Jak byste reagovaly na takovou větu?

obloha78
14. lis 2021

Ahoj děvčata,
prosím,jen mě zajímá názor,jak by jste reagovaly.
Co by jste odpověděli na toto" Ten pes řídí lepší jak ty".
Ségra vozí v autě psa,když někam jedou a jejich syn tuto větu řekl tátovi ze srandy.Co myslíte,jak měl na to reagovat,když syn mu takto řekl.Jasný,že pes neřídil,jen seděl ve předu a syna prostě napadlo říct tuto větu🤔.Děkuju a přeju hezký den

juliemichal
14. lis 2021

vůbec nijak,maximálně bych jsem se tomu zasmála.

klokanka31
14. lis 2021

@obloha78 Já bych se tomu zasmála, je vtipný si představit jak by asi pes řídil auto 😄

obloha78
autor
14. lis 2021

@juliemichal právě,že chlap na syna i ségru vyletěl,že ho hrozně ponížily,že z něj dělaji debila,když řeknou,že pes lépe řídí,než on.A ségra je z toho úplně vedle

obloha78
autor
14. lis 2021

@klokanka31 ale jak prý vyletěl na ně,že co si dovolujou ho ponižovat.Podle mého,to neni ponižování

juliemichal
14. lis 2021

@obloha78 ach jo ☹ to je strašné ☹ já bych jsem se tomu fakt jedině zasmála ☹ kolikrát mi kluci říkají,že by i babička řídila líp než já a vždy se tomu zasměji.
a jak píšeš toto ponižování vůbec není

klokanka31
14. lis 2021

@obloha78 Tohle není ponižování,není tak trochu blb co si neumí z ničeho udělat srandu?

obloha78
autor
14. lis 2021

@juliemichal i já jsem to ségře takto říkala.Až je mi tech dvou opravdu líto.Taková hádka,kvuli ničemu.Prý ho tak ponížily,jak nikdo nikdy.Ale já si myslím,že to nemá v hlavě v pořádku.Jinač je to k zasmání.Ale ségra se synem jsou z toho špatný a nejhorší je,že přemýšlela,jestli to syn nepřehnal.Ale vím,ze ne

obloha78
autor
14. lis 2021

@klokanka31 podle mého je.On skoro žádný srandě nerozumí.Je to chlap bez usmátí.Jen vážně.Ale tohle dnes přehnal.Jak jim vynadal,že hrůza

felixfelicis
14. lis 2021

Moje spontánní reakce při čtení příspěvku byla opravit syna, že se říká "ridi lépe než ty"😀. Jinak bych se tomu zasmála.

klokanka31
14. lis 2021

@obloha78 Na místě tvé ségry bych mu řekla že debila z něj fakt neděláme,protože on už jím dávno je.

obloha78
autor
14. lis 2021

@klokanka31 no chytli se dnes opravdu ošklivě a zrovna když jeli k nám na návštěvu.Tak že jsem to měla ješte za horkaJen ségra se moc neumí hádat,ani nechce,sklopí uši.Prý mu v autě vynadala do blbců a debilů a on jí,že je pí-a.No hrůza.Je to nevychovanej a podle mě psychicky nemocnej.Tohle nemůže nikoho vykolejit

juliemichal
14. lis 2021

@obloha78 no určitě to maličký nepřehnal,přehnal to jeho ,,tatínek´´ a jak píšeš,taky se mi zdá,že to v hlavě nemá v pořádku ☹ takto zareágovat,no bych mu pěkně vyčistila žaludek ☹

felixfelicis
14. lis 2021

@obloha78 Jestli toto předvádějí před dítětem, tak synovi moc nemají co mít za zlé. Byla bych ráda, že z něj nevypadlo něco horšího a skončilo to prirovnanim k psovi.

obloha78
autor
14. lis 2021

@felixfelicis ne před synem ne.Jak jsem psala,ségra není hádavá a radči sklopí uši.A jemu je to opravdu jedno,že to slyší kdokoliv.Jen mu prý v autě řekla své,protože už to nevydržela,nebo se pustil do syna,že je lempl a psychouš,když ho přirovnává ke psovi.Ale syn to tak nemyslel

klokanka31
14. lis 2021

@obloha78 Je to prostě psychicky labilní de*il.

obloha78
autor
14. lis 2021

@klokanka31 i já to říkala,přesně

mourovatakocka
14. lis 2021

@obloha78 Půjdu proti proudu. Myslím si, že je to trochu drzost, nejspíš někde odposlouchaná, a asi by bylo fajn vysvětlit, že to se přece neříká, pejsci neřídí a buďme rádi, že náš táta někam odveze. Současně ale nemá smysl kvůli tomu vyletět jak čertík z krabičky. Kdyby to bylo u nás doma, dceři bych to vysvětlila, že takhle nee, v tomhle případě bude problém i v tatínkovi a jeho nervech v kýblu.

ee.liska
14. lis 2021

Nesouhlasím s chováním otce, ale synek se také nezachoval ok. Jak je starý? Toto není úplně vtipné. Toto říci moje děti, asi bych je poučila o taktu a vhodnosti říkat vše, co mám na jazyku

rejalin
14. lis 2021

Asi také trochu záleží na tom, kolik je synovi ( pokud jsem to nepřehlédla). Ono umím si představit, že když tohle zahlásá dítko, se kterým mlátí puberta, tak to také vyzní jinak. Jinak u malého dítěte bych se zasmála, ale zároveň mu naznačila, že není úplně milé tohle říkat, u pubertálního už by to záleželo na tónu atd..

Každopádně reakce manžela je mimo v každém případě.

obloha78
autor
14. lis 2021

@ee.liska prý mu to řekl ze srandy.Nevîm,neseděla jsem v tom autě.Je mu 10 let.Jen si říkám,že nemusel tak syna a ségru vyletět.Přece ho nikdo neponižoval

luci_ela
14. lis 2021

Nevím, nejspíše bych se tomu jen zasmála a maximálně upozornila, že pro příště se takové věci neříkají? Taky záleží jak je syn, starý? Dcera, jsou ji 4 roky nedávno koukala na televizi a v reklamě bylo „tvoje máma je vydra" a ona se mě zeptala. Maminko ty jsi taky vydra? 😂 Co, zasmála jsem se, řekla že opravdu ne, nebo jestli tak snad vypadám a hlavně že v televizi se říká spousta hloupých věcí a nesmí je opakovat. A bylo po všem

obloha78
autor
14. lis 2021

@rejalin a teď mám ségru na telefonu a povídáme spolu.A říká,že ještě spolu nemluví.Jen prý že ho syn hrozně urazil a ponížil

ee.liska
14. lis 2021

@obloha78 no nebyla jsi tam. Máš to z druhé ruky. Ségra je naštvaná a uražená. Ono ve finále ani ten muž nemusel tak vyletět, ale ségra to tak podala. Podle toho, co píšeš, to asi nebyla první hádka. Kluk je dost velký, aby věděl co a jak. Nevíme ani v jaké situaci na vozovce to řekl.
Za mne je toto jen jednostranný pohled a pokud bych se ptala na názor, hodila bych sem i popis situace z druhé strany.

obloha78
autor
14. lis 2021

@luci_ela je mu 10 let.Nevím,ale na 40ti letýho chlapa a takto se chovat urážlivě,až moc.Ani se synem prý ještě nemluví

obloha78
autor
14. lis 2021

@ee.liska píšu,co mi ségra diktuje.Jeli k nám.Než vyjeli,tak jejich pes vyskočil dopředu k volantu a syn seděl vzadu,pak pes přešel dozadu a všici nasedli do auta a jeli.Po chvíli syn povídal tátovi,že ten pes je lepší řidič jak táta.A on hned vyletěl,že ho uráží a hrozně ponižuje.Že má řidičák 20let,tak ať drží hubu.A spustil,že syn je lempl atd atd

obloha78
autor
14. lis 2021

@ee.liska jo a ségra prý neni uražená,ale mrzí jí,jak se zachoval chlap a hned po synovi vyjel a s ní prý též nemluví.Že neuznává žádnou srandu.Prostě bez smíchu

martt
14. lis 2021

@obloha78 Půjdu proti proudu. Sama mám syna kterému je 10 let. Poslední dobou je absolutně "na zabití" nevím jestli prochází nějakou předpubertou nebo by to mohla být začínající puberta. Každopádně teď v tomhle období, kdyby mi tohle řekl, tak se urazím taky. A to právě z důvodu toho , že by to byla špička ledovce jeho chování. Takže za mne bych nesoudila jeden "zazitek", ale podívala bych se na to ze širšího hlediska. Jak se syn choval před tím k chlapovi apod....

orisek56
14. lis 2021

No já půjdu o proti proudu. Me by hláška syna také vadila, ostatně to na mě zkouší moje dcera, tak to znám. Takže bych to dítěti v klidu vysvětlila po svém, ale aby mělo taky trochu respekt k rodicum. Ale podle mě ke ti jen zástupný problém. Rozhodně reakce chlapa není v pořádku, evidentně je z něčeho frustrovaný a někde bude větší problém a jen vybouchl. Ale aby mě chlap řekl, ze jsem pi*a, tak to ne, to všechno předčí, to by ode mě snad dostal po hubě. Takže by spíše měla ségra řešit jejich vztah, protože to je na pováženou.

obloha78
autor
14. lis 2021

@orisek56 ona vztah řeší,ale její chlap je šíleně,ale šíleně urážlivej.A pak nemluví i pár dní.A opravdu to není malá urážlivost.Za vše

obloha78
autor
14. lis 2021

Mě to jen mrzí,že se to stalo,když jeli k nám.Říkám si,že kdyby nejeli k nám,tak by byl klid.Třeba něco jiného,ale ne toto