Jak dlouhé máte cykly? Já někdy i 37 dní

zirafka82
1. dub 2008

ahoj holky,

omlouvám se, zda tu toto téma už je. Já ho nenašla ☹

Chtěla bych vědět, jak dlouhé máte cykly, přijdu si, že nejsem normální, když mám cykly delší. Někdy, když se hodně stresuji, tak až 37 dní. Jinak tak 30 - 33 dní. Kamarádka mi říká, že to není normální, tak nevím. Poraďte. Je to jen abych věděla, že nejsem sama. HAK jsem vysadila před půl rokem.A pravidelně piju kontryhel 😀 Díky za Vaše názory.

jovi
2. dub 2008

verap: tak mě ta ten můj 60! dnový cyklus nepomohl ani kontryhel s Femingardem.. a to jsme si ho před tím tak pochvalovala

gasha
2. dub 2008

Koukam, ze ten muj dlouhy cyklus zas neni takova neobvyklost! 🙂 Ja jsem zacala pres mesicem a pul brat taky Femigard a kontryhel, vysledkem pri mrsce byly mensi bolesti a rikala jsem si, co to asi udela s delkou cyklu... ☹

jovi
2. dub 2008

Když jsme u těch dělších cyklech, určitě jste některá byla i na vyvolávačce. Po kolika dnech pak mrcha dorazila. Já byla před týdnem a dostala jsme dvojitou dávku s tím, že do týdne by ms měla přijít a zatím nic. Jen břicho mám příšerně nafouklé.

len
2. dub 2008

Gasha, věř mi, že není co závidět 😀 Mám pocit, že sotva jedna MS odejde, hned je tu druhá 😝 Já vím, řeknete si, že mám víc pokusů, jenomže to je sice hezký, ale já poslední dva roky nedělám nic jinýho než menstruuju a těhu nikde - někomu se 40denním cyklem se to povede napoprvý 😉 Teď jsem zase ovulovala 9.DC, je to na houby 😝 Jo, povídala dr., že by to krásně spravila HA 😀 Vsadím se, že vám určitě taky, ale od doktorky v CARu to byla rada vskutku kuriózní 😉

haassinka
2. dub 2008

Tak já mám cyklus 24-37 dní a přijde mi to hrozně krátké ☹

gasha
2. dub 2008

Jovi, ja byla asi pred 10 lety a tusim, ze do par dni prisla mrcha, max tyden.

Len, to chapu, ze mas pocit, ze to mas vlastne stale ☹ Zas ale nemusis dlouho cekat na dalsi pokus. No vsechno ma svoje. Jinak ta rada od doktorky, ta me pobavila... a jeste z CARu... Urcite jsi si rikala, ze presne to bys chtela, co? 😀

len
2. dub 2008

Jo, jsem jí říkala, že nejdřív bych ráda vyřešila to těhotenství a pak teprve délku cyklu 😀
Jinak manžel to nese těžce, má pocit, že půlku času se musí obejít bez sexu 😀 Takže s dlouhým cyklem máte aspoň spokojenější partnery 😉 Ale neměnila bych, to ne, leda za nějaký ideál 26-30, to by se mi líbilo 😎

dvojka
2. dub 2008

len - tak nějak dlouhý cykly mívám já,ale i tak přítel říká pokaždé když to dostanu :Ty už to zase máš??? 😀

len
2. dub 2008

Tak mu řekni, že mohl dopadnout podstatně hůř 😀 Jsem se ho tuhle ptala z legrace, jestli by mě vyměnil - třeba za nějako štíhlou dlouhonohou blondýnku... No a on na to, že ani ne, že ho to neláká... ale po chvilce zamyšlení říká - i když, kdyby měla menstruační cyklus aspoň 35 dní, tak by to stálo za zvážení 😀

dvojka
2. dub 2008

No to je zajímavé- že si to takhle spojil,asi je opravdu ztrápený 😀

gasha
2. dub 2008

Leda Len, to me dostalo!!! 😀 😀 😀

zirafka82
autor
2. dub 2008

Ahoj holky, jsem tu zas, mrzí mě, že mám v práci zablokovaný přístup na diskuze, aspoň bych mohla pročítat. Díky moc, je vidět, že když se to takto rozjelo, že fakt nejsem sama.To uklidní.

Pro jovi: na vyvolávačce jsem byla kdysi před dvěma lety, možná už třemi, a ms přišla za 9 dní. Ale byla to chuťovka, to ti tedy řeknu ☹ I když, nechci Tě strašit, tady je jasně vidět, že jsme každá jiná, a to je dobře 😀

verap
2. dub 2008

Tak ja na vyvolavacce nikdy nebyla, ono to vzdycky nakonec prijde samo. Taky mi rekli, ze muj cyklus je normalni, sice dlouhy, ale pravidelny 🙂

kukuca
3. bře 2009

Ahoj holky, zdravím vás.
Mám otázku, tento cyklus jsem měla ovulaci až 19DC a cykly mívám 28DC, 29DC většinou přesně.Kdyby nedošlo k otěhotnění, tak kdy mám s takovouto zpožděnou ovulací čekat ms? Už po těch 28 dnech jako normálně?Nebo se to natáhne podle ovulace?Asi blbej dotaz,ale netuším,mívám ovulku už asi14-16Dc a ms chodí pravidelně.Díky, a tady je můj graf..

http://www.fertilityfriend.com/home/25ac4b

strouzek
3. bře 2009

ahoj kukuc no mě když se spozdí ovulka tak se protáhne o tolik i mrška, např když mám ovu 14 dc mrcha přijde 28 dc ale když byla ovu až 18 dc přišla mrcha 32-32 dc.

kukuca
3. bře 2009

Ahoj stroužku..no teda to se mám na co těšit,byla jsem zvyklá na přesnost,věděla jsem co sed jěe,ale takhle 😕

hypo
3. bře 2009

kuku - pokud neni nejaky zdr. problem tak MS dojde cca 14 dni po OVU, tudis ji cekej 14 po ovu o to se posune cely cyklus.....

kukuca
3. bře 2009

Hypo, mě právě zmátla diskuze tady na koníkovi,že někdo má krátkou luteální fázi..Já měřím bt 1.měsíc takže minulý měsíce ten den ovulace byl jen odhad.Možná mám odjakživa 18-19DC ovulku a cykly 28,29dní..Ale to by asi nebylo nejlepší..

hypo
3. bře 2009

LF by mela byt minimalne tusim 11 dnu ale zatim nepanikar kdyz to nemas odmereno 🙂 zatim bych si tim hlavu nedelala, dulezite je ze mas OVU ja ji treba bez prasku nemam ☹

strouzek
3. bře 2009

no někdo má kratší tu luterární fázi jakože např ovu 20 dc a mrchu 29 dc a otěhulí normálně určitě nepanikař 😉 jinak s tím že je to posunutý ani nemluv, já před těhujak hodinky a teď je to nějaký rozházený, ne o moc + - pár dnů ale vadí mi to

kukuca
3. bře 2009

Strouzek, no já začínám pojímat teorii,že jsem takhle ovulku měla odjakživa!CO když to není rozházený..POzná oovu podle bolestí,ale myslela jsem že to je zezačátku a možná podle všeho až poslední den..Navíc když jsem bya těhotná,nějak dlouho se to neukazovalo na utz, a Dr. říkal že těhotenství bude mladší..Možná už tehdy díky pozdější ovulce..Ale teď je tu nové snažení a ještě bt,tak snad tomu tělu přijdu na kloub..

strouzek
3. bře 2009

no já vždycky měla větší bolesti až v den D nebo den po ,tedy myslím tím v den kdy jsem našla na ovu testu silné tlustice ale bolesti takové to občasné píchání to začínám cítit už pár dnů před.