Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

zdenka26
18. lis 2009

dzio ale chlapy to nemají jen o tom pivu ale i o tom že tam pokecá o věcech které stebou nepobere 😉 Já chodím s kamarádkama na vínko a hodka je strašně málo 😒 sedím s něma vždycky minimálně 2 hodky.Věř tomu kdybys kamarádky měla a občas sněma vyrazila tak ti to ani nepřijde 😉

svoja
18. lis 2009

Hodina je fakt malo si myslim....

zdenka26
18. lis 2009

A taky pokud chlap není alkoholik a nechodí domů namol a chová se v pohodě,tak proč mu něco přikazovat,jsme přece manželky a ne maminky.Já bych osobně nesnesla kdyby mi manža přkazoval jak dlouho můžu kecat s kamarádkama 😉

bejbypd
19. lis 2009

u nas chlap nechodi na pivo ale na kofcu sama ho tam pekne vytrojim vzdy ked mam ordinaciu alebo superstar 😀 o osmej ho vystrojim poviem nech je do desiatej doma tak sa vzdy smeje ale zakazdym je doma uz o pol desiatej vraj sa v krcme nudi 😀

misakri
19. lis 2009

už jsem chtěla jít spát, ale nedá mi to.. 😉

mm chodí tak 2-3x do měsíce.. podesět, pokecat, zahrát si šipky, karty atd.. u toho si dá pár panáků a je mu fajn.. nikdy by mě nenapadlo mu vyměřovat čas.. 😕 .. vím, že je tam se svými kamarády, kteří také mají rodiny.. potřebují si pokecat, postěžovat si, pochlubit se, atd..

stačí mi, že napíše sms.. že dorazí asi kolem 2hod ráno a je to.. neřeším.. 😉
já se ho taky neptám, jak dlouho mám být venku s kamarádkama.. 😎

dzio.. nezlob se, ale hod je opravdu málo.. to se teprve rozjíždí debata.. 😉
měla bysis najít kamarádky a občas taky někam vyrazit.. abys viděla jaké to je.. 😉 .. hned bys změnila názor.. 😉

misakri
19. lis 2009

na posezení u pivka ( já u vínka ) mi příjde akorát tak 3-4hod.. beru to samo podle sebe a mých zkušeností.. 😉
když je dobrá nálada, tak klidně do rána.. to pak čas ztrácí hodnotu.. 😉

kaci1
19. lis 2009

dzio2, když se jde člověk někam odreagovat, tak se nedají pčítat hodiny.
Já spíš nechápu jak zvládá chodit 5x denně na pivko?
My ještě nemáme děti, ale i tak máme spoustu jiných starostí po práci než jít na pivko.
Samozřejmě chodíme,ale jednou za týden nám to bohatě stačí. Člověk má taky jiný věci, než vysedávat v hospodě.
Jinak mě docela zarazilo, že nemáš žádnou kamarádku! Jak je to možné?

kaci1
19. lis 2009

Jinak jsem koukala do tvého alba! Máš moc krááásnééé děti.-) Divím se, že manžel nespěchá po práci domů,aby si jich užil.

dzio2
19. lis 2009

no babky tak dam na vas 🙂 asi mate pravdu kaci dakujem za pochvalu ,kaci asi sme sa nepochopili ,nechodi denne 5krat ale ja som to mys ze raz v tyz ide 5krat a inokedy zase 1krat do tyzdna no a kamaratky nemam preto ze najlepsia kamoska sa mi odstahovala prec a ostatne by som nazvala len zname 😀 niesom typ co potrebuje kamosky asi som vadna 😀 ale dakujem za vas nazor

rimmel
19. lis 2009

dzio niesi divna ja tiez nepotrebujem kamosky..mala som dlhe roky jednu naj ale s tou uz sa nebavime koli jej snubencovi pakistancovi haha...

dzio2
19. lis 2009

rimel potesila si ma uz som si myslela ze som len ja taka dcera mi to vytika ale ja to fakt nepotrebujem,

rimmel
19. lis 2009

inak moja mama je taka ista mozno som to zdedila haha 😀 mne staci manzel ten je moj naj.kamarat

terina25
19. lis 2009

moj nechodí vobec 😉

monkula
19. lis 2009

kedy chce

rimmel
19. lis 2009

ani moj nechodi :P lebo nepije

lante
19. lis 2009

nechodí 🙂

heliik
13. dub 2010

můj tak 4krát do měsíce. 😀 😀 Někdy bych si i přála aby chodil častěji 🙂

misi78
14. dub 2010

nechodi 🙂 ale zas chodi hrat malou kopanou a hokej 😀 hokej uz zkoncil to bylo jednou tydne a fotbalek ma jednou nekdy dva krat do tydne, ale je to jen na cca dve hodky tak mi to nejak extra nevadi.

sarax
14. dub 2010

Můj chodí v pondělí 😀 , vždycky mu říkám, že Karel s pondělkem počítá 😀 😀 😀

sambucca
14. dub 2010

Muj ex si dal cca 5 - 7 piv denne, k tomu si smotnul brcko a bylo vymalovano. Proto taky patri do kategorie byvalych 😝 Muj manzel si v hospode, kdyz uz do ni vubec jde, da max. tri piva, doma sem tam portsky kdyz hrajeme karty. Nekecam, ale chvili mi trvalo se srovnat s pocitem ze takhle je to vlastne normalni 😅 🙂 😉

sarax
14. dub 2010

sambucca: můj u TV vyžahne nejvíc tři pivka,ale já mu teda občas pomůžu, naučil si mě 😉 ... myslíte, že je to moc? jinak si jde 1x týdně na tři hodky dolů pod barák.....

nikollette
14. dub 2010

Môj nechodí 😉

apfele
14. dub 2010

můj manžel do hospody nechodí, jednou za rok jde na vánoční večírek jeho firmy. 🙂 tot vše.

kleja
16. dub 2010

Ahojte babky ja chcem iba povedat tym babam ktorym manzel pije tak, ze im to uz hociakym sposobom prekaza, ze netreba to brat na lahku mieru. Zdanie ze to nieje vazny problem je iba sebaklam. JE TO VAZNEJSI PROBLEM AKO SI VIETE PREDSTAVIT! Prezila som si to vsetko co tu pisete az kym som nenatrafila na Al-anon.Z cloveka ktoreho som uz ani nepoznala a hlavne ktory chodil kazdy vikend domou spolocensky unaveny, neskor aj cez tyzden je dnes abstinent a nieze nepije ale nezje ani cukrik alebo liek ktore obsahuju alkohol. Poviem vam ak mate tu moznost cim skor si vyhladajte spolocenstvo Al-anon vo vasom okoly . Nasa rodinka dnes znova funguje a my vsetci sme nasli znova stratene stastie . Neverte tomu ze ste vy vynna za to ze vas manzel pije alebo ze to zvladnete vyhrazkami, prozbami, vydieranim, odchodmi z domu ba ani rozvodom sa nic nevyriesi..... Viem to z vlastnej skusenosti a dnes otvorene poviem ze Al-annon mi zachranil zivot v poslednej sekunde! Vela stastia babky a drzim palce nebojte sa je to to jedine co mozete urobit. Nad alkoholom sa neda vyhrat vlastnymi silami, dokonca aj ten muz alebo zena ktori piju citia ze by to nemali, ze ublizuju milovanym a chceli by to zmenit no sami to nedokazu ! Mozte- pomozte aj im .

simusska
17. dub 2010

Baby moj manzel ide na pico len raz do tyzdna ...Cely tyzden je v praci...jeden vecer najcastesie v piatok ide s kamaratmi na pivo ale len tu u nas do krcmy a to len tak na 2 hodinky a vväcsinou stravi cely vikend s nami

monicka101210
19. dub 2010

moj manzell nechodi na pivo.... chodime iba spolu von teraz menej,lebo mame malinkeho.ale ideme k rodine vsetci traja tak da si tam slivku

tinusi
21. dub 2010

Moj nechodi na pivo, jemu pivo ani nechuti. A odkedy mame krpca, tak vobec nechodi von - teda myslim vecer sam. Ak aj ide, je to ojedinele a po dohode so mnou. Kamaratov riesi cez den, pridu na kavu, vacsinou ked sme u svokry, tak sa stretnu tam a rozdebatuju nieco "vazne" v garazi pri cigaretke...