Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

macka01
27. zář 2009

moc tu asi nezapadnem,môj nechodí na pivo vôbec,občas si ho kúpi domov a to ešte nealkoholické.Viem si predstaviť že vas to trapi keď trávite večery samé len s deťmi,čo nie je zlé,ale určite chcete mať muža pri sebe,porozprávať sa a spraviť si pekný večer vo dvojici,keď malé spí.Miesto toho ste same a chlap si užíva ako slobodný.No mňa by to štvalo riadne tiež.Sú aj také,ktoré by neváhali ísť do tej krčmy urobiť scénu,ale seba by len strápnili,podľa mňa,a chlap by im to dal doma určite vyžrať,asi ostava len vážna debata,a určiť si pravidlá.prípadne niečim pohroziť,aby nemal istotu,že ho doma čaká milujúca žienka nech urobí hocičo. ☹

petusko
27. zář 2009

tak moj je v krcme od otvorenia az do zaverecnej... kazdy bozi den, piatok, sviatok, stale. uz piaty rok.
co uz narobim, ked je ta krcma nase zivobytie 😅 😀

cepinek
27. zář 2009

say: tak Jirka chodí každý čtvrtek na fotbal, pak na pivko, ale kolem půl desáté bývá doma. Pořádně zapaří, tak jednou za rok, takže se to dá. TE´d když je miminko, je potřeba, aby byl chlap s tebou ať na to nejsi sama. I ty potřebuješ vypnout a odreagovat. Holka máš to těšké, já bych doma dělala dusno.

kaleilah
27. zář 2009

Say,u nás to bylo podobně jako u vás, manža chodil několikrát do týdne, já byla těhu, neusla jsem dokud nepřišel domů,potřebovala jsem prostě vědět že dorazil živeja taky jsem chtěla vědět v kolik 😠 domluvili jsme se že do půlnoci ok, ale chodilspíš k ránu, já s břichem před porodem ho vyhlížela i do šesti do rána,vyklepaná jestli semu něco nestalo... proběhlo hodně drsných hádek i jsem sepsala žádost o rozvod 😅 ( jen provokačku) a je klid, byl zrovna včera, po 7mi měsících sám,dorazil v půl jedný a bez problémů, a to jsem ho sama poslala, že už dlouho někde nebyl a já chtěla mít klid. takže chodíme buď spolu-když tchýně hlídá, nebo nikdo...

petronelie
27. zář 2009

Say,to je mi líto,že je to takhle. Neřeknu,kdyby pravidelně chodil třeba každý pátek, prostě jeden den....a ty si s tím počítala a udělala si třeba holčičí večer, pozvala kamarádku....nápad vana s mani-pedi taky není špatná.

Ale zkusme se na to podívat z pohledu manžela....třeba má pocit,že se věnuješ hlavně dcerce, že ho třeba nepotřebuješ tolik jako předtím, a tím pádem mu nedělá problém takhle chodit ven. To zas mluvím ze zkušenosti kamarádky, která má takového manžela...po dlouhých peripetiích manžel přiznal, že žárlí, cítí se odstrčený a tím pádem utíká za kamarádama. Nemusí to tak být...ale zkus se ho přímo optat.Protože ta frekvence Tvého muže není vůbec normální a mě by to hodně vadilo....vlastně bych to nezkousla ani týden.

Někdy si taky přijdu sama, můj manžel hodně pracuje, ale snaží se být s náma co nejvíc....ale když si to tak tu, tak si říkám...zlatej náš taťka 🙂

karotky
27. zář 2009

Já už ani nevím,kdy byl na pivu naposledy. 😅
Musela jsem se teď manžy zeptat.............................prý někdy před prázdninami. 😀
Ono je to tím,že jak už se neurvu od dítěte(nemáme k dispozici žádné hlídání),tak už nemá chuť nikam chodit a kompenzuje si to grilovačkami,které pro známe pořádáme,nebo jezdíme na oplátku k nim. 😉
Ale jsou dny/večery,kdy bych ho na to pivo vykopala sama. 😀

stylly
27. zář 2009

Můj muž nechodí vůbec,..a když jde tak jde semnou tak 1krát za měsíc a s přáteli třeba po sportu 😉

blanka.k
27. zář 2009

Můj někdy jde 3x týdně,ale někdy třeba 3 týdny nejde. V průměru 1x týdně určitě. Ale min. v polovině případů má předtím jednání na radnici, které se pak jen přesune a debatí se dál v pizerce nebo mají "zasedání" obč.sdružení jehož je členem a které se taky koná u piva. Akorát nechodí do hospody, ale do nekuřácké pizzerie. Přijde většinou kolem půlnnoci. Když jdou ale z kolegama z práce, nebo z býv. práce, tak se nevrací před 2 ranní, občas dojde nad ránem. Neřeším to, já zas nebývám doma o víkendech, kdy zbalím foťák , sednu na vlak a jezdím si po památkcáh po republice. 😝

makak21
27. zář 2009

Nehcodí vůbec...celkově vůbec nepije, ale jelikož zvládne několik hodin v kuse sedět u počítače, tak se mě rodinný večer stejně netýká 😀 ale to neřeším, páč sedím u svého, nebo spím s malým 😅 občas mu říkám, ať někam vyrazí s chlapama, ale říká, že je na to moc línej 😀

blanka.k
27. zář 2009

a ještě dodám, že s mužem jsem denně "ve styku" 23 let (od předškoláku, přes základku, gympl,....), a prostě na pivko vždycky chodíval, takže v tom nevidím nic divného (však už na gymplu jsem v hospodě sedávala s něma, akorát u Kofoly), naštěstí, když mi přeba není dobře, automaitcky schlzku zruší a zůstane doma.

sakura77
27. zář 2009

moj teda nastastie pivo nepije,obcas sa zastavi po praci,ze si sadne so zamestnancami na polhodku na kofolu,po veceroch nechodi-parkrat do roka akurat ak ma nejaky dobry kamarat oslavu,inak nechodi,vecery su len nase 😉

blanka.k
27. zář 2009

Makak . já myslím, že jsi to napsala dobře, podle mě je jedno, jestli sedí u pc, je v hodpodě, nebo tráví 3x týdně třeba na letišti pouštěním modýlku letadla, prostě se chce odreagovat, někdo hotl jde sportovat, někdo jde radši na pivko. Tragédii bych z toho nedělala, pokud se k rodině chová "tak jak má". Teda pokud letitý zapřísáhlý abstinent nezačne najednou několikrát týdně navštěvovat místní hospody to je pak o něčem jiném.....

makak21
27. zář 2009

Blanko přesně tak...každý vypouštíme páru jiným způsobem, ale je fakt, že kdyby mi chodil na pivo každý víkend a oba dny, jako zakladatelce, rychle bych mu přistřihla křídla...nejde o to, že se potřebuje odreagovat, v tom bych mu nebránila a ani by mě to nenapadlo, ale vše se dá dělat v únosné míře.

hanka274
27. zář 2009

say, ked pises ako casto chodi a ze to je teraz poslednych 5 mesiacov...moze to byt aj kvoli malej...toto vsetko je nova situacia pre nho, ja viem, aj pre teba, ale proste pre chlapov je to uuuuplne nova situacia. Niekoho to podstrci dalej, niekto sa chova ako tvoj muz, moj ex sa zmenil uplne a naspat to uz neslo, takze to skoncilo pri rozvode /aj ked dovod na rozvod bol predovsetkym uplne iny/...mozno sa pomaly dostane spat...chce to mozno trpezlivost z tvojej strany ALE zaroven aj prisposobivost z jeho strany...ty si cely tyzden sama s malou a ked si on este niekam vybehne...mas naladu taku, ze"mozem sa ja na toto cele vysr.t", to je uplne jasne...obaja ste rodicia, nielen ty...
Moj na pivo viacmenej nechodi, da si ho bud na navsteve, alebo v nedelu po futbale /to sme tam vsetci/, alebo doma...no pivo, velmi malo. Co som rada.
No konkretne tvoj manzel podla mna chodi dost neskoro domov a ked chodi kazdy tyzden niekolkokrat, to je tak isto dost casto...Nech si ide po praci, alebo cez vikend, no nie v tom danom tyzdni a urcite nie napriklad dlhsie ako do 22-23h, ale na dve hodky-tri...vecer, to uz by si bola urcite rada, keby ste zalahli do postele spolu a nie iba ty vyckavanim kedy on dojde...to je na nervy, urcite.

ojo
27. zář 2009

ahoj, před porodem jsme chodili s přítelem spolu standartně 2-3x týdně 🙂 po porodu jsme taky chodili spolu, seděli na terase, malej ležel v kočáru a domů jsme šli kolem 19h...jindy šel někdy večer sám. Teď jak začli dávat v neděli superstar, tak chodí každou neděli, páč v telce nic jinýho nedávaj...občas jde i v týdnu, když má chuť na točený...jinak si kupuje pivo domů 🙂

raubirka
27. zář 2009

No holky, jak Say, tak Criterska: tak to me fakt mrzi! To musi byt strasny, i kdyz ja taky uplne odvazana nejsem, ze je Tom furt v tahu, ale tohle bych asi hodne spatne rozdychavala....
Hrozne rada bych Vam holky poradla jak na to, ale fakt neviiim ☹ Jako ja byt na Vasem miste, tak se jdu klidne poradit i nekam k psychologovi... jako fakt.. uz kolikrat jsem si rikala, ze tam zajdu, aby mi nezavislej clovek dokaal rict, jak v urcitejch vecech reagovat, abych dokazala mit veci pod kontrolou... abych dobre vedela, jak na toho myho chlapa...

simlenka
27. zář 2009

Tak ja to tady procitam,koukam mate same vzorne manzely. Ja taky - Pavel jezdi na vikendy k rodicum,kde si vecer zajde do hospody a hlavne do lesa (myslivec),musim rict,ze mi to absolutne nevadi,to ze travi vecer v hospode beru tak,ze si potrebuje pokecat s kamarady,odpocinout si... Ja mu do toho vubec nekecam.Zato pak ten cas,ktery travi s nami nema chybu,venuje se Terince i mne naplno.Neni toho casu tolik,ale je to pekny a rozhodne lepsi nez aby znudene sedel vedle me a nemeli jsme si co rict.Naopak kdyz ja chci nekam jit,nema s tim problem a jdu.Driv to bylo horsi,pze Terinka taky byla prsni zavislak,nekojim od prazdnin,ale tak aspon ty 2 hodinky mezi kojenim jsem odejit mohla.Coz jsem teda malokdy vyuzila,ale nebyl to problem. Say,pokud mate jinak spokojeny vztah,tak to zkus nechat byt,nevycitat a tak... ono se to upravi,pripadne zkus ty treba v patek navrhnout,ze si na hodku odskocis a uvidis,ze manza nebude proti... A v ty vecery,kdy doma neni,si najdi neco ,co te bude bavit - cti,maluj,plet svetry,cvic... Treba manzovi vadi,ze na tu hospodu nadavas a tak od hadek utika anebo holt ma pocit,ze se zas tak nezmenilo a nevidi duvod,proc nekam nezajit,kdyz mala stejne spi.Je to tezky,ale kazdopadne jako prvni krok je nevycitat,nehadat se a doprat mu co chce - aspon u nas to tak funguje a ja pak vim,ze se na nej muzu spolehnout a s cimkoli obratit a bude mi vyhoveno a zijem spokojene.

smardik
27. zář 2009

my chodíme spolu - jak je teplo tak s kočárkem sednout si ven, manže si dá 2pivča a jdem. Sám na pivo tak 1x za 2měsíce a někdy ani to ne.

raubirka
27. zář 2009

jo a taky souhlasim s Bef... ja nevim, jestli Ti jeho kamaradi chodi i v tydnu, tak at si treba dvakrat- trikrat v tydnu zajde, ale at je o vikendu s Vami a treba i jednou za 14 dni at si zajde o vikendu, ale nemusi tam snad vysedavat tak pozde...
A vubec, Julinku chtel snad i on, tak jestli spinka dobre, tak at se vcer stara a taky si vyraz... treba jen do dvanacti a prinejhorsim by Eda mohl dat Sunar, nebo tak...

smardik
27. zář 2009

ale kamarádce chodí manžel tak 3-5x týdně, přijde ve 4domů, nají se, chvíli je na PC a jde a přijde v 1ráno a v 6jede do práce, mají 11měsíční dceru ale té se nevěnuje, za 11měsíců s ní nebyl venku

kristina25
27. zář 2009

say
aj moj chodil na tyzdnovky a cez vikendy som chcela, aby sme boli spolu.
Ale moj manzel uz bude ex isiel v piatok z prace rovno do krcmy a prisiel domov az o stvrtej rano. Sobotu prespal a pooobede sa zobudil akoze nema cigarety a vratil sa az okolo 23. A v nedelu poobede odchadzal do prace ☹
Takze krcma nam zobrala vsetky vikendy. 😠

marinka
27. zář 2009

U nás manža nechodí do hospody vůbec, ale každý pátek má pivečkový večer u telky 😀 Je to takový jeho rituálek, odreagování a neexistuje, abychom někdy v pátek večer byli 😀 Nevadí mi to vůbec, opilý není, jen v dobré náladě a hlavně jsem ráda, že je doma. Občas už ho teda i někam s kamarádama posílám, ale jemu se vůbec nechce, přitom dřív občas někam zašel, ale teď už si vůbec nepamatuju, kdy byl někde naposledy..
Chození každý týden a dokonce i víckrát v týdnu by mi vadilo hodně, to se vám holky vůbec nevidím, že vás to štve ☹

henikav1
27. zář 2009

baby a skusili ste uz urobit nieco take, ze jeden den ide von manzel a druhy den vy??
u nas to teda celkom funguje, nestve to nikoho a chodime von s mierou 😵

titkovamiriam
27. zář 2009

tak moj nechodi vobec a ked tak ideme spolu 🙂

henikav1
27. zář 2009

titkovamiriam, tak to mas pravdu, to je uplne idealne, aj my tak fungujeme ked sme spolu, ale kedze sa vidime malo (zijeme kazdy v inom state kvoli praci) a vacsinou fungujeme len cez pc, tak to riesime takto. Ale samozrejme, vzdy vieme o tom kam ide ten druhy a kedy sa vrati. Je to o dovere
ale keby sme zili spolu a chodil von takmer kazdy den, iste by ma to stvalo, zase trosku slobody by som mu dala, vsetko s mierou

pipinka
27. zář 2009

ahojky, já sice nejsem vdaná ani nemám děti, ale když jsem byla těhulka, tak musel na pivo každý týden chodit. A ještě k tomu se vracel domů až za světla a nalitej jak bomba 😠

raubirka
27. zář 2009

simlenka: taky mam doma myslivce 🙂

beruska2x
27. zář 2009

sayast.. tak musim rict ze tahle frekvence by me u zenatyho chlapa s ditetem taky vadila 😢 manza chodi do hospody v patek 1x za 14 dní.. je pravda ze se vraci dyl, tak kolem 1 - 3 hod ale v tydnu absolutne nejde nikam, kdyz venku grulujeme o vokendu tak si i v sobotu treba da 2 - 3 pivka na zahrade ale to si ja dam vinecko taky 😉
nekdy jde pryc treba kdyz nedko slavi - narozky, narozeni potomka ale to je jednou za cas a nekdy jdu s nim (podle toho kdo je oslavenec )
urco bych s nim promluvila v tom smyslu ze mala rychle roste, ze by si ji mel uzivat, ze to za chvili zacne vnimat a co ji reknes?? tatinej je pryc/po opici/v hospode tak si s tebou nemuze hrat...

to by me hodne mrzelo... urco je to o dohode, zkuste najit nejakou spolecnou aktivitu a hlavne so sezen hlidani, i dyby na par hodin a nekam vyraz (s kamaradkama a bez nej) a on si to uvedomi 😉

consti
27. zář 2009

Holky nezlobte se, ale co to je teda za chlapy, co vidím v hospodách 😎 ?? A jsou to často i štamgasti, co tam jsou několikrát týdně nebo chlapi po fotbale atd. 😀 . Není to spíš tak, že chlap zajde na pivo, ale dá si jedno, dvě a vám to neřekne 😀 😉 ? Má známá mi například také tvrdí, jak ten ejjeí na pivo nechodí a přitom vím, že zrovan nedávno byl na pivě s mým mužem atd. 🙂
Jinak já si myslím, že u každého je ta frekvence jiná a taky záleží hodně na tom, kolik toho vypije. Můj muž chodí tak min.3 x týdně, kolikrát jdeme i spolu 😉. Větinou si dá pár piv a nejpozději ve 22.hodin je doma a vždy v pohodě. Víc se napije třeba na nějaké akci, kde jsem i já, ale málokdy je teda podobraz. Tak jsem ho zažila jen párkrát 😉 .
No a jeho kamarádi, co mají rodiny chodí taky min.jednou týdně na pivko, tak se pak u těchto diskuzí nestačím divit 😕 😀 .Nnebo se m víc přispívají ty, které mají doma vzorňáky 😉.

beruska2x
27. zář 2009

consti ono to asi zalezi i na tom co delaji v praci, muj manza by si to kvuli praci dovolit v tydnu nemohl 😉
kazdopadne je je pravda ze exmanzel mi taky tvrdil jak je dlouho v praci a pritom daavno sedel na pivu, no taky je z nej ex 😀