Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

tatata
28. říj 2009

..no vy mate teda dva problemy naraz : muz ta obmedzuje a nerespektuje tvoju slobodu a rovnocenne postavenie a druhy je alkohol..zacnite to rychlo riesit kym sa to este viac nezhorsi 😖

nikollette
28. říj 2009

Nechodí vôbec na pivo 😉

astrane
28. říj 2009

janettt-tak to jsme na tom podobně...ale ty ještě hůř...takhle se dlouho žít nedá...taky na to přijdeš...budeš nešťastná anebudeš vědět,jak z toho ven

janettt
28. říj 2009

Ja sa trapim uz teraz ale nemam odvahu ukoncit to kvoli synovy ma to strasne boli on stale vola tata a ja si neviem predstav ze mu ho zoberiem.Nasi byvaju v inom okrese a auto nemame tak neviem kedy by bol s Adamkom.A este stale si hovor. ze ved ma nebije a je dobrak v podsate.Tak baby fakt nevim ako to dopadne uz sa ani nevieme porozpravat a ja uz to necham plinut a uvid co bude.

astrane
29. říj 2009

janett-jsme na tom asi podobně ☹ ...jediné,co ti můžu prozatím poradit...nepořizuj si s ním druhé dítě...bude to pak ještě těžší...taky jsme přišla na to,že když nic neudělám,tak se taky nic nezmění...mám pořád ze všeho strašněj strach...ale snažím se stím nějak pracovat.co bude dál taky nevím...
děti jsou z tatínkem taky spokojený-zatím...

janettt
29. říj 2009

Ahoj astrane.Mas uplnu pravdu ved som aj radsej nasadila HAK.Keby mam dalsie dieta tak uz fakt nic neporiesim mozno az deti odrasu.Ked som nemala dieta nikdy som nechapala vetu ze ostavame spolu alebo snim kvoli detom.Tvrdila som ze nikdy by som kvoli detom neudrziavala nefunkcny vztah ale riadne som vam maminy vtedy kryvdila.Teraz som pochopila ake je to tazke .Astrane budem nam aj ostat. zenam drzat palce nech sa nas zivot obrati k lebsiemu skvor ci neskvor.Pa

astrane
29. říj 2009

samo od sebe?tomu nevěř....

janettt
29. říj 2009

A ako to budes riesit ty astrane.Ci uz si si zvykla ze mas takeho muza. Ked tu citam tie prispevky ako su niektore zeny stastne a maju super partnersky vztach tak stale viac tuzim po tom istom.Stale mam pocit ze musim niest zodpovednost za vsetko aj ked je dobrak ja nemozem zato ze litva zvotom a kvoli nemu nim musimlitvat aj ja.Vobec nezijeme spolocenskym zivotom.Ja ma rada sport,turistyku,rodinneho psa by som chcela aby sme chod vsetci spolu na prechadsky,obcas mat nejake stretko spolu s inym parom.Ale jemu staci pivo,futbala zena co ho caka doma.Mam chut to tu zabalit a povedat bud pojdes somnou prec a zacneme odznovu alebo pojdeme len s Adamkom.Minule som sla kamoske reku decka sa pohraju.Povedala som mu kam idem .Prisla som a uz bol zduty poto siel do krc.a ked prisiel tak sa namna osocil ze de som bola dru raz ze nech ho neklamem atd.Kukala som jak puk a neviem dodnes ocom tocil.Dnes mi pise z roboty prepac lubkam vas.Vecer samozrejme udobrovacka a sex co ma uz vobec nebavy lebo je to stale dokola o tom istom.A za take dva dni budeme zase povad.Atakto sa unas sype cas.

tatata
29. říj 2009

janett ..ty mas velky problem : mas ziarliveho pijana. Asi taky bol vzdy a ty si myslela ze sa to zmeni. Co s tym teraz? Dat noz na krk? Predpokladam ze ste sa o tom uz sto krat rozpravali. Preco chodi kazdy den do krcmy a preco mu vadi ked ides niekam ty? Co ti na to odpovedal? ..z toho nic dobre nekuka teda ... 😖

astrane
29. říj 2009

janett-já už jsme v koncích a balím...zatím nevím na jak dlouho,ale musím pryč...prostě to tak cítím...co bude dál to se teprve uvidí

janettt
29. říj 2009

Ahoj tatata teda ked to pises ty tak to vypada hororovo.Ono je to tak ze on je dobrak len proste vyrastal v prostredi kde je krcma uplne bezna sucast zivota.Niet sa co cudovat ze prenho som ja ta narocna co chce vela od neho.A ta ziarlivost to len teraz zacalo.Prva zena ho podvadzala a on teraz ked sa furt hadame a mne akoze stale nieco vadi tak je aj malo sexu a on si uz namysla ze niekoho mam. Ale to ze chodi na pivo zato nemoze to ze ma malo sexu chodil nan vzdy a preto ho ta prva aj zac. podvadzat.To je moj nazor.A astrane teba obdivujem a strasne moc ti drzim palce aby si sa nedala a uz ked si spravila prv. krok tak vydrz, mas sancu na krajsiu buducnost. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

astrane
29. říj 2009

jo?...já myslím,že teď to teprve začne....
nevím,jak to s náma dopadne a ani nad tím teď nechci přemýšlat...jen je mě hrozně líto kluků-nemůžou za to,jaký mají rodiče...

janettt
29. říj 2009

Ja vim je to strasne mne ide srdce puknut len pri pomysleni ze by som malemu zobrala tatinka .Tebe je urcite tak hrozne dufam ze mas okolo seba aspon ludi ktory ta podporia a pomozu to prekonat.A kde vlastne byvas v CR.Moja mama je z Nejdeku.

kalu
30. říj 2009

Holky- ono "sebrat tatínka"- je takový zvláštní termín. Tím, že se rozejdeme s partnerem, dětem přeci tatínka nesebereme.Třeba u nás se taínek mnohem víc chová jako tatínek až po rozchodu- vezme si malou na jedno odpoledne v týdnu a naplno se jí věnuje (výlet,srandičky, hraní atd...) a malá ho začala mít ráda. Když jsme byli spolu, tak s námi sice fyzicky byl každý den, ale jako táta nefungoval vůbec. (s ničím nepomohl,ani si nepohrál atd., prostě nic)- takže malá s ním má stoprocentně lepší vztah až teď a navíc žije v klidu a harmonii.
Ono pokud má táta své děti rád, tak to pro něj přeci nekončí rozvodem, ne? Stará se i dál a děti vědí, že tatínka mají a má je rád, jen prostě nebydlí s mámou pohromadě. Samozřejmě , že ideál je, když se mají rádi všichni a žijí spolu, ale pořád je lepší (podle mně) žít odděleně a v klidu, než aby dítě sice vidělo tátu každý den, ale nepříjemného, hádajícího se s mámou, nebo dokonce nalitého. 😒

janettt
30. říj 2009

Ahoj kalu vpodstate mas uplnu pravdu stym suhlasim.Ja som to skvor myslela na seba.Unas by to bol velky prblem.Keby odidem tak dost daleko a neviem si predstav ako bez penazi a auta by si maleho chodil bravat.Musel by vzdy niekoho otravovat aby ho odviezol a vyslo by ho to 20eur.Nema nato.

kalu
30. říj 2009

Janettt, v tom máš zase pravdu ty- já to měla oproti tobě a Astrane mnohem jednodušší v tom, že my jsme žili v mém domku a tak jsem se já s malou stěhovat nemusela,stěhoval se on a bydlí jen 10 km od nás.

Na druhou stranu- je moc smutné, když toto je hlavní důvod, proč s ním jseš ☹

tatata
30. říj 2009

Janette, nechcela som aby to vyznelo hororovo..ale ty by si mala skoncit s tym ze ho budes ospravedlnovat. Bezdomovci na ulici su vacsinou alkoholici, ktori prepili aj poslednu koselu a mohlli to byt ked mali 20 rokov uzasni ludia a skveli otcovia. Len potom ich ten alkohol pohltil lebo alkohol bola ich modla. Ak sa Ti da, tak sa prestahujte, pokial zostane v tom istom prostredi tak bude stale chodit do senku za kamaratmi. A ta ziarlivost, no bohuzial to neospravedlnis tym ze ho podvadzala prva zena, asi mala toho dost a nasla si niekoho lepsieho. Pokial sa na tebe hneva ked ides len kamaratkou , tak je to nenormalne. Astrane, vela stastia, mozno tvoj odchod mu otvori oci . Drz sa . 😉

astrane
30. říj 2009

Díky...jsem sama zvědavá,co to udělá...se mnou i s ním...

misa.ottovka
31. říj 2009

Ahoj holky. Včera jsem náhodou narazila na tohle téma a úplně jsem se v něm našla. S manžou řešímg něco podobného, inu dala jsem mu včera přečíst vaší diskuzi, a světe div se, nikam včera nešel!!! Do tohojsem si promluvila s jeho mamkou aby mu domluvila,a asi to prozatím zabralo. Jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží. Držímvám palce a pevné nervy.

janettt
31. říj 2009

Ahoj miska tak to je dobry napad lebo chlap zisti ze niesi paranoidna ale mas pravdu a trapis sa ako mnoho inych zien.Ten moj je tvrdohlavy jak baran a ma len svoju pravdu.Ale mozno to skusim aj ja takto sprav.Atebe drzim palceky bolo by skoda keby prisiel o taku krasnu zenu a babenko.Pa 😉 🙂 😅

zuzanka159
31. říj 2009

Nechodí absolútne na pivečko 🙂 🙂 🙂 a to som rada chodíme iba spolu na kofolu

rimmel
3. lis 2009

moj muz nepije a neviem si vynachvalit! 🙂 🙂

misa.ottovka
3. lis 2009

Janett:díky za podporu, nu uvidíme jak mu todlouho vydrží,ještě dám vědět 😀 Ovíkendu zkusíme první hlídání u babičky přes noc, kdy si poprvé od porohu vyjdeme společně někam na večeři a posedět, to udělá taky hodně.

helcah
3. lis 2009

Míšo to určitě chce abyste si taky někam občas vyšli sami. Já bych asi partnerovi nezakazovala chodit úplně na pivo, ale kdybyste se dohodli třeba pro začátek na frekvenci 1x týdně a to třeba jen na pár hodin, nepomohlo by to?

rimmel
3. lis 2009

ako nechapem ako moze dakto zakazovart...ak muz chodi 3-4krat tyzdenne,ocividne je to to, co on chce a stym nikto nic nenarobi a a k aj ostane doma lebo vy chcete, nebude stastny

kozinka
3. lis 2009

Můj manžel nechodí na pivko skoro vůbec, a když tak to je na dva a ještě k tomu nealkoholické 😀 on má často pohotovost (dělá servisního mechanika výtáhů), takže musí být pořád na drátě a kdyby něco musí jet 😉 Ale i když má volno tak nějak k pivku netáhne, přes zimu vůbec! A v létě chodíme spolu si sednout někde na terásku kde se i malá vyřádí, dá si 2-3 max. a jde se domů 🙂 (a jak říkám, to jen když nemá pohotovost, jinak pije birelka 🙂 )

misa.ottovka
5. lis 2009

Helcah: můj manža nechodí každý týden,to ne. Ale když už jde,tak to stojí za to a vrátí se třeba v 7h ráno. To mi vadí víc, než kdyby chodil 1x týdně třeba na pár hodin a vrátil se brzy. To on prostě neumí, bo má vedle sebe kamarády vesměs svobodný,co ho ho lámou at prostě nechodí dom. To se mu pak v noci ani nedovolám kde je. Poslední dobou ale v kolik slíbil, v tolik přišel. Ale už mu nevěřím,bo mi dost zklamal,dala jsem mu tolik šancí a zklamal. Jsme spolu 5 leta začal chodit až poslední rok,co jsme se přestěhovali do bytu nad hospodou☹(((((. Takže ho nikam nepouštím a spoléhám, že si to uvědomil. No jinak manža ted jde do nové práce,kde bude dělat na směny,takže to už taky nebude moct pít tak často. No uvidíme.

misa.ottovka
5. lis 2009

Samozřejmě nejlepší varianata je, když manžel nepije, to vám holky upřímně závidím ☹

rimmel
5. lis 2009

misa.ottovka no to je smutne ☹ mna to vzdy tak rozculi ked citam aki ti chlapi su..ale vies, ja nevidim ani tak problem v tej krcme..ale v jeho prioritach..ale zase ked raz za tyzden takto ide to sa da nie? aj on sa musi nejako odreagovat 🙂

tatata
5. lis 2009

..neuznavam odreagovanie sa v krcme do siedmej rano, to mi pride chore 😒 ...to sa mozu vsetky matky s detmi chodit odreagovavat raz za tyzden na diskoteku do siedmej... aky je v tom rozdiel?