Jak dlouho trvalo, než jste našly toho pravého pro rodinu?

bambulik
28. črc 2008

Měla bych takovej dotaz jak jste to měly vy holky.

Tak já nejsem vdaná, ale mám třetí větší vztah. S mým Honzou. S prvním klukem jsem byla od 18 -20 a rozchod byl kůli žrlivosti.
S druhým klukem jsem byla šest let a nic. Taky konec, nešlo to.
A s Honzou budu čtyři roky a už snad od prvního týdne jsem věděla že je to ten pravej a hned jsem si říkala že je to táta pro mý děti a je zajímavý že dřív jsem u nikoho ten pocit neměla. Tím jsem chtěla říct, že jsme rodinnej tip a dítě jsem chtěla snad už ve 20, ale intuice mi nikdy neřekla te´d , ale až ted s tím pravým a jsem ráda že jsem počkala a nevadí mi že mám kačenku až ve třiceti....
Snad jste mě pochopili...
A jak jste to měly vy?

liviky
29. črc 2008

tak já měla vztah,který trval od 17-24let čili 7let a konec,teda zkoušeli jsme skoro 2roky mimi a během těch posledních dvou let se změnil o 180stupňů,bohudík že se to nepovedlo...........pak jsem byla ňáký čásek sama.....teda jako vše nezávazně a pak jsem na školním srazu po 11letech ze základky potkala mého kdysi nejlepšího kámoše 🙂 ,no okamžitě jsme spolu začali existovat,po 3.měs.jsme se sestěhovali do společného bytu!
.........ted jsme spolu 5 let a za tu dobu se nám povedly přivést na svět 2 krásné a zdravé dcery(2roky a 3,5měs.).............stále si myslím,že je ten pravý a...no nic konec romantiky poblila se mi na rameno má nejm.cácorka ☹ 😉 🙂 😀

liviky
29. črc 2008

jo bambulíku,tvá Kačenka je krásný smíšek 😀

nensy
29. črc 2008

tak já jsem chodila docela dlouho s jedním ale ten nebyl vubec pro rodinu.takže jsme se rozešli.s mým manželem jsme se poznali a po pul roce známosti jsme se vzali a ted jsme spolu už 4 roky a vým že to je ten pravý a máme splu holčičku 😀 😀

aponchie
29. črc 2008

juj ja mela same dlouhodobe vztahy i s bydlenim spolecnym ,ale nebylo to ono..ruzove brejle,zarlivost,nevyspelost reseni blbosti,...az s mym manzou sme se seznamili a jak nensy do pul roku svatba po ni za chvili dite a sme spolu 5let 😀

vendulka
29. črc 2008

já jsem s mým manželem od 15 let a teď čekáme miminko a myslím si, že je to na 100% ten pravý a bude to skvělý táta...

krista
29. črc 2008

Já jsem s manželem taky od 15ti let, jemu tehdy bylo 18. Je to už 7 let co jsme spolu, pořád si máme co říct, často víme co má ten druhý na jazyku než vůbec otevře pusu a zbožňuju ho jako bychom spolu byli chvíli 😵
Přesně po 3,5 letech jsme se vztali a 8.3.2008 se nám narodila dcera Kristý, doufáme, že se ale ještě o jednoho člena rosrosteme 😵 Tatínek je to perfektní 🙂

vendulka
29. črc 2008

krista...my jsem oba stejně staří..jsme solužáci ze základky, a máme to,jak ty říkáš, víme co ten druh¨ý chce říci...v dubnu budeme spolu už 10 let a k výročí se nám narodí miminko....krásně nám to vyšlo.... 😵

krista
29. črc 2008

Vendulka to je super 😵 A jinak koukám v profilu máš TP na moje narozky 😵 😀
My jsme doma zase všichni březnový, takže jsme si přáli taky březňátko, ale nebylo to extra naplánované, prostě jsme se snažili a vyšlo to 😵 Pořád si říkám, že je krásný jaký máme vztah, protože vidim lidi okolo co jsou spolu třeba míň než my a pořád se hádaji - i před návštvěma, různě si zakazují apod., u nás tohle neni ... takže věříme že nám to i nadále bude klapat 😵

vendulka
29. črc 2008

manžel má zase osudovou 19...19.3.svátek,19.9.narozeniny a 19.8. jsem měli svatbu.... 😀 takže by bylo dobré kdyby se miminko narodilo 19.3...uvidíme

evanek77
29. črc 2008

ahojk,
já prožila dvě velký lásky, obě skončili jinou slečnou, no a mezi tím pár flirtíků.... a pak před dvěma lety manžel. Nejdřív jsem ho nechtěla a měl to se mnou těžké, ale pak jse na něj najednou koukla a byla to láska jako trám. Vždycky říkám, že můj život se dělí na dobu bez něj a s ním, změnil mi celý vesmír a to v 29ti, kdy už jsem nečekala, že jsem schopná tak krásně zblbnout. No a i když nám před měsícem umřel chlapeček, dík manželovi musím říct, že i přes to, že nás život zkouší, jsem poslední dva roky štastná jako nikdy před tím. A kdybychom tak mohli být tři nebo čtyři nebo i pět, prostě velká rodina... to by byla nádhera

vendulka
29. črc 2008

evenek...krásně jsi to napsala a s chlapečkem je mi to moc líto 😔 ,ale je vidět, že manžel je skvělý a máš v něm velkou oporu

kristi
29. črc 2008

2 velky lasky - jednou skoro svatba a podruhy rozchazeni a schazeni se. A pak, kdyz uz jsem nikoho nehledala, tak prisel Roba, byli jsme spolu spis jen proto, abychom nebyli sami a postupne to prerostlo v dost velkou lasku a kamaradstvi....

krista
29. črc 2008

Vendulko tak můj manžel má 11.11. svátek a 11.3. narozky 😀
A jinak máme teda spolu osudovou 4 🙂 4.12. chození, 4.12. zasnoubení, 4.6. svatba, "4" číslo jeho dresu ... ještě na více místech byla, protože jsme se tomu dost nasmáli ale už si nevybavuju přesně 🙂

Evanek77 opravdu hezky napsáno, přeju hodně sil dál 😔

mobina
29. črc 2008

Tak pro mě je to vlastně taky první velká láska. Do 22ti jsem si prostě užívala, co to šlo a pak jsem našla jednoho "krotitele". Bydlíme spolu skoro od začátku, tím stylem, že jsem si k němu v kabalce postupně navezla věci 😀 Potřech letech svatba a skoro na druhé výročí pak Ondra 😵

kaczka
29. črc 2008

Pro mě je to taky první velká láska,taky první a snad i poslední,se kterým jsem se milovala!!No a Davča se narodil po 4letecha asi 3 měsících našeho vztahu 🙂

gedren
29. črc 2008

Ja jsem ze zacatku vejsky (driv me nikdo nechtel ;)) mela ruzny kluky, ale nikdy jsem nejak vubec nepremejslela, jestli by to bylo k trvalymu ziti, nebo jak, proste to tak nejak plynulo, zadnej nebyl nic moc a s zadnym to nevydrzelo moc dlouho...a pak jsme se ve druhaku zacli kamaradit s mym budoucim muzem a byl to proste super kamarad, jezdili jsme spolu na vejlety, resili ty moje kluky a tak 🙂, a kdyz to takhle bylo rok, tak jsme si tak nejak uvedomili, ze bysme spolu chteli bejt porad, a tak spolu jsme...jak jsme se znali jako kamaradi, tak jsem vedela, ze je skvelej, spolehlivej, ze to bude uzasnej tata, proste co jsme spolu zacli doopravdy chodit, tak jsem fakt nezapochybovala, ze on je ten uplne nejlepsi.

lenki33
29. črc 2008

tak mne to trvalo 27 rokov 😉 ale potom to uz slo rychlo

evanek77
29. črc 2008

holky,
vidíte co jich je? Skvělejch chlapů? A než jste HO, toho vašeho potkaly, taky jste měly občas pocit, že je to beznadějný a chlapy jsou prevíti? Naši diskuzi by měli přetisknout někam na seznamku, aby to ostatní kočeny, co toho svého pana pravého ještě nenašly a už nevěří, nevzdávaly.
Správní mužští totiž jsou, akorát to člověk zjistí, když už nehledá, protože už našel 🙂

mobina
29. črc 2008

Evanku přesně tak. Ještě teď si pamatuju kolikrát jsem bulila do polštáře, že všichni správní chlapi jsou asi zadaní a na mě žádnej nezbyl 😀 A zbyl. A ten nejlepší 😵

evanek77
29. črc 2008

Víte co je nejhorší? Že na tom ani nemám zásluhu, že jsem ho potkala. Domluvily mi ho holky z práce, že už nemůžou koukat na to, jaké týpky se kolem mě motaj. A já pořád chodila: víte, on je prostě skvělej, ale vůbec není můj typ, to nepude.... no a dnes na něj koukám jak na obrázek a nechápu, že se mi nelíbil 🙂

caira
29. črc 2008

tak muj manzel je taky moje prvni velka laska, predtim jsem byla spis typ, co se vazat nechtel, mela jsem kamarady, obcas nejaky preletavy flirtik, ale nikdy to nebyla laska, pak jsem potkala manzela, nejdriv mi nechtel ani dat sve cislo { potkali jsme se pres spolecneho kamarada} ale nakonec jsme spolu vyrazili na drink a ja nemohla uverit, ze jsem potkala nekoho s kym si tak dobre rozumim..no a ale pak jsem zase nechtela vztah ja, bala jsem se, ze jestli to bude jen neco preletaveho jako pokazde predtim, ze to znici nase pratelstvi,no nakonec jsme to zkusili a i ted, vice jak po dvou letech je to porad muj nejlepsi pritel a ten nejlepsi manzel a tata a ja jsem do nej blazen kazdy den vic a vic 🙂

vendulka
29. črc 2008

hplky, tak tím jsem si já neorošla, bohudík, můj manžel je první a poslední mužskej s kterým jsem 😵

evanek77
29. črc 2008

vendulko,
to je do života velký štěstí.... ale já zas můžu říct, že bych manžela tolik nedocenila, kdybych se nespálila 🙂

evanek77
29. črc 2008

vaše miminko se vám má narodit na moje narozeniny, beránek malinkej

vendulka
29. črc 2008

evanek: no je taky pravda..... 😉

scai
29. črc 2008

já měla pár kluků do osmnácti, to jsem byla taková nevybouřená 😀 Pak jsem v prváku na výšce potkala manžela a i když to nebylo vždycky ideální, milujeme se, jsme spolu už přes osm a let a jako táta bude skvělý! 😉

evanek77
29. črc 2008

On si manžel taky zažil, dlouholetá přítelkyně mu po svatbě nasadila parohy hned za tři měsíce rovnou přes média, protože její milenec byl ženatý politik a vyšlo to pěkně v novinách...pak ji nechal a začala nám dělat pěkné problémy, i když mě manžel potkal až rok po rozvodu... a vlastně dělá doteď
O to víc si jeden druhého považujeme, oba víme, jaké to je, když se vsadí na špatnou kartu a o to jsme k sobě upřímnější 😉

bambulik
autor
29. črc 2008

jo to je přesně to
bylo mi 26 a já myslela že snad celej život budu jen dobrá kamarádka nic víc

gedren
29. črc 2008

No jo, ja jsem si zase myslela, ze holt kdyz neumim brkat a lizt chlapum nekam a delat ze sebe trubku a mrkat rasama, no znate to, jak to ty ruzny frajle delaj ;), tak me holt nikdy nikdo nebude chtit, ale fakt jsem tyhle veci nedokazala a ani nechtela - no a pak jsem zjistila, ze rozumny chlapi na tohle stejne nedaj (jakoze radi se za kockou otocej, to zas joo, ale pri vyberu partnerky maj trochu rozumu), a ze o takovy, co daj na to, jak moc jsem namalovana, bych stejne asi nestala 🙂

gedren
29. črc 2008

brkat->vrkat 🙂)