Jak často chodí váš partner na pivo?

sayast
26. zář 2009

ahojky,
zajimalo by me jak casto vam partneri chodi na pivo a v kolik hodin cca se vraci.
dekuju 🙂

misa.ottovka
5. lis 2009

Tatata: však já to taky neuznávám ☹ Rozdíl v tom není žádný, ale chlapi spoléhají na to, že matky i když bymohly,tak do rána nikdyna diskotéce nebudou,máme tov hlavě srovnaný prostě jinak.Jednou mam dítě a rodinu, tak mně tohle ani už nebaví, a odreagovat se dá jinak.
Rimmel: ano je to o prioýitách, to jsem mu naznačila jasně,tudíž by mi vadilo i to pivo 1x týdně. Takže naposledy byl sám před 3 týdny, tento víkend jdeme spolu. Frekvence se snížila na hranici únosnosti.

misa.ottovka
5. lis 2009

Omlouvám se za překlepy, nejsem zvyklá psát na NTBkové klávesnici 😉

zanett
6. lis 2009

Do tematu jsem uz psala, ale ted, co sleduju tech par poslednich stran, tak me bije do oci, ze nektere se chovaji spis jako matky a ne manzelky. Reci typu 'Hospodu mu nepovoluju' - to zni jak od matky 15leteho pubose. 😀 Me by treba mimoradne urazilo, kdyby mi MP neco 'nepovolil' nebo 'zakazal' - spis bych ocenila, kdyby dal svuj nesouhlas najevo vyzralym dialogem se mnou nez tim, ze by se mi snazil neco zatrhnout...to me pak napada, kam takovy vztah muze spet, kdyz jeden druhemu neco zakazuje (i kdyz pro dobro veci) - jde o princip...

mamicka85
6. lis 2009

Vôbec 🙂

sayast
autor
6. lis 2009

tak u nas je to ted momentalne tak, ze manza teda vetsinou chodi uz jen 1x tydne, za to do 3 do rana. kdyz uz se s nim o tom bavim a rikam at prijde aspon do pulnoci, tak pry jaky je v tom rozdil. neda si to vysvetlit. tak jsem zacala chodit ty patky spat k mamce, abych nebyla doma sama. to se mu nelibi, nicmene s tim nic nedela. dneska je zas.
me nevadi kdyz si nekam zajde. ja bych taky rada nekam zasla (i kdyz by mi stacili 2 hodky), ale jsou meze. nemuze se chovat jako svobodny. ale bohuzel, vysvetlit si to neda ☹
na diskoteky teda po domluve nechodi. ale bylo mi receno, ze jestli jednou budu chtit jit ja s kamaradkama na disco bez nej, tak odchazi... ale me uz je to nejak jedno 😅
chci partnera a ne chlapa co me nepodrzi a jen se bavi jako by nas nemel

vanja
6. lis 2009

asi 2-3 x do roka,
on si radšej pivo vypije doma 🙂

tatata
6. lis 2009

😖 ... je to sebec a nezdodpoveny clovek..

bronia13
7. lis 2009

No moj manzel tak isto asi 1-2 krat do roka, jeho kamosi chodia aj 2 krat do tyzdna a aj ho posielam nech ide a jemu sa nechce on si radsej ide sem tam zacvic - to skor ja idem s kamoskami si posediet niekedy aj 2-3 krat za mesiac 🙂 ja som doma s malym tak potrebujem vypadnut a manzel to chape, chodim so segrami a to len na chvilu nie ako ony slobodne aj do 2-3 rana ....

majacska
8. lis 2009

hra futbal, potom si zvykli sadnut na pivo...inac nechodi...

rimmel
9. lis 2009

inac kebyze moj muz pije, tak to radsej nech pije vonku ako doma 😕

pensadorcallisto
9. lis 2009

nikdy... moj manzel nepije... 😀

janinka.s1
9. lis 2009

Ahojky.Ani nevím co mě to napadlo sem napsat,ale možná mi pomůže pochopit mého manžela.Manžel pracuje týden a týden volna v hospodě kde má neustálí příjem alkoholu.Neříkám že vypije nějaké kvanta ale když mu někdo koupí panáka a nebo pivo tak neodmítne.Když jsem se ho ptala proč tak mi odpověděl že je to normální a v hospodě pije každý číšník. A když má volno tak se snaží věnovat synovi ale jak má možnost tak uteče opět do hospody.Jeho věta :,,Miláčku jdu jen na dvě´´ už vím že znamená: Dám si 5 kousků a pak možná přijdu jestli mě někdo nepřemluví abych se ještě zdržel.Když začnu protestovat tak mi odpoví že se musí po týdnu v práci odreagovat.Mě ale žádné odreagování nedopřeje.Máma má být podle něj u dítěte(půl roku a nekojím) a ženský choděj na discotéky jen svádět jiné chlapy. No nevím.Snažila jsem se s ním promluvit ale nejde to.Jistě chápete že díky tomu manželství moc neklape.Nemáte někdo nějakou radu?Už začínám být docela zoufalá ☹ .

tatata
10. lis 2009

..mam pre teba jednu radu, pokial si to nevyriesite medzi sebou tak si davaj pozor aby si neotehotnela..s dvomi detmi sa uz odchadza ovela tazsie... a k tomu alkoholu..alkohol je svina..ani nevies ako a uz si zavisly..a a zacina to prave takto ...

obla
10. lis 2009

No, pokud pracuje jako čišník.. achodí se tam "odreagovávat" .. přijde mi to přinejmenším nahlavu .. odreagovat se může u sportu, či jiných aktivit .. a alkohol by to být neměl. 🙄

zanett
10. lis 2009

obla - no jenomze vetsina lidi se odreagovava alkoholem - zajdou s kolegy/ prateli na sklenicku, daji si sklenku po narocnem dni atd - aby se odreagovali. Absolutne souhlasim s tim, ze alkohol by nemel slouzit jako nastroj odreagovani, ale slouzi (ovsem kdyz je nekdo cisnik, tak by snad v praci pit nemel, ne? Ja si taky nemuzu dovolit v praci konzumovat alkohol). Pointa ale je, ze kdyz jsou lidi do baru/ hospody na pivo ci na 'drink', tak se tam jdou predevsim odreagovat. Spousta lidi by tam nesla, kdyby si mohli misto alkoholu dat treba vodu nebo dzus 😀

obla
10. lis 2009

Zanett .. Každého soutěž .. 🙂 Ale já to neberu.. tím neříkám, že příležitostně nepiji alkohol.. jen myslím, že k tomu, aby člověk přišel na jiné myšlenky a vyprchal z něj stres všedních dní nepotřebuje "své místo" v putice.. 😉 Zvláště pak číšník.. který ke všemu pije v práci. 😖

zanett
10. lis 2009

obla - ja s tebou souhlasim, bohuzel, realita (jak to vidim kolem sebe) je casto jina 😖

pepibubu
11. lis 2009

zvláštní, že se číšník chodí odreagovávat "do práce" - že toho nemá za celej tejden dost.... 🙂

macka01
18. lis 2009

tiež sa mi zdá zvláštne,že barman sa ide od baru odreagovať zasa len do baru 😖 dobrým relaxom by mala byť preňho rodinna pohoda,ved v bare je len sam kraval.A že žena má byť pri deťoch doma?No to je debil 😝 teda prepač,a manželka je na to aby asi len podržala ked dostane chuť?Tym že som mama a manželka už prestavam byť človekom?Čo žena sa nepotrebuje zabaviť?no chudák,by videl.A jeho v tom bare baby balia,ked hovorí že len na to tam ženy chodia?

dzio2
18. lis 2009

moj bol vcera 3hodiny v krcme pohadali sme sa ,povedal ze stale ide len na hodinku a ze mu to nestaci 😕 ze chce posediet dlchsie ze co robim dramu ☹ dnes sa nerozpravame

zanett
18. lis 2009

dzio - a jak casto chodi? Kdyby jednou za cas, tak at si ty tri hodky klidne uzije, ne? No i kdyby jednou tydne, tak mi to neprijde tak strasny (ale mluvim za sebe, kazdy to ma jinak). Ja kdyz jdu ke kadernici na melir (jenom blby melir!) tak mi to zabere tri a pul hodiny! No nastvalo by me, kdyby mi MP rekl, at to zkratim (coz jaksi dost dobre nejde). MP travi kazdou nedeli (uplne celou) se svymi detmi - ktere s nami mimochodem ziji, driv jsem si myslela, ze je blbly, ze my pro sebe tim padem mame jen kousek soboty, ale ted jsem celkem rada, protoze mam nedele cele pro sebe, delam si, co se mi zlibi v prazdnem dome (cvicim, udelam si manikuru/ pedikuru, zavolam nasim,) nebo jdu nakupovat, s kamoskou atd - proste vytezim z toho maximum a k veceru se tesim, az se zase vrati 😵

rimmel
18. lis 2009

no a hodka? ty ked ides von s kamoskou tiez ti hodka staci? 😉 ale zalezi ako casto chodi a tiez by to krcma byt teda nemusala 😒

kaci1
18. lis 2009

Tak ten můj moc na hospody nejni,ale jednou do měsíce zajede do rodného města a sleze se s kamarády. Co vím, tak většinou sedí až do rána bílého. Manža přespává u rodičů a já jsem většinou taky někde s partou holek u vínka, tak se nestarám jak dlouho tam vysedává.
My tyhlety věci moc neřešíme. Když máme chuť si vyrazit s přáteli, tak prostě jdeme. Zatím nemáme děti, tak nás nic neomezuje. Jen si dáme pár dnů před vědět co máme v plánu,aby se i ten druhý mohl zařídit.
Jsme k sobě dost tolerantní a je to pohoda.-)
Věřím, že se dobře přizpůsobíme i s dětma. Vím, že manželovi nebude problém pohlídat děti, když budu chtít jít s kamarádkou na cvíčo a pak na vínko. Stejně tak mě, když vyrazí s kamarády a přijede až druhý den.

Jinak nemam moc ráda takový ty hospodský tipy, co si zajdou každý den na jedno. To už je trochu o něčem jiném.-(

ygreen
18. lis 2009

tak jednou dvakrát měsíčně, když jedeme k jeho rodičům a podle nálady jdu s ním nebo ne, ale většinou chodím spolu, páč máme společný přátele 😉 a někdy jednou měsíčně s kolegama v práci, ale mé pravidelně.

dzio2
18. lis 2009

kedy ako, niekedy 5krat do tyzdna inokedy 1do tyz baby myslite ze sa hnevam nepravom 😉 ☹ ?ked mna to uplne vytaca ,ja nechodim nikam a kamosky nemam ☹ take s ktorymi by som sla posediet hrozne ma zaujima vas nazor

rimmel
18. lis 2009

dzio..to ze nemas kamosky je iba tvoj problem nie jeho 😉 ono.....nejde ani tak o to ci ta to hneva ale o to co ON chce a nechce robit a ocividne chce byt vonku v krcme s kamosmi a ty s tym nic nenarobis....

jedine co mozes je mu povedat ze by si bola rada keby s vami travil viacej casu a ak on tak aj tak nespravi tak........co uz..takeho si si vybrala muza a zmenit jeho piority nezmenis ☹

on musi chciet byt doma..🙂 musi dat prednost vam ...nie kamaratom.....ale znova to uz je individualne, vela zalezi od vasho vztahu aky je 😎

rimmel
18. lis 2009

a ked ho aj "donutis" aby bol doma, bude fakt stastny ze je doma? asi nie.....

jahodka35
18. lis 2009

dzio2, rimmel ma v tomto uplnu pravdu. ja mam takeho doma, sme spolu uz kopec rokov a stale si az tak uplne neviem zvyknut na tento konicek v uvodzovkach. lenze tiez uz mam svoje roky a na silu niekoho menit nema zmysel.. takeho som si ho vzala a takeho ho milujem. jasne, ze nechodi domov opity, ale tak ako sme spolu, potrebuje byt aj s priatelmi. chodime aj spolu, no cez tyzden to z mojej strany nie je mozne. velmi ta chape, ze ta to stve, ale ja som ho tiez par krat prinutila, aby ostal doma a bolo to este horsie... musi sam chciet, ty ho nezmenis...

svoja
18. lis 2009

Ahoj zeny,
uz jsem sem kdysi psala...nevidim na tom nic spatneho, kdyz jde chlap na pivo s kamarady. POkud to teda neni alkoholik a nechodi domu nalitej denne. Muj chodi na pivo jen po sportu, s chlapama- po treninku nebo zapase. Driv jsem chodila taky, jsme ze stejneho kolektivu. Je fakt, ze co jsem tehu, tak uz moc nechodi, proste ma jine priority...Myslim, ze az bude mala na svete, bude chodit malo. Je to asi opravdu otazka priorit. Doma si obcas pivo da, nekdy k fotbalu, nekdy k dobremu jidlu. Pokud by se opijel a byl neprijemnej, resila bych to velmi zostra, nesnasim to totiz. Ale na druhou stranu, chlapa "podpantoflaka", kterej se manzelky pta, jestli muze ven, bych asi nechtela. Je to dost individualni....

dzio2
18. lis 2009

dakujem za radu 😉 nenutim ho aby bol doma ak chce tak pojde tak ci tak 😅 ale ja som ochotna akceptovat maximalne 1Hod a on to vie ,to ze ostane dlchsie mi pride s jeho strany nefer, lebo vie ze sa budem hnevat . to fakt potrebuju to pivo tak k zivotu?menit ho nemenim ani nechcem sme uz spolu 9r