Jak často je muž schopen souložit?

pe3cka
4. únor 2008

Ahoj holky, nikde jsem takové téma nenašla. Ale potřebuju si v tom udělat jasno. Manžel mi trvdí, že normální chlap není schopen každý den TO... 🙂 že potřebuje 2,3 dny pauzu, na doplnění zásob.... Nechce se mi tomu věřit,vždyť chlapi to přece mají "v genech" 🙂 Můžu se zeptat, jak je to u vás? díky

sisstin
4. únor 2008

😅 😅 😅 no fakt vtipnej závěr..jdu spát...a bohužel TO dělat nebudu..není s kým 😅

apricots
5. únor 2008

No to je právě všechno individuální - někomu přijde super soukromé, jak často někdo souloží a někomu vůbec nevadí to říct klidně i veřejně. Je to stejný jako ta pejskařská - sou ti, co považují za normál, když pes spí v posteli i s novorozeným mimčem, olizuje ho a tak a nadávaj těm, co mají jiný názor - dokonce sem slyšela tezi, že ti, co psa nemají, mají prej mín odolný děti....na druhou stranu nepejskaři se zas pohoršujou nad těmi, co pejskovi povolí tak těsný kontakt s miminkem. osobně si myslím, že ani jeden tábor divnej není, jediné, co je divné je, že si to navzájem vyčítají. Jako tady - chápu ty, co jim to nepřijde divný, klidně to řeknou, i když mají manžela v albu (patřím k nim, četnost pohlavních styků mi nepřipadá jako nic, co by někoho ponižovalo, prostě sou témata - související i se sexem - který by mi třeba intimní a soukromý přišly, ale tohle mi nijak nevadí, když se to tady koníkáři dozvědí🙂ale chápu i ty, co by nic takovýho veřejně neroztrubovali - prostě jsou tak nastavení, e tohle je už moc. Ok, jiní jsou zase nastavení, že je to ještě ok a je to tak v pořádku - chybou je jen to, že někdo napíše tomu druhému, že je divný - to už je osočování a není na místě...každý je jiný a ten, komu např. tohle připadá divný, dělá třeba zase něco jinýho, co je "divný" pro "roztrubovače"🙂Chápu obě strany, ale vůbec nechápu, jaký je motiv proto, aby se tu někdo pohoršoval nebo divil, jak je to možné, že to někomu nevadí, svěřovat se s četností styků. A navíc - diskuze byla zjevně založena proto, aby se zakladatelka zklidnila, aby viděla, že i jiní souloží třeba méně a ona se nemusela strachovat, že menší chut toho jejího neznamená, že má například jinou, nebo že ho už nepřitahuje, ale udělá průzkum v okolí a zjistí, že je to norma - a uklidní jí to. K tomuhle byla podle mě diskuze založena - "je to normální?" a k tomu by taky měla sloužit - pomoci zakladatelce.
P.S. Chlapi se v hospodě - nahlas - baví mnohem drsněji A podrobněji, než my tady v té diskuzi - ujištuju vás🙂

aponchie
5. únor 2008

jak kteri ti mladsi mozna nebo ala Macho man,ale ti normalni jen okrajove ti starsi jeste min a nezabihaji do detailu chlapi vetsinou detaily moc neresi ale je pravda ze coby servirka kdysi sem vyposlechla spousty macho kecu a opravdu ne od muzu stredniho veku.muj manza je kecka jak baba a rikal ze kdyz uz se o sexu bavi tak v detailech maximalne s jednim nej kamaradem v soukromi rozhodne ne ve skupine u piva 😀 rozebiraji totalni pi...a jeste jim staci petina slov co nam. 😀 ja myslim ze ty co rikali nazor ze jestli nam to tem co se tady sverujeme nevadi atd.to nebylo mysleno jako ze jsou puritanky atd.nechapu proc kdyz nekdo s tim nesouhlasi co se tady pise rekne svuj nazor at je jakykoliv a nesedi jinym je hned osocovan co sem leze a at se nezapojuje a vubec..prece se furt omejla jak je to diskuze a kazdej si muze rict co chce .ne? 😀 to se pak logicky vsecky ty reci popiraji.kdyz jde nekdo nekomu na notu tak je to ok ale nedej boze kdyz nekdo rekne jinej nazor nez ma vetsina je hned ohen na strese kterej se kryje za ty reci jako tak sem nechod a nereaguj to je totalni kravina,je to tady od toho aby si reagoval kdo chce na co chce.

apricots
5. únor 2008

tak o reagování to není, spíš o tom, že se někomu nelíbí, že se druzí takto baví (už to samotný nechápu - proč se mu to nelíbí?přece se ho to vůbec netýká, to se někomu nelíbí když se cizí lidi baví o věcech, o kterých by se on nebavil?vždyt mu to může bejt jedno ne?)a tak začne reagovat tím, že jestli náhodou nejsme divní - to je osočování a reakce - když se ti to nelíbí, nečti to - je už jen obrana a navíc má jistou logiku - pokud se vám to opravdu nelíbí, z jakého důvodu si to tu čtete a dokonce pak okukujete chlapy v albech??tomu moc nerozumím...jako názor, že je tohle téma intimní a soukromé, to samozřejmě beru a taky sem si nevšimla, že by tady někdo někoho nutil svěřovat se🙂ale neberu názor, že ti, co jim nevadí svěřit se, jsou divní - to už je souzení druhých...a pořád je tu ten hlavní důvod, ke kterému byla diskuze založena - a jen díky tomu, že některým se svěřit nevadí, je tahle diskuze funkční - kdyby na ní nikdo nereagoval, zakladatelka by si nemohla utvořit potřebný obrázek, za jakýmžto účelem diskuzi nepochybně zakládala...

aponchie
5. únor 2008

zalezi na uhlu pohledu...

apricots
5. únor 2008

úhlu pohledu na co?

aponchie
5. únor 2008

u vseho zalezi na uhlu pohledu 😀 😝

apricots
5. únor 2008

no to bezesporu 😀

pe3cka
autor
5. únor 2008

Holky,omlouvám se,nechtěla jsem rozpoutat takovou děsnou diskuzi.je pravda,je to intimní věc a kdo nechce ať neodpovídá.já jsem si prostě připadala divně,a potřebovala jsem se ujistit,jestli je to normální..

anippe
5. únor 2008

pe3cko šmarjá ty se nemáš za co omlouvat, u nás je to přesně naopak a i já jsem měla potřebu dozvěděte jestli není MP divnej a to porovnání tady mě pomohlo.Není ...je takových chlapů víc, už jsem klidná 😀

johanda
5. únor 2008

pe3, jsem se pobavila, dobré téma - manželovi můžu tvrdit, že sex 2x do týdně není záležitost chlapů po 50 😉 s odvoláním na koníkářky

apricots
5. únor 2008

no vždyt to říkám, že to slouží dobrý věci, i dyž je to intim🙂já osobně sem tohle srovnání taky potřebovala - jako uklidnovačku 😀

caira
5. únor 2008

tak u nas manza bych urcite rad denne a ja pred tehu neprotestovala, v tehu ted tak 5tydne, i kdyz cca v 6tem mesici jsem fakt nemela vubec zadnou energii takze to slo tak na 1x tydne a ted uz zase tak 4-5x tydne, zalezi jak mi je, ale ted uz to beru i jako, ze tim pomahame mimi aby se tam uz moc dlouho nezdrzovala 😀

ja si neumim predstavit nemit sex alespon nekolikrat tydne..treba jak nekdo psal 1-2x mesicne 😨 to by me zabilo 😅

apricots
5. únor 2008

je to podle mě o zvyku - když sme se seznámili, tak to taky bylo častější a po čase to ubylo a mě to vadilo....pak sem tý frekvenci přivykla a po porodu už sme se sladili uplně - tedy tak jednou týdně a vyhovuje oběma - a navíc sme v garsonce s mimčem, takže na to ani moc příležitostí není 😀

pe3cka
autor
6. únor 2008

holky,díky za uklidnění...🙂

honza...
3. bře 2009

Poším nééé.

honza...
3. bře 2009

🙂

markytkaaa
3. bře 2009

V začátcích denně ... i dvakrát bo třikrát ...
Teď 2-3x týdně

jir642
29. kvě 2017

když nechce ona já onanuji a ejakulace je vždy,je mi 65l
tak se tolik nestyďte