Jak dlouho trvají obvykle ovulační bolesti?

georgine
28. čer 2010

Ahojky holky, chtěla bych znát názory ostatních, mívám to ob cyklus probíhá to v 13.-14.den cyklu, a trvá to někdy 8-10dní. Jsou to bolesti jako před MS, nafouklé břicho, citlivé nadotek, a většinou na levé straně. Myslíte, že je možné že se v mé levé straně podbřišku něco děje? Nějaké cysty, či co já vím,něco neobvyklého, co by zasloužilo pozornost lékaře. A nebo je to normální. Napište porsím vaše názory a zkušenosti. Díky

naty
28. čer 2010

No, na to ti asi nejlíp odpoví doktor, jestli tam něco nemáš...mě to bolelo max 1 - 2 dny...

berenika39
28. čer 2010

tak dlouho si myslím že to není běžné, mě bolí bříško v období ovulace den, dva, bezpečně to poznám. vyšetřením nic nezkazíš, naopak, uklidníš se, nic to nebude. já bych zašla k mudr.

moda08
29. čer 2010

Ahoj, mě taky bolí bříško v období ovulace cca 1-2 dny. Zajdi za dr., za to nic nedáš a budeš v klidu.

konoupek
30. čer 2010

tak mě břicho bolívá třeba i 4-6 dní,ale k dr.bych taky raději zašla tím se opravdu nic nepokazí 😉

consti
7. črc 2010

Ahojky, mě taky břicho bolelo dost často. Během ovu tak ten den až dva, ale za pár dní třeba zase, pak před ms. Prostě jsem si říkala, že jediné dny, kdy mě nebolí, jsou dny po ms 😅 😝 . Ale taky jsem měla myom a jsem teď už třetí cyklus po operaci a břicho už tak často nebolí. Takže bacha na to a raději zajít za dr. 😉

brisalek
8. črc 2010

@georgine ja jsem dostala menstruaci uz 3 mesice po porodu pri plnem kojeni po 1,5 ☹ a od te doby mam dost silne ovulacni bolesti. Nikdy jsem to nemela(pred tehu me to bolelo pri ovulaci jen pri milovani nekdy), talze pred prvni ms jsem byla u dr, ktera si i myslela, jestli to neni zanet. Mam nafoukle bricho, jako kdybych v nem mela balonek a citim to i kdyz si treba sedam...mam take dost vyrazny "plodny" hlen a bolesti trvaji tak okolo 5 dnu urcite. Postupne se intenzita trochu snizila, ale na zacatku to byla dost silna bolest, mnohem vetsi nez menstruacni bolesti. Ale ja jsem po cisari, tak mozna i tim je to citlivejsi. Dr. jsem to rikala a nic nenasla a rikala , ze je to mozne.