Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

blahovka.cz
28. zář 2009

Ahoj,tak ja musim rict,ze manzel kdyz jde dvakrat za rok,tak je to moc na nej,az mi to prijde divny,ale na pivo nechodi,vlastne ho moc ani domu nechce chodit,ale ma jine aktivity,takze svuj cas travi . . .

babullka1
28. zář 2009

Ahojte moj chodil pred tym ako sa maly narodil kazdy druhy piatok asi.No odkedy sa maly narodil bol len raz 🙂 ked ideme tak vetsinou na vychadzku potom sa stavimeon na jedno pivko ja na kofcu a ide sa domov 🙂

svataterezicka
28. zář 2009

Můj manža chodí tak jednou dvakrát týdně. Občas jdeme i s malou na zahrádku ale jinak chodí domů brzo (na vesnici hospody zavíraj v 11 😉 ). Myslím si že je to i tím létem - zahrádky a později se stmívá a tak. My hodně taky grilujem tak že pozvem známé a kamarády na zahradu a aspon "paříme" spolu. Kojím takže sama taky nikam nemůžu. Ale zkus mu navrhnout at třeba taky pozvete někoho k vám nebo jdete někam spolu k někomu i s malou...

tatata
28. zář 2009

Verim, ze ma tu vacsina ludi odsudi ze prilis "prudim " ale ked niekto piatok a v sobotu chodi domov z krcmy o tretej rano tak je to najlepsia cesta na to aby sa stal alkoholikom. Neviem teda v akom stave chodi domov, ale radim to okamzite zarazit a kompromisne uznat piatkovy vecer maximalne do 10-tej. Ja by som taku situaciu nemohla akceptovat..myslim ze je to velmi nebezpecna situacia 😠

burina111
28. zář 2009

no tak môj manžel vôbec nechodí na pivo...snaží sa tráviť čas s nami. maximálne je to u neho párty u nás v obývačke s mojim bratom alebo nejaká firemná akcia pár krát do roka.

macka01
28. zář 2009

keď je to niekoľko krát do týždňa a takmer do rána bieleho,tiež by som sa bála aby z toho nezačala byť závislosť.Väčšinou človek tú hranicu neodhadne 😲

lenulle81
28. zář 2009

tatata to bychom museli být národem alkoholiků. Můj manžel chodí na pivo jednou za 14 dní vždy s 5ti dalšími kamarády a všechno jsou to otcové od rodin, takže je celkem překvapující, že se tady dočítám, že vlastně většina chlapů je naprosto vzorných... 😨 Jasně, souhlasím, že chodit na pivo několikrát do týdne je špatně a je potřeba to zredukovat, ale přikazovat dospělému chlapovi, aby byl do 10ti doma je přece nesmysl. To můžeš přikázat 15ti letému dítěti a ne dospělé osobě. Ani já bych takový rozkaz nesnesla. A chlapa, který si takové rozkazy nechá líbit, bych doma ani nechtěla. To je totiž potom taky něco špatně....

beruska2x
28. zář 2009

hlavne kazdy ma hranice nekde jinde, ruku na srdce taky jdu pokecat s kamaradkama, sice to neni vecer ale treba na kafe dopo a malyho mam sebou ale kazdej potrebuje relax.. jde jen o to se dohodnout..
zakazy nic nevyresi to ti nakonec ten chlap utece nadobro 🙄 jde o duveru a to ze je svepravny,
jen by to mel byt kompromis s kterym souhlasi oba aby se nekdo necitl ukrivdene...

jako nejakeho tichoslapka, kterej me bude hlidat 24hodin a nehne se ode me bych nesnesla ani ja 😖 to neni chlap 😝

consti
28. zář 2009

beruska a lenulle souhlas 😉 😵 .
Neříkám, že je tím, že jde chlap na pivo nějak víc chlap, ale chlapa, co je se mnou denně doma a nezajde si na pivko, případně si ode mě nechá nařizovat, v kolik být doma, bych teda taky nesnesla... 😅. Každý má mít v partnerství svůj prostor 😉 . A na všem se dá domluvit 😉 .

zdenka26
28. zář 2009

tak u nás se chodí nepravidelně,někdy jde jednou týdně,někdy nejde 14dní.Ted byl na akci s klukama na tři dny a domů přišel odreagovaný a vysmaty.Jsem celkem překvapená že tolik chlapů třeba nechodí na pivo já ze svého okolí neznám ani jednoho,který by si nezašel a vracel se v kolik mu určí manželka 😕 u nás manža dojde v kolik uzná sám za vhodné,je přece dost dospělí a maminku mu nahrazovat nemíním a být za stíhačku,bych se studem propadla 😉

sayast
autor
29. zář 2009

ahoj holky,
dekuju za vase postrehy.
tak my se domluvili na jednom dni z vikendu. tak jsem spokojena. ja taky jdu obcas v tydnu s kamaradkou, tak ma taky pravo. v kolik prijde,to musi vedet sam kdy je to vhodne. narizeni aby byl v 10 doma, to v zadnym pripade. taky by se mi nelibilo kdybych sla s kamaradkou a mela urceno ze za 2 hodinky musim byt doma 😅
zacalo to po narozeni Julky, to je pravda, byla jsem v sestinedeli, tudiz trosku hormonalne polozena, jeho bratr se rozesel s pritelkyni po 2 letech a jelikoz uz nemel moc kamaradu, tak zacal psat edovi. vzdy bylo,je mi smutno, nesel bys na chvili. eda i kdyz se mu treba nechtelo, sel. vzdy se vracival brzo.me to nevadilo,chapala jsem to. jenze pak si na to asi oba zvykli, edovi se to zalibilo, tak uz zacal chodit pravidelne ☹
bohuzel vsichni jeho kamaradi jsou svobodny a bezdetny, i kdyz jsou o 10 let starsi 😒

tatata
29. zář 2009

sayast - super ze ste to vyriesili kompromisom 🙂 ..tak vidis ze sa to vyriesilo a mozem sa este spytat jednu vec : ked sa vracal domov o tretej rano, tak v akom bol stave?

berenika39
29. zář 2009

saysat, super, jen jsem si diskusi četla, udělalla jsi co jsi mohla, ted je to na něm to dodržet. říká se tomu zodpovědnost a k tomu člověk dospěje, obvykle, takže neboj.

napadlo mě abys někdy na víkend naplánovala něco, co by ho motivovalo vrátit se brzo nebo nejít vůbec, psotupně by pochopil, že můžou být i lepší věci, než hospooda. a hlavně - jak poroste prcek, bude pro něj zajímavější,až bude říkat "táta",dostane ho to a program s dětma je pak fajn, tatínkové už jsou mooooc důležitý...

a mě se osvědčilo, když něco "chci", říkám opak. je to sice trošičku "pastička", ale funguje.

kristi
29. zář 2009

u nas jak kdy.....vetsinou tak jednou tydne, kdyz jsme doma a spolu chodime o vikendech, kdyz mame hlidani. Ted chodej na hokej, takze trosku vic....

vetsinou dorazi tak do pulnoci, ale nekdy se zadari a prijde treba ve 3 🙂

helcah
29. zář 2009

1x týdně mi přijde OK. Nechci se nikoho dotknout, ale přijde mi divný, když chlap nikam nechodí. To je třeba z důvodu že nemá žádné kamarády? Nebo nějak si to neumím představit. Můj manžel chodí občas s bráchama a občas je pozván na nějakou oslavu, a pak má taky koníčka, po kterém občas zajdou na dvě, takže to vychází tak jednou za týden nebo za čtrnáct dní. Mě to vyhovuje, občas je dobrý být večer sama doma a pak většinou dorazí v dobrý náladě, a když ho ráno nechám ráno spát a nic mu nevyčítám tak to umí náležitě ocenit. Koneckonců taky občas někam vyrazim, sice teda jednou za čas, ale přijdu většinou až k ránu, takže vstává s malou zase on.
A v kolik se vrací? Někdy třeba kolem desátý a někdy třeba kolem třetí...

tatata
29. zář 2009

..divny..mne sa zase pripada divny ked sa otec niekolkomesacneho dievcatka dva krat do tyzdna vracia domov o tretej rano z krcmy...

zdenka26
29. zář 2009

tatata:chlapy jsou prostě jiní,my ženské to prostě bereme jinak

helcah
29. zář 2009

Tatata: no tak naštěstí můj manžel nechodí 2xtýdně a ne vždy do tří do rána. Ale neumím si představit, že někdo tráví čas pouze v práci a s rodinou. Myslím, že většina lidí potřebuje kontakt i s jinými lidmi. My se třeba takhle občas setkáváme s kamarádkama ze střední.

tatata
29. zář 2009

....to je v poriadku. Kazdy potrebujeme kontakt s inymi ludmi a dat si pivko. Ale u otca rodiny s malym babatkom mi ta frekvencia a dlzka pobytu v krcme pride nenormalna. Ako sa tam moze odreagovavat do tretej rano pri alkohole? Brala by som normalne raz, dva krat do tyzdna pivo s kamosmi na dve tri hodinky a nie v takejto miere. Hovorite o tolerancii a casto takato prilisna tolerancia postupne znici vztah 😒

evitkamalicka
29. zář 2009

moj tak raz za pol roka

tatata
29. zář 2009

a este by som mozno vyjazd do tretej rano tolerovala tak max. raz do mesiaca, a s babatkom asi ani to nie 🙂

tatata
29. zář 2009

..ty si moj clovek evitka, mas ukazkoveho chlapa 🙂

evitkamalicka
29. zář 2009

tatata mne by sa tiez nepacilo keby vysedaval niekde pravidelne 2x do tyzdna na ukor rodiny hoci mu nebranim, ale jeho to ani nejako netaha

horallka
29. zář 2009

môj na pivo chodí pravidelne, lebo on povie, že je obyčajný chlap robotník, ktorý sa v práci riadne namaká a to pivo potrebuje. Ja mu v tom ani nebránim, nech si dá, keď mu chutí.

ianitka
29. zář 2009

moj tak raz za 6-8 tyzdnov a berie ma so sebou 😉

helcah
29. zář 2009

No ono asi taky záleží, v kolik do tý hospody jde. Někdo jde nejdřív do práce a potom domů. Můj muž jezdí domů z práce nejdříve kolem sedmé, takže než vykoupe malou a navečeří se tak je nejmíň osm. Sraz maj třeba v devět ve městě a když se rozsedí do zavíračky tak jsou dvě a než se dopraví domů, jsou tři. A to že máme dítě neznamená, že už ho nikam nebudu pouštět a budu mu říkat, v kolik má přijít domů. O malou se stará vzorně tak nevidím nic na tom, že se baví, když ona spí.

kristi
29. zář 2009

presne jak rika helca, mne to vyhovuje, mam vecer pro sebe, nikdo neprepina programy, dam si vinko a cokoladu a udelam vse, co je potreba, navic nemusim varit, pac se samo naji nekde v hospode

lenkabu
29. zář 2009

Nechodí ale občas by mohl,byl by klid 🙂

evitkamalicka
29. zář 2009

u nas sa cez tyzden manzovi nevari, kedze ma obedy v robote a doma uz nic teple nechce jest, vzdy si da len nejaky rozok s niecim, jednoducho ho nedonutim nic teple zjest ked pride domov, takze varim len pre seba a pre maleho a to vacsinou na 2-3 dni

helcah
29. zář 2009

Jo pokud se člověk nestresuje kde partner je, s kým a co dělá, tak je to občas docela fajn. Víno, čokoláda, oblíbený seriál....A taky pak má na nějakou dobu lepší náladu, jak vypadne z toho pracovního stereotypu