Jak často je muž schopen souložit?

pe3cka
4. únor 2008

Ahoj holky, nikde jsem takové téma nenašla. Ale potřebuju si v tom udělat jasno. Manžel mi trvdí, že normální chlap není schopen každý den TO... 🙂 že potřebuje 2,3 dny pauzu, na doplnění zásob.... Nechce se mi tomu věřit,vždyť chlapi to přece mají "v genech" 🙂 Můžu se zeptat, jak je to u vás? díky

alcatko.j
4. únor 2008

Fíhá, tady to zas jede 😅

Ja myslim, ze vim, jak to Terezka a Kristynka myslely...je proste zarazilo, ze se o necem tak intimnim,mluvi verejne na netu, pac tohle maji nastavene tak, ze to je soukroma vec kazdeho, jim hlava nebere, ze tu holky pisou, kolikrat tydne si vrznou s partnerem, kterej je navic vyvesenej v albu, ze 😅 Pak staci malinko predstavivosti a s manzou muze pak vrzat a hlavne jakkoliv casto, kdokoliv 😅 To si myslim nemam nic spolecnyho s virou, ale ani s uzkoprsosti, buh vi, ze ja jsem pro kazdou legraci, ale pravidelnost a castost nasich zasunu bych tady nezverejnila(ono taky neni se cim chlubit 😅 ) a ja jako uzkoprsa nejsem ani naaahodou, sak vite, ne? 😅
A nekterym holkam neda proste nereagovat, i kdyz treba ja jsem naucena, do temat, ktery me nezajimaji, pohorsuji nebo udivuji, vubec nelozit a v zadnem pripade neprispivat.Jim to proste neda...
Ale mozna by se to mely naucit, kvuli vlastnim nervum 😅
Vite, kazdy by se mel starat o sebe, komu tady to tema prijde ujety, mel by se ovladnout a myslet si svoje , tajne.Ja to tak delam...
Ale proste holky chapu, ze jim to prijde divny...

sisstin
4. únor 2008

alíku: jéééé..čéče..to mě nenapadlo..abych ti nevrzala s Jiřinem 😅 😅 😅 hahaha..fakt dobrý 😅 😅

anatanka
4. únor 2008

Kdyz jsem videla nazev diskuze, tak jsem si rikala: Neee, to nebude VO TOM, to bude o necem jinym 🙂 Ale vy jste fakt husty 😀

kacka.va
4. únor 2008

už se perou, už se perou 😀
Já myslím, že je to každýho věc, co sem napíše 😉. Já se o sexu s kámoškama normálně bavím a když na to přijde řeč mezi známýma, tak to taky není tabu. A tady nikoho neznám osobně, takže je mi jedno, když si někdo něco přečte. A pravdou je, že chlapi jsou větší drbny než ženský. Sedím v práci se samýma chlapama, takže už mě berou jako sobě rovnou a občas se člověk fakt diví, jak jsou schopný mluvit o manželkách a nebo co všechno probírají. to jen tak na okraj 🙂

alcatko.j
4. únor 2008

😀

kacerka
4. únor 2008

. . . teda fakt nechápu, proč se tady tak dohadujete. Mně osobně je jedno, kdo to jak často dělá. Když vidím nějaký pár a je jedno, jestli jim je dvacet nebo pade, tak mě možná napadne, že to spolu nejspíš dělaj, ale jestli 2x týdně nebo měsíčně, to je mi fakt fuk. . . . . A hlavně mi nepřijde jako pobuřující, když např. siss napíše, že to se svým přítelem dělá několikrát za víkend a já se potom podívám na jeho fotku - vždyť je to jasný, že to spolu dělaj (důkaz malý Peťko) a jak často, to už je potom jedno, ne? 😀 😀 😀

sisstin
4. únor 2008

kaci: neeee..abys mi vrzala s MP 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
4. únor 2008

anatanka: já taky myslela, že to bude třeba o kakání 😅

sisstin
4. únor 2008

alíku a kaci: holky dík..jsem se dobře pobavila ted 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacerka
4. únor 2008

siss, neboj 😉 mně zatím stačí ten můj 😀 😀 😀

sisstin
4. únor 2008

kaci: no TM ujde na vrzání též 😅 😅 😅 😅 😅 hahahaha...já si to ted furt budu připomínat 😅

kacerka
4. únor 2008

siss, co si budeš připomínat, že Ti ho neovržu? Já bych se mu nelíbila, mám totiž mnohem menší přednosti než ty 😀 😀 😀

sisstin
4. únor 2008

kaci: nééééééé 😅 😅 😅 že mám ovrzat cizí chlapy z fotek 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kacerka
4. únor 2008

siss, aha 😀 😀 😀 To mě fakt dostalo, že si tady budu představovat nad fotkami manželů, že ten to může dělat několikrát denně a jiný jen jednou měsíčně. To snad nemůže být myšleno vážně, ne? 😀 😀 😀

sisstin
4. únor 2008

kaci: Jinak lidi, o kterých si myslim, že to určitě nedělaj..to pak dělaj jak běsný 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
4. únor 2008

kaci: no mě by to nenapadlo..ale je to mega vtipný 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
4. únor 2008

hmm, tak vidim, ze jste me nepochopily a akorat se mi smejete...

sisstin
4. únor 2008

alíku: já to pochopila..jak to myslíš 😉 ale zas jsi to napsala super vtipně 😀

kacerka
4. únor 2008

siss, já jsem si taky jako malá myslela, že sex je jenom pro hezký lidi a ošklivým nosí děti čáp 😀 😀 😀 Ale teď už chápu, že když musíš, tak musíš 😀 😀 😀
Se tady směju a manža si pouští Zemana a chudák si myslí, že jsem vytlemená z toho starýho kriminalisty 😀 😀 😀

alcatko.j
4. únor 2008

😔

sisstin
4. únor 2008

kaci: viděla jsi Klub sráčů? 😅

andilek
4. únor 2008

kaci, siss 😅

kacerka
4. únor 2008

Ali - já to taky pochopila, jen jsem reagovala - už nevím na koho - že je potom trapný, když se podíváme do alba na fotku manžela a víme, kolikrát za týden souloží. Prostě nevím, kde je logika - o tom člověku já vím, že souloží, protože má malé dítě - tak aspoň jednou musel. A už je fakt jedno, jak často to dělaj 😉

kacerka
4. únor 2008

siss, asi ne, ale něco mi to říká. Já si filmy moc nepamatuju - já si vlastně poslední dobou pamatuju kulový 😒

sisstin
4. únor 2008

kaci: tam je nejstrašnější představa rodičovskýho sexu 😅

kacerka
4. únor 2008

siss - no vidíš a už jsme tam zapadly - jakmile Kája a Petík pochopí, na co je maj, tak už spadáme do těchto nechutných představ 😀 😀 😀

sisstin
4. únor 2008

kaci: páč rodiče to přece nedělaj 😅 😅 ale naši to fakt nedělaj 😅 😅 😅 😅

kacerka
4. únor 2008

. . . . a jako že dnešní děti jsou velmi brzy vnímavé a chápavé 😖 😅 😔

kacerka
4. únor 2008

siss, naši už taky ne - teda aspoň spolu, páč jsou rozvedení. Jo a o tyto představy jsem se nikdy moc nepokoušela. Radši 😅

andilek
4. únor 2008

holky, tak já naše zažila jak to spolu dělali (teď už jsou taky rozvedený), byl to brutus 😅 😅 😅 😔