Jak dlouho Vám před Vánoci chodí balíčky?

midiana
22. pro 2013

Ahoj maminky,chci se zeptat jak dlouho Vám před Vánoci chodí balíčky,je to jen můj názor že pošta toho má hodně a nestíhá,čekám na balíček,ode mě maminka co si obědnala tak to také ještě doma nemá,kamarádka má stejný problém,...je to už 7-9 dní,jaké máte zkušenosti nyní z rozesíláním balíčků...je už jedno že se to nestihne do Vánoc ale hlavně aby to všem došlo jak má....

1velrybka
22. pro 2013

@midiana To je dost divné. Je pravda, že to teď někdy trvá o něco déle, ale týden opravdu není normální. Mrkni na sledování zásilky podle pod. čísla. Občas se stává, že pošta nedá do schránky lísteček a balík už má příjemce dávno na poště, jen o tom neví.

midiana
autor
22. pro 2013

@1velrybka Děkuji za odpověď

kytkakvete
22. pro 2013

@midiana u ČP úplně normální, před vánoci objednávám zásadně nejpozději měsíc dopředu 😒 , před vánoci je toho ale opravdu hodně

midiana
autor
22. pro 2013

Já doufám že to fakt dojde o té mamce tady,cítím se blbě a mrzí mě to...

midiana
autor
22. pro 2013

@midiana té mamce tady...

helcenka
22. pro 2013

@midiana - to je divný, zrovna letos mi všechno došlo včas, dokonce i tady z bazárku mi přišel balíček druhý den, byl odeslán v pondělí a v úterý jsem ho měla (tenhle týden) a šel přes půl republiky. A objednávala jsem také ještě jednu maličkost, ve středu tenhle týden ji odeslali a v pátek jsem ji měla. A ségra teď v druhé půlce prosince objednávala asi 5 balíčků a všechny jí došly v pohodě. A všechno poštou. Takže mě letos naopak překvapila.
Držím palce, ať to dojde.

aneta0707
23. pro 2013

@midiana me pani posilala 11. a stale ho nemam, pokud pani poslete cislo baliku, tak prece vidi, ze to neni vase vina 🙂 klid a nestresovat se 🙂
a potom mi stejna pani posilala asi 16. a druhy den rano sem ho mela... nase posta 😀

yagga
23. pro 2013

Před vánoci toho má poštamoc. Ale mě balíček došel do dvou dnů a doporučený dopis(malý balíček)hned druhý den a šlo to z Brna do Berouna. Ale dobré je to sledování zásilek. Nebo si zkusit zavolat na poštu. Spíš teda ten kdo na balíček čeká,ale je dobře vědět podací číslo balíčku.

midiana
autor
25. pro 2013

Ahoj mamky,tak konečně mi spadl kámen ze srdce,paní psala že balíček který jsem posílala 9.12. ji došel v pořádku,sice až v pátek 20.12.,no hlavně že došel,fak jsem ráda 🙂 🙂 ,já také čekám ještě na dva balíčky,jeden tady z MK a jeden mi posílala moje mamka,posílala ve stejný den i dobu dva balíčky,jeden pro mě a jeden pro mou dceru,že se jí to do jednoho nevlezlo na stejnou adresu a je zajímavé že došel jen jeden z nich,tak je to zajímavé,hm,...hlavně aby taky došli... 😉 děkuju za odpovědi...

midiana
autor
27. pro 2013

Tak balíčky došli už i nám všechny 🙂 🙂 sice to trvalo více jak týden,rekord je 9dní 🙂 ,ale hlavně že došli 😉 ,tak přeju i Vám ať je vše v pořádku