Jak dlouhé máte cykly? Já někdy i 37 dní

zirafka82
1. dub 2008

ahoj holky,

omlouvám se, zda tu toto téma už je. Já ho nenašla ☹

Chtěla bych vědět, jak dlouhé máte cykly, přijdu si, že nejsem normální, když mám cykly delší. Někdy, když se hodně stresuji, tak až 37 dní. Jinak tak 30 - 33 dní. Kamarádka mi říká, že to není normální, tak nevím. Poraďte. Je to jen abych věděla, že nejsem sama. HAK jsem vysadila před půl rokem.A pravidelně piju kontryhel 😀 Díky za Vaše názory.

delfi
1. dub 2008

ahojky tak já jsem vysadila HA v lednu - brala jsem jí 7 let nepřetržitě a mám cyklus 35 dní. už před HA jsem mývala cyklus delší (už nevím přesně jak dlouhý). Já bych se nestresovala 😉

zirafka82
autor
1. dub 2008

díky, jsi poklad 😀 Aspoň vím, že v tom nejsem sama. Kamarádka mě pořád stresuje, že normální je 28 - 29, a ta 29 je prý už delší. Prošla si IVF, tak jsem si říkala, že ví, co říká. Jsem rázem klidnější. SUPER.

kachnin
1. dub 2008

Ahoj žiraf, já taky netuším, zda podobné téma existuje, ale svěřím ti svou zkušenost - po vysazení HAK jsem první cca čtyři měsíce měla naprosto dokonalý 28 denní cyklu, dokonce i na hodiny 😀 😀 ale pak to začalo ...35-36 dnů - podle bazálních teplot soudím, že bez dokonalé ovulace, poslední tři měsíce je to stabilnější cca 30-31 dnů (to ted klomifen = clostilgebyt) 🙂 Měříš si bazální teploty nebo používáš ke zjištění ovulace testy v moči?

delfi
1. dub 2008

no delší cyklus se považuje od 35 a víc 😎 a je tady dost holek co má takhle dlouhej cyklus

zirafka82
autor
1. dub 2008

Akorát čekám na další mrchu 😠 , abych mohla začít, mám krásné tabulky vytištěné, připravené vedle postele i s teploměrem. Tak uvidím. Zatím jsem 32 dní, ale vím, že těhu nejsem 100%, změnila jsem práci a teď jsem poslední měsíc ve zkušební době, takže teď těhu fakt být nemůžu. Ještě bydlím v Sev. Čechách, tak jsem ráda, že mám super práci. Ale chci být připravená, chci mít tabulky a tak za 4 měsíce na to chceme vlítnout 😀 A když se nebude nic dít a podle tabulek zjistím, že to ani není možné, naběhnu na dr. a bude to 😀

delfi
1. dub 2008

jojo to jsem si taky říkála...vysadim prášky budu se sledovat a pak na to za pár měsíců vlítnem....ale jakmile jsem zjistila že už můžu tak nevydržim pár měsíců čekat...stejně to hned nevyjde 🙂

gedren
1. dub 2008

Ja mela pred tehotenstvim pravidelny cyklus 42 dni (a otehotnela jsem bez problemu 🙂). Jeste v drivejsich dibach mi to tak skakalo, ze to nekdy bylo i 7-8 tejdnu (ted dokud kojim, tak to taky skace). Takze 32 dnu, to povazuju jeste za takovej celkem kratkej a ukaznenej cyklus ;)

zirafka82
autor
1. dub 2008

To je taky pravda, tak uvidíme. 😀 Šéfová v práci mi pořád říká, ne že budeš do roka těhu, takže zatloukám a zatloukám. Až si říkám, abych si to nezakřikla. Ale taky si říkám, že jsem zatím mladá ( 25 ), takže je to dobré.Ale chtěla bych mít první dítko tak do 28, protože bych chtěla děti dvě, pokud možno dva chlapečky. Ach jo, já si to tak rýsuju a jak se říká, člověk míní, pánbůh mění - ale věřící nejsem 😀

zirafka82
autor
1. dub 2008

Je gedren, tak tys mě potěšila. Když to tak vidím, jak se to rozrůstá a za tak krátkou chvilku, vím, že nejsem divná a můj cyklus je OK 😀

jovi
1. dub 2008

Pře 7 měsíci jsem vysadila HA a cykly jsme měla tak okolo 32 - 34 dnů-- ale poslední 3 měsíce to mám nějak divně orzhozený, jednou 22 dní, pak 26 a ted se podržte, blížím se k 60 !!! už jsme byla i na vyvolávačce a zatím nic 😒

kachnin
1. dub 2008

Jovi, ten tvůj cyklus je teda "nářez".

kay
1. dub 2008

holky tak moje cykly jsou něco mezi 34 a 42 🙂

jajinka27
1. dub 2008

já mám tak 28 - 30

jovi
1. dub 2008

kachnin: taky si myslím... no už jsme s tím byla u dokyho, dal mi před týdnem dvojitou dávku vyolávačky a zatím nic, břicho mám nadmutý jak koza... až mrcha dorazí tak budu brát clomhexal na stimulaci vaječníků.. tak snad to už bude lepší

andelka
1. dub 2008

Ahoj, já jsem vysadila před 2 měsíci teprve a oba cykly jsem měla 29dní. Brala jsem HA 6 let, a pokud si vzpomínám předtím jsem měla ckly kolem 30dnů. Myslím že cykly 27-33 dní jsou v pohodě. Já zatím klepu na dřevo kudy chodím, aby se něco nezkopalo a bylo to pořád takové hezké. No doufejme 🙂

ver.kuc
1. dub 2008

Zdravím, taky žirafko uklidním...vysadila jsem HA v červnu, první cykly cca 29-30 dní.... nicméně teď poslední 4 cykly mezi 33 - 36 dnem....papa, mějte se.

len
2. dub 2008

20-24 🙂

dvojka
2. dub 2008

Tak u mě je cyklus v rozmezí 26 - 27 😵

kacenka25
2. dub 2008

ahoj holky, jsem druhý měsíc po vysazení HA, první cyklus byl 35 dní, tak to zirafko nejsi sama, kdo má delší cykly.

ededik
2. dub 2008

Posledný cyklus 39 dňový....

gasha
2. dub 2008

Len, to ti zavidim!!! 🙂 Ja vysadila HA minuly mesic po 9 letech a dneska jsem 35DC..., ovu byla cca 30DC, takze pocitam s tim, ze se dostanu skoro na 40! Ale nevim, jestli je to jen jednorazove po absenci HA nebo trvale ☹ Kolem 30 bych to brala jako normalni. Nekde jsem cetla, ze 25-35 je povazovano za normalni.

Jovi, zrovna vcera jsem koukala na ten tvuj grafik, to je fakt sila... ☹ Ale treba se to zas srovna a dalsi mesic to bude uz tech standardnich 26 🙂

jovi
2. dub 2008

gasha: no přála bych si, aby příští měsíc nebyla vůbec 😀

berynka
2. dub 2008

Hi hi, tak přesně na tohle jsme s miláčkem dojeli 😀 . Věděla jsem, že cyklus mám určitě delší než 28 dní a MS jsem nikdy moc pravidelnou neměla. Tak jsme si udělali důležitou chvilku a já byla přesvědčená, že si zas tak nemusíme dávat pozor, protože ovu je ještě daleko. No a výsledek byl na světě za devět měsíců 😉

dvojka
2. dub 2008

berynka -- ty jo , tak takhle nečekaně to musí stát za to!!!!! 🙂

gasha
2. dub 2008

Jovi, a nemuzes byt uz nahodou ted? Ale to by asi doktor poznal, co... no, blba otazka... tak preju, aby to vyslo priste!!!
Berynka, to me dava trochu nadeji :o) Ale asi se to stava jen tem, co to tak moc nechteji ☹

berynka
2. dub 2008

Holky, já slyšela všechno možné i nemožné (včetně spolužačky, která otěhotněla přes antikoncepci a zjistili to u dr., když přišla, že má nějakou silnější MS) 😉 . Někde jsem četla i radu, pokusit se o početí během menstruace 😅 , když to zatím "normálně" nejde.

jovi
2. dub 2008

gasha: to ne.. na ultrazvuku nic nebylo a podle BT jsme měla ovulaci na začátku cyklu... ale taky mě to napadlo 🙂

gasha
2. dub 2008

Jovi, treba si hraje na schovku? 😀 No asi ne, kdyz na UTZ nic nebylo, to uz by ted muselo byt neco videt. Na tela si s nami hraji, co? Ale priste uz to urcite vyjde!!! 😉

jovi
2. dub 2008

gasha, o tom mi chvilku povídej........ už mi to pomalu leze na hlavu, požád nad tím musím myslet, že je něco v nepořádku.....zrovna když člověk nejvíc chce, tak to nejde

verap
2. dub 2008

ahojky, ja mam po vysazeni prasku MS jednou za 46 dni, minuly mesic jsem nasadila kontryhelovy caj a byla za 40 dni, tak uvidim, jak to pujde dal.