16. pro 2012

Muž bude mít dovolenou, takže předpokládám, že budeme balit dárky, možná zajedeme nakoupit vše potřebné na bramborový salát apod. plus poslední chybějící věci na Vánoce, možná trochu uklízet, půjdeme s prckem na pořádnou procházku... 🙂

Jinak já tohleto fakt nějak nechápu 😀 Hned, jak jsem o tom slyšela poprvé, tak mi blesklo hlavou - no ale on ten jejich kalendář musel kurňa někdy skončit, nebo ne? Nemohl být předepsaný donekonečna 😅 😀 Strašně se mi líbí na tohle téma vtip:

favofrenki
16. pro 2012

Jsem na to úplně zapomněla 😀 no asi úplně normálně, snad budeme pohromadě 🙂 Ale myslím že 22.12 se probudím a možná mi dojde co se mělo včera stát 😀

llluckaaa
16. pro 2012

Já na to taky nevěřím, ale jak se o tom pořád mluví, tak člověk začíná přemýšlet a napadají ho všelijaké myšlenky 😅 Přírodních katastrof se nebojím, ale doufám, že se snad nenajdou nějací psychopati, kteří budou chtít předpověď vyplnit. Ať tak jako tak, syn půjde nejspíš jako obvykle do školky, manžel možná nepůjde do práce a já se doma budu snažit tvořit vánoční atmosféru 🙂

renatalen
16. pro 2012

Ten vtip je božíí! 😀 Taky si myslim, že ten kalendář nemohl být nekonečný. Děti ve školce mají besídku, takže budeme trávit den společně.

lrg
16. pro 2012

Nééééééééé, už i tady???? Svět nevzniknul přes noc a ani přes noc neskončí. Kdyby se něco mělo skutečně stát, věřím, že by se to neututlalo a svět už by teď hořel v chaosu.

berenika39
16. pro 2012

http://www.hoax.cz/cze/
Tam si najdi "Nejrozšířenější hoaxy" a tam článek Přípravy na konec světa.

pro jistototu, cituji....:

HOAX
Jedním z velmi častých nešvarů, který se na Internetu vyskytuje, je šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, tzv. hoaxů.
Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o těchto nástrahách, se kterými se denně setkává a které znepříjemňují nebo ohrožují jeho běžné používání Internetu a jsou i v rozporu s Netiketou.
Najdete zde pravidelně aktualizovanou databázi nejrozšířenějších podvodných e-mailů. Dříve než rozešlete jakýkoliv řetězový e-mail, navštivte naši databázi a ujistěte se, že právě Vy nerozesíláte zbytečnou poplašnou zprávu svým přátelům, známým či obchodním partnerům.

ruda
16. pro 2012

nevěřím a budu v práci.... dělám na záchrance, tak tuším rušnou službu....všem přeji pevné nervy a klid v duši, krásné vánoce a rok 2013...

msevy
17. pro 2012

Normálně, syn bude ve školce, pak jdeme na tenis a já večer jdu na tyčku, takže konec světa nám může být ukradený 😀

mafeska
17. pro 2012

Já tomu nevěřim, kolikrát to už tady bylo že bude konec světa. Budu se zabývat přípravami na Vánoce a těšit se na pondělí 🙂

klarka2112
18. pro 2012

My plánujeme oslavit moje narozeniny, nakoupit kapra a suroviny na bramborový salát. A děti budou ve škole a školce.