Jak často je muž schopen souložit?

pe3cka
4. únor 2008

Ahoj holky, nikde jsem takové téma nenašla. Ale potřebuju si v tom udělat jasno. Manžel mi trvdí, že normální chlap není schopen každý den TO... 🙂 že potřebuje 2,3 dny pauzu, na doplnění zásob.... Nechce se mi tomu věřit,vždyť chlapi to přece mají "v genech" 🙂 Můžu se zeptat, jak je to u vás? díky

gedren
4. únor 2008

Muj by to denne asi taky nezvlad a ja uz vubec ne. U nas se soulozi 1-2x za mesic a obema nam to vyhovuje 🙂

pe3cka
autor
4. únor 2008

Gadren:díky...

bihan
4. únor 2008

To záleží na chlapovi - ten môj je naprogramovaný na viac než 3x týždenne 😀

kupinka
4. únor 2008

Tak nějak.. 😉

mikca
4. únor 2008

ježíííš každej den jo..to bych ho hnala... 😕 😀

paolin
4. únor 2008

taky to tak vidim 😀 zalezi na chlapovi a znam takove pary, ktere maji chut kazdy den.
ja bych ho teda taky hnala 😉 ikdyz jsme ted radi, kdyz se nam naskytne prilezitost
jednou ze dva tydny..deti jsou vazne dobra antikoncepce 😀 😀

kacka.va
4. únor 2008

pokud je to jen pro potěšení, ne pro výrobu dětí, tak není potřeba nic doplňovat. 😀

makak21
4. únor 2008

Tak my jsme zezačátku zvládli každý den, ale kde jsou ty doby 😀 Ted jsme spokojení tak 3x týdně, ale jednou za čas má choutky na denní povyražení, ale naráží na odpor 😀 Má smůlu 😀

pe3cka
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
4. únor 2008

pe3cko: ale když se miluješ pro potěšení, tak to není nezbytně nutné. A u nás je zkušenost taková, že tam vždycky něco je, i když je to třeba o něco řidší a nebude v tom tolik těch potvůrek.

pe3cka
autor
4. únor 2008

kacka.va: asi jo,každý chlap je prostě jiný...díky... 🙂

gedren
4. únor 2008

A co kdybyste zkusili nejakou tantru? Tam se nestrika ;)

aponchie
4. únor 2008

2az3x tydne ale chce denne 😠

johanda
4. únor 2008

pe3, normální chlap je široký pojem 😉 , ten můj je zcela normální a šel by to toho i 2x denně, kdybych mu nezdrhala.

haluskacz
4. únor 2008

chlapi jsou ruzni... my mame obcas obdobi, kdy se soulozi i kazdy den (ono je to dost taky dany momentalni pracovni vytizenosti a tim, jestli jsou doma vsechny deti, nebo ne - takze kdyz ma chlap dovolenou a holky jsou u babicky, tak je idealni obdobi pro kazdodenni souloz) a nekdy treba cely tyden nic... Optimalni by bylo tak trikrat tydne. Vetsinou to dame dvakrat.

anippe
4. únor 2008

přidávám do statistiky páč i mě to zajímá...tak piště: u nás 4-5x týdně, ale chtěl by několikrát denně 😅 A ted co jsme navštívili homeopatku, která nám dala kuličky na zlepšení spermatu a nařídila co nejvíc odstříkávat, aby bylo místo pro nové a rychlejší, mě tím hezky doma argumentuje 😀 😖

kacka.va
4. únor 2008

anippe: to je zvláštní, protož při plánování rodiny právě uvádějí, že nejvíc spermií a nejkvalitnější sperma se vyrobí během 2 dnů, když je to pak častěji, tak je jich tam méně, tím pádem při styku menší pravděpodobnost otěhotnět. 😉

kristi
4. únor 2008

tak 2x tydne

kupinka
4. únor 2008

Souhlasím s kackou-při častém stříkání se spermie nevytvoří v dostatečném množství a jsou pomalé...ideální je co 2-3dny... 😉

anta
4. únor 2008

No manžel mi taky říkal, že každý den nedokáže tooooo 😀 A tak mu dávám vždycky oddych, u nás to máme tak 2x za týden, což si myslím, že má dost času na tvorbu 😀 😀 😀

andilek
4. únor 2008

u nás je to jako u kristi, ale musím občas zaškemrat 😅

vendulka
4. únor 2008

Holky, u nás je to jak kdy...podle nálady..jednou dvakrát do týdne a někdy i jen dvakrát do měsíce.... 😀

vendulka
4. únor 2008

Nechápu, jak jsme mohli v 16-17 letech jeden den 5x,druhý 3x, potom 8x,dalčí den 4x,pak zase třikrát..no to bylo nevybouřené mládí asi.... 😀 Teď mi stačí jednou za den a je to tak akorát... 😀

apricots
4. únor 2008

jednou za den???chech....utopie🙂my souložíme tak jednou týdně 😀

prdecek
4. únor 2008

ahojky, tak ten můj by to chtěl taky každej den, ale holt má smůlu 😀 😀 😀
tak 2x-3x týdně je to optimální a myslím,že i u snažení o mimčo 🙂

sisstin
4. únor 2008

tak my se vidíme na víkend jednou za týden až 14 dní..ale to pak zvládneme za dva dny min.8x 😀

kristynaw
4. únor 2008

holky,nechavate si vubec nejake soukromi,nejaky veci pro sebe? 😲 😅 treba ja kdybych tady psala takovyhle veci,tak nevim,jak by se to MM libilo...

terreza
4. únor 2008

taky si rikam kristy, konecne nekdo normalni,dyt tyhle veci patri jen tem dvema,je to intimni ne? a proc to resit tady verejne, navic kdyz jde o tak individualni vec,to fakt nechapu 😲

sisstin
4. únor 2008

se zas ozvali věřící co 😀 je to tu pro srandu 😉

terreza
4. únor 2008

co je moc to je moc. no comment