Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

tatata
29. zář 2009

hmm. ..spomenuli ste tu viacere argumenty : 1. oddychnem si bez neho - fajn pokial ten oddych je aj formou ze mozem ist aj ja na zatah s kamoskou do tretej rana s rovnakou frekvenciou 2. naje sa v krcme, nemusim varit - no toto mi pripada ze by to rozpocet rodiny rychlo polozilo, takze to by sa mi nepacilo 3. manualne maka tak si musi mat pivko - tuto pozor na navyk a aby postupne nebol v krcme radsej ako domaa aby mu pviko a panka nezacalo prilis chutit. Kazdy ma inu toleranciu, je dobre mat svoj svet kamaratov a svoje pivko, ale radim prilisna tolerancia sa nevyplaca 🙂

evelina0007
29. zář 2009

Ahoj holky 😉

můj manžel do hospody chodí tak 2x za rok 😉Myslím,že by mi nevadilo,kdyby šel častěji a občas ho i posílám,ale on na to moc není 🙂 Ale kdyby chodil třeba 2x za týden tak by mi to určitě vadilo 😠

blandik
29. zář 2009

Criterska a Say - byla bych taky pěkně nakrknutá - to, co popisujete dělal můj skoro švagr. Musel téměř každý den do hospody a to býval celý týden od po do pa v práci celé dny a vracel se večer a pak hned na pivko, doma se nedokázal "uvolnit". Není třeba dodat, že v pá a so to doháněl o to více. Když s ním šel manžel na pivo, věděla jsem, že bude doma tak ve tři a o víkendu ráno. Jsem na to mega alergická, když jde chlap do hospody a sedí tam do brzkých ranních hodin. Další den je na hovno a jsem na malého pak sama. Myslím, že ti chlapi by si měli srovnat, co je pro ně v životě důležité. U chlapa s dítětem si mylsím, že maximální přípustná frekvence návštěvy hospody je 1x za týden a do půlnoci doma (nejlépe do 22hod). Optimální pak 1x za měsíc až 3 měsíce.

To mě štve na našich poměrech tady u nás. Přeci, když mají dva dítě, tak ho mají oba dva. Jasně jeden musí do práce, druhý je doma s dítětem, ale když se sejdou doma, tak by měli oba dělat kolem dítka spolu dohromady - je to přeci dítě obou. A ne že jsou to ženské "práce" a chlap s němi "pomáhá", když je hodný. Stejně tak by měl chlap chápat, že s vysedáváním po hospodách je utrum, jelikož je doma dítě a potřebuje jej. Není to jen dítě ženy, ale i muže. Žena se taky musí vzdát hodně věcí, co měla dříve a ráda se jich vzdá. Chlap by to měl mít stejně.

tatata
29. zář 2009

blandik, uplny suhlas. Bohuzial my na Sk v CR sme si zvykli ze chodit do krcmy je normalne a preto je tu takato tolerancia k pitiu a vecernym zatahom a ked clovek vyslovi nesuhlas, tak uz je hned z neho stihacka.

zdenka26
29. zář 2009

no já nevím ale diktovat manžovy že má přijít max.do půlnoci mi nějak v poho nepřipadá.říct to mi manža tak ho okamžitě někam pošlu.každý má právo se pobavit a je přece jedno jestli má dítě nebo ne.Jde vidět že vy asi nikam se nechodíte bavit,protože kdyby ano tak nemůžete nepsat že když má dítě tak s hospodama je utrum,trochu tolerance a svobody ve vztahu neškodí 😉

zdenka26
29. zář 2009

A já taky když jdu pařit tak k malému ráno vstává manžel,je to o dohodě. 😉

zdenka26
29. zář 2009

A že žena se musela vzdát plno věcí co měla dříve?Já jsem se ničeho vzdát nemusela a kdybych už se vzdala,je to jen moje rozhodnutí a nebudu ho nutit i někomu jinému

beruska2x
29. zář 2009

zdenka.. v podstate s tebou sohlasim, ja jdu taky ven i na disce jsem s kamaradkama pred 14ti dny byla, jenze ja jedu "rozumne" druhy den jsem schopna treba v 9:00 vstat a normalne fungovat - uvarit, postarat se o maleho atd a to vetsina chlapu potom neni ☹
asi to je nej problem, kdyby ano tak to vetsine holek neva 😉

zdenka26
29. zář 2009

beruško můj to taky tak dělá a víš co dělám já když jdu pařit?nechám ho v tom celé dopoledne a vyspávám.Manža to bere ví že dělá to stejné

zdenka26
29. zář 2009

Vím že se o malého postará,tak co bych vstávala

beruska2x
29. zář 2009

no tak ja jdu parit kdyz jsme na vikend u nasich, takze maleho ma rukou babi, ktera by nejradsi kdybych spala cely den aby ho mohla opecovavat ale me to stejne neda 😉

macka01
29. zář 2009

moja tolerancia v tomto je na bode mrazu,netolerovala by som nič,žiadnu krčmu,žiadne pivko.Môj manžel tam nechodí vobec,no nie preto že ja som mu to zakázala,preto že sam nepotrebuje.Často sme sa o tom bavili,sa ma pýtal,čo bysom robila,keby sa opil v krčme?ja že :prizabila by som ťa,našťastie je takmer abstinent,pivo len bez alkoholu a doma občas.Krčma by pre mňa bola silná motivácia na rozvod.Ale to je môj názor.Komu to nevadí,tak nevadí.Každého vec.Ani ako slobodný tam nechodil,jednoducho v tom nevidí význam.Tak som rada 😉

zdenka26
29. zář 2009

macka aty nikam nechodíš s kamarádkama se pobavit?Máš pravdu každý má na věc svůj názor,hlavně že to klape doma 😉

macka01
29. zář 2009

nemám za potreby,zabávať sa chodíme spolu a tak nám to vyhovuje 😉

zdenka26
29. zář 2009

aha tak to jo,já potřebuju občas pokecat a zablbnout jen s kamarádkama a pokecat o věcech které manžu nezajímají a tak to má i manža,se mnou neprobere určité věci jako jsou auta,počítače atd

macka01
29. zář 2009

pri tej spoločnej zábave sú aj naší známi takže mam ja s kým poklabetiť a muž tiež má pri sebe chlapa takže to nie je obmedzené len na nás dvoch

macka01
29. zář 2009

no nemôžeme to natiahnúť ako sa povie do rána bieleho,lebo toľko by ná nemal kto dozrieť na deti,

zdenka26
29. zář 2009

to jo,ale už vidím manžu jak jde se mnou na dámskou jízdu na Stodolní 😀

zdenka26
29. zář 2009

by ho trefil šlak 😉

macka01
29. zář 2009

tak keby tam bola zmiešaná partia aby sa necítil zle medzi samými babami tak nevidím problém

zdenka26
29. zář 2009

je jiné jít pařit jen samé ženské a mít tam sebou chlapy.Alespon púro mě.Taky máme společné známé ale taky každý své

macka01
29. zář 2009

tak čo komu vyhovuje,to robí,jasne,ide skôr o to,aby to neprekročilo určité únosné hranice,ako niektoré dievčatá píšu,to je už sila 😠

zdenka26
29. zář 2009

to jo to máš pravdu,určité hranice musí být. 🙂

kristi
29. zář 2009

hranici ma kazdej jinde, ze jo. Myslim, ze kazdy clovek, at uz je partner ci manzel, ma pravo na soukromy zivot v unosne mire pro vsechny. Je to prinosne. Mne by asi jeblo, kdyby jsme byli furt jen spolu a muj muz nemel proste jen "sve" veci.

zdenka26
29. zář 2009

právě,s manžou jsme skoro pořád spolu a je fajn že člověk chvíli vypadne a je chvíli sám bez toho druhého

svoja
29. zář 2009

Ahojky, neda me to a musim reagovat...manzel chodi sportovat a po treninku chodej s chlapama na pivo. Nevadi me to, protoze nez jsem otehotnela, chodila jsem taky (stejny kolektiv, akorat opacne pohlavi, i kdyz jsme se tam nakonec sesli vsichni). Ma dvakrat v tydnu treninky a nekdy o vikendu zapasy....myslim, ze s prichodem mimi to omezi...uz ted to omezil, co jsem tehotna. Nevadi me, ze chodi. Vim, ze kdyz ja chci, muzu si taky jit a budu moct i kdyz bude mala na svete. Takze toto toleruju. Horsi by bylo, kdyby me chodil domu opilej, to by me teda vadilo dost!

macka01
29. zář 2009

veď práve,neprešvihnúť tú hranicu,kedy to už nie je únosné,a robí to peklo zo života tým,čo s dotyčnou osobou žijú,

helcah
29. zář 2009

Přesně jak říká Kristi - kdybychom s manželem chodili furt jen spolu tak by mě asi jeblo. Si neumím představit že by se mnou šel třeba na sraz se spolužačkama ze střední nebo s kolegyněma z práce. A já taky nemusím být u toho, když jde z bráchama na pivo. Nebo třeba když jdou s kolegama - asi tak 10 chlapů, že bych tam zacláněla jediná ženská nebo že by jediný z party nezašel na pivko. Ale každýmu holt vyhovuje něco jinýho. Já jsem prostě občas ráda i ve společnosti jiných lidí, a to i přesto, že mám malé dítě. Myslím, že občas noc přečká i s jedním rodičem.

svoja
29. zář 2009

MAC moje rec....

Ale zas jako drzet ho doma uplne a mit takovyho typka, kterej sam nikam nejde a jeste se pta manzelky jestli si muze dat pivo....tak takovyho bych nechtela....Chce to fakt najit neco mezi, aby to vyhovovalo oboum...rekla bych, ze to je otazka priorit...

macka01
29. zář 2009

tak myslím,že tie dievčata čo písali hlavne na začiatku,že ich muži su viac doma ako nie,no tak im to asi takto vyhovuje.A tí muži keby sa cítili byť pod papučou tak by sa ohradili,veˇnie všetci musia zákonite chodiť na pivko,a to že sú doma,tak to je to iste ako keď niekto má rád more,iný hory,že?netreba sa tomu diviť.Hlavne že sme pokojní a šťastní.