Jak dlouho trvalo, než jste našly toho pravého pro rodinu?

bambulik
28. črc 2008

Měla bych takovej dotaz jak jste to měly vy holky.

Tak já nejsem vdaná, ale mám třetí větší vztah. S mým Honzou. S prvním klukem jsem byla od 18 -20 a rozchod byl kůli žrlivosti.
S druhým klukem jsem byla šest let a nic. Taky konec, nešlo to.
A s Honzou budu čtyři roky a už snad od prvního týdne jsem věděla že je to ten pravej a hned jsem si říkala že je to táta pro mý děti a je zajímavý že dřív jsem u nikoho ten pocit neměla. Tím jsem chtěla říct, že jsme rodinnej tip a dítě jsem chtěla snad už ve 20, ale intuice mi nikdy neřekla te´d , ale až ted s tím pravým a jsem ráda že jsem počkala a nevadí mi že mám kačenku až ve třiceti....
Snad jste mě pochopili...
A jak jste to měly vy?

haluskacz
29. črc 2008

ja dlouho nemohla na nikoho narazit - bud nechtel on me, nebo ja jeho. Takze prvniho pouzitelnyho chlapa jsem si vzala. Nakonec, kdyz se ohlidnu zpatky, tak si uvedomuju, ze jsme asi oba ponekud exoti (aspon nase okoli nas takto hodnoti), a tak jsem si holt musela pockat na chlapa, kterej zvladne moji ujetost, a zaroven bude dostatecne ujetej sam 😀

zabza9
29. črc 2008

Tak já se vdala ve 23., ale spíš z touhy po rodině, kterou jsem nikdy neměla. Vydržela jsem to 2 roky a vytrpěla dost. Mimo jiné jsem přišla o dítě, které jsem s ním čekala. Dnes si ale říkám, že příroda moc dobře věděla, co dělá. Potom jsem nikoho nechtěla, MM si mě našel přes net, kecali jsme na chatu, potom přijel na kafe...100km...prý za kamarádem, co nebyl doma 😀 😀 No a pak si mě ukecal 😀 Jsme spolu 2 roky, do svatby se já moc nehrnu, ale kdo ví 😎

petrunka01
29. črc 2008

ahoj holky..tak já se taky přidávám do klubu těch,co si vzaly první lásku.Manžela jsem poznala v osmnácti,po šesti letech jsme se vzali a máme teď dvouletýho ďáblíka-andílka 😀 .Nemám pocit,že bych o něco přišla,když jsem si vzala toho prvního.Pořád nám to klape,máme se rádi a je fakt úžasnej táta 🙂

johanda
29. črc 2008

Já poznala manžela, když předchozí přítel začal mluvit o svatbě. Nemohla jsem se rozhodnout (tzn. nechtěla jsem). Kámoška mě jednou vytáhla na dámskou jízdu, abych si provětrala hlavu, a tam jsem spatřila JEHO 😀 . Protancovali jsme celou noc, za 3 týdny se přistěhoval, za 7 měsíců jsem si zadělali na prcka a jsem s ním šťastná 8 let 🙂

len
29. črc 2008

Tak já si vlastně taky vzala první vážnější známost 🙂 Začali jsme spolu chodit prakticky hned (bylo nám 20+24), kamarádi doteď kroutí hlavama, jak jsem se my dva našli 😀 Pár let nám trvalo, než jsme se vzali, a trochu času zabralo přemýšlení, kdy založit rodinu - věděli jsme sice, že děti spolu chceme, otázka potom byla jenom kdy 😉 Každopádně jsme toho za těch sedm let zažili strašně moc, takže by klidně nějaké dítko už mohlo přijít 🙂

bambulik
autor
29. črc 2008

já jsem ráda že jsem toho pravýho našla když mi bylo 26a pomohl mi odhodlat se odejít ze šestiletého utrpeného vzathu
už mě miloval Honza můj, ale hlavně mi byl kamarádem a bál se mi cokoliv naznačit abych neprchla a nezlekla se.
no a jak jsem s ním nebyla tak mi chyběl

andelka
30. črc 2008

I mně můj budoucí manžel pomohl odhodlat se odejít z nepovedeného vztahu. Byla to láska na první pohled z počátku maskovaná kamarádstvím. Bylo mi 19 a měla jsem svůj první vztah rok a půl, ale nebyla jsem v něm moc šťastná. Takže když se objevil ON, neváhala jsem. Jsme spolu skoro 6 let, před rokem jsme se vzali a příští rok plánujeme snažení o mimi. Takže jsem si vzala druhou vážnou známost. Ještě jsem měla dva velmi krátkodobé vztahy. Určitě ale nelituju ničeho, nebyla jsem "do větru", takže když mi pak před svatbou lidi říkali, že nemám blbnout a ještě si užít, tak jsem si říkala, čeho jako? Na pařby a střídání kluků jsem nikdy nebyla. Chci mít manžela, rodinu, děti, pohodu. Tak doufám, že se to povede. 🙂

quinny
30. črc 2008

Manžela jsem poznala v 19ti a byla to první vážná známost, úžasný pocit, že se známe odjakživa. Asi po 14ti dnech jsme spolu začli bydlet, po 7mi letech jsme se vzali a skoro na druhé výročí svatby se nám narodil syn 😵

motol
22. srp 2008

po nevydařeném 3,5 vztahu,sem poznala svého manžela byli sme spolu 5měsíců to sem otěhotněla a po 10měsících sme se vzali,musim říct,že je to ten nej manžel a skvěle se doplnujem,ale každý nějaké ty mouchy máme 🙂

tictac
23. srp 2008

ja jsem MM poznala po 4 letem vztahu, ktery jsem ukoncila, po par dnech jsem se poznala s MM, on me mel rad od zacatku, ja ho nechtela 😀 vedela jsem totiz, ze by to bylo vazne a v mych 19 po 4letem vaznem vztahu jsem to fakt nechtela...ale stalo se, dnes jsme spolu 10 let, z toho 8.5 jako manzele 🙂

fire85
23. srp 2008

Ahoj tak já se loni vdala po 5 letech vztahu za svoji první lásku, bohužel nám to nevyšlo, nebo možná bohudík, manžel si našel jinou 4 měsíce po svatbě.
teď mám ale nového přítele, je to s ním moc fajn a už od začátku mám pocit že on je ten pravej, svatbu nechci, ale on u ní mluví že jednou určitě, ale já se bojím.
Je úplně jinej než můj manžel, je dost rodinnej typ a má rád děti, tak snad to bude ok.

marinka
23. srp 2008

Já jsem ho potkala v devatenácti, brali jsem se o čtyři roky později a jsem s ním moc šťastná 😵 😵

maruska39
23. srp 2008

Svou lásku a zároveň manžela a otce svého dítěte jsem poznala před 6 lety v 17-ti,on měl 21 let. Po 6 letech jsme se vzali a počali potomka,který přišel na svět ani ne do roka od svatby 🙂

berynka
24. srp 2008

Tak já jsem před svým manželem prožila tři vážnější vztahy. Ten poslední byl taková ta osudová láska jako z filmu, ale bohužel happy end se nějak nekonal 😅 .
Svého budoucího manžela jsem potkala v klasické situaci, kdy jsem si řekla, že na mužský kašlu, stejně nikoho pořádnýho nepotkám, byla jsem celkem mladá (24), tak biologické hodiny zatím netikaly. Seznámili jsme se na horách přes společnou kamarádku, za 7 měsíců jsem otěhotněla, svatba se stihla v termínu 😀 a já každým dnem poznávám, že jsem potkala super chlapa a který (doufám) bude mou životní láskou 😉 .