Jak čistíte hrací deky, které se nemají prát?

zdenka26
26. únor 2008

Ahojky,chtěla jsem vyprat hrací deku ale je naní napsáno neprat.Na krajích je šustíci a tak uvažuji at to nezničím.Jak je čistíte Vy?

melani
26. únor 2008

ahoj ja ji peru a je to Ok,ale asi ju budes muset dat do cistirny 🙂

jandalinka
26. únor 2008

Tak já mám na štítku též neprat.Ale jednou jsem to vyzkoušela na 30st.a nic se jí nestalo.Jen je dost velká a nevlezla se mi do pračky,tak mamka má větší tu" prádelnickou" 😅 ,tak aspoň tak.Jinak vyčistit po povrch,když nemáš odvahu jí dát do pračky a nechat vysušit 😖 .A v čistírně jsem se ptala a tam mi říkala,že mi ji vyperou,ale na vlastní odpovědnost,že pokud by se s ní něco stalo,tak za to neručí,hm,tak to jsem odmítla. 🤐

mackaplacka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elly
26. únor 2008

Ja bych to taky zkusila jen v ruce.... 😉

perada
26. únor 2008

čistím ji zatím houbičkou...až bude potřeba, vyperu ji v ruce.

zdenka26
autor
26. únor 2008

Dík za rady,jdu to vyprat v ruce 😉

kristi
26. únor 2008

ja jsem ji vyprala i s hrackama

kili
26. únor 2008

zdenka, ja som kľudne prala v práčke, len vypnem žmýkanie a na 30, alebo dám žmýkanie na minimum

draga
26. únor 2008

já jí prala taky v pračce a písničky hrála pořád 🙂)

hovnenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valsik
26. únor 2008

zdenko, já mám taky hrací deku, na které se píše, že se nemá prát. Vyprala jsem ji na 40 stup.a dobrý, vydržela. Chce to vyzkoušet. Je na ní pískací hračka, šustivá místa a vše po vyprání ok.

mori
26. únor 2008

draga - fakt normálně hraje jo? Proto se právě bojím jí dát dopračky, že by přestala hrát ... 😅

kacerka
26. únor 2008

Já ji prát můžu, jen mám problém kdy, je totiž u nás plně využitá a nevím, jestli by přes noc uschla, aby si na ní mohl Karlík zase ráno hrát 😀 😀 😀

artuse
26. únor 2008

já ji vyprala v pračce na 40 i s těma látkovýma hračkama 😅 nic se jí nestalo, jen jsou plastová zrcátka a ty se trošku poškrabala 😔

berynka
26. únor 2008

Ahoj, já ji normálně vyprala na 30 na šetrnější program. A úplně v pohodě. Jen jsem sundala hračky. Deka je jako nová a šustí pořád 😉 .

artuse
26. únor 2008

kači, u nás je taky pořád v běhu 😅 a přes noc a kousek mi uschla 🙂

kili
26. únor 2008

tak ono tie hracie deky naozaj hrajú doslova??? ja že sa na nich hrajú deti, preto sú hracie 😀
my máme tiež len pískatko a šušťátko

berynka
26. únor 2008

Kili, my tam měli jednu hračku, která vydávala melodii... 🙂 tudíž hrála 😀

kili
26. únor 2008

ja som to pochopila, len bolo treba nejak napísať, že naozaj hrajú, napr. Jak čistíte hrací2 deky , ale to by asi nikto nepochopil, ani ja 😀

mem
26. únor 2008

ja ji taky peru na 30 na setrno a pres noc mi uschne

krikri27
26. únor 2008

šustění je asi nějakým igelitem, tomu voda neva 😉 nám šustí kytička, píská pískátko, perem na 40

krikri27
26. únor 2008

A zrcátko je taky maličko poškrabané, ale to mě nenapadlo, že z pračky 😅

aponchie
27. únor 2008

na 40C

jabber
27. únor 2008

prala jsem jí na 40, sundala jsem všechny hračky, odepnula ty dva pruty a vyndala hrací strojek

melani
28. únor 2008

ahoj dnes jsem ji vzala vysavacem a taky dobry 😉

syrael
28. únor 2008

Taky jsem to tu uz resila na vlastnim tematu a nakonec jsem ji proste vyprala...No a od te doby peru porad...

kiqua8
16. lis 2014

Uš to taky perem 🙂 na 30 a dobri 🙂 a sem spokojeni 😉

kiqua8
16. lis 2014

Jak to přejete vi 🙂 ??

kiqua8
16. lis 2014

@kiqua8
@syrael skusime to viprat 🙂

simcatom
31. led 2016

A jak perete ten vrsek? Kdyz to date do pracky